bugün

trollerden dem vurup troller üzerinden prim yapanların sanatıdır. açtıkları başlıklardan trollerle ilgili olanları çıkardığınızda boş kümeyle karşılaşırsınız.
(bkz: kadın haklı beyler).

özgür sözlük diye de bişiy var. ben kaklmışım 25 kasımı hatırlatmışım şapka devriminin saçmalığından bahsetmişim. kimsenin siklediği yok. kalitenizi sikiyim size bu müstehak.
sözlük kalitesinin eleştirilebilir olduğu gerçeğini algılamayanların kafasını karıştıran durumdur.

ne diyeyim size, bokunuzda boğulun mu diyeyim bilemedim ki la. sığsınız oğlum, and içtim hepinizi hizaya getireceğim, hepiniz adam gibi yazacaksınız bu sözlükte!
fazıl say'ın bu ülkede ne kadar eleştirilip aşağılanmasına rağmen sırf ülkesini sevdiği için, ve bu ülkenin bir gün değişeceğini umduğu için bu ülkeyi terketmemesine benzer. siktir olup gitmek kolaydır, asıl önemli olan ki olması gereken bu sözlüğün değişeceğini ummak, ve bu başlığı açan insanlar gibi sikindirik insanların da bir gün başkalarına saygı göstermesini bekleyip sözlüğün değişeceğini ummaktır. durum budur. biz sözlüğü iyi yerlere taşımak istiyoruz amacımız bu. tüm yazarların amacının bu olması gerekir. sözlük sikindirik mi olsun, sen sikindirik bi insan mısın bu başlığı açan evet, ama elbet senin de bir kırılma noktan vardır ve elbet sen de birgün bunu anlayacaksın.
sözlük kavramını inci sözlükten öğrenen gerizekalı bebelere ortalığı bırakacak değiller herhalde.
kime blöf yaptığı belli değildir.
malın yapacağı harekettir. *
gidesi gelmemektir. başlık sıçan arkadaş, siktir olarak gidilmeyeceğini yazmaya vesile olmuştur.
açtığı başlıpa üfff diye başlayarak ne kadar sempatik(!) olduğunu bizlere vurgulayan zeka küpü arkadaş, sen ilkokuldayken geldiğimiz bu sözlüğü sen dedin diye mi bırakıcağız? bu ne özgüven?
isterseniz eski yazarlar,moderatörler,hatta sözlük sahibi
zall bile hep beraber çekip gidelim. Ha nasılsa sizin ya buralar.
At koşturursunuz falan. Babanızın evi ya sanki.
Sessizce gidiyoruz abi. Siz takılın, acıkırsanız yemek dolapta.
Isıtır yersiniz.Bira falan da var. Hadi takılın istediniz gibi,
ev sizin,hadi biz kaçtık. ***
dünya hayatını eleştirip kendini öldürüp gitmemek gibi bişeye benzetilebilir.
yaşadığın hayatın da sözlüklerin de her zaman alternatifleri vardır.
akıllı olmak lazım mevcutlardan olmamak için.
lafım sana zall duyuyon mu beni... *
paradoksun amına koymaktır.

format bekçiliği yapan mallara duyurulur.
eleştirinin amacını bilen insanların yaptığı eylem. eleştiri düzeltmeye yöneliktir. kalıyoruz ki düzeltmek istiyoruz.
Burdan başka bir sözlükte yeri olmadığını anlayan yazarın yaşadığı durumdur.
düzeleceğini ummasındandır, umut etmesindendir.