bugün

("sözlük"ten kasıt "uludağ sözlük"tür. başlık karakter limiti yüzünden böyle yazılmıştır. yok ben söyliyeyim de yine.)

uzun veritabanı ve istatistiksel çalışmalarım sonucunda elde ettiğim ve an itibarıyla halka arz ettiğim elim gerçek.
sözlükteki mütemadi olarak süren kaoslu atmosferin ve sözlük formatı ile alakası olmayan entirilerin mevcudiyetini korumasının yegâne müsebbibi bu yaş ortalamasıdır.
(bkz: türkiye de internet kullanan yaş ortalaması)
(bkz: 10)
(bkz: knight online oynayanların yaş ortalaması)
(bkz: knight online hayat offline diyenlerin zeka yası)
(bkz: bizimki gene iyiymis)
sözlük yazarı olmak için 18 yaşını doldurma şartının olmadığının ispatı.
girilen entrylere bakıldığında hak verilmesi gereken önerme.
(bkz: akıl yaşta değil baştadır)
ama
(bkz: aklı başa yaş getirir)
dogru olan istatislik..onun icindir ki birine ayar verince diger gun o kisiyi nickinin altina entry girerken bulursun . cocuklari uzmek ayiptir
(bkz: eğitim şart)
(bkz: sözlük yaş ortalamasının 23 olması)
hep beraber parka gitme sebebidir. sevgi yumağı olma vaktidir.
başlıklara göz atınca ortaya çıkan durum. ha! bu ne bir ayar girişimidir ne de sitem. ama şunu belirteyim kendimin o yaş dönemlerinde gerçekten ama gerçekten daha duyarlı, esnaf pazarlığı zihniyeti ile hareket etmeyen bir oluşum vardı...
(bkz: genc sozluk yazarlari rahatsiz)
sanmam yaw ben varım, değildir dediğim durum.
başlığın açıldığı tarihten bu yana tekrar istatisksel çalışma yapılması gereken konudur. merak ettim ortalamayı.
(bkz: liselim)
aklı başında olduktan sonra yaşının önemli olmadığı durumdur.

hem bir de olaya iyi tarafından bakalım, o yaşlarda ki çocuk sokaklarda gezse, esrar eroin her türlü pisliğe bulaşsa daha mı iyi olur? burada zaman geçiriyor..
ileriye dönük yazar yetiştirme açısından sözlüğün gelecek 20 yılının emin ellerde olacağının göstergesidir.
(bkz: ortalama yükseltme sınavı)
abileyim, ablalayım, oytalamayı düsürdüyüm için özüy dilediyim duyum. ben de büyücem, sizley gibi büyük adam olcem. *
(bkz: tehlikenin farkında mısınız)
(bkz: yeni nesil gençlerden korkma sebebi)
sevindirici bir durum, demek ki büyüyoruz. *
açılan ve rağbet gören başlıklardan da belli oluyor zaten denilen durum.
(bkz: *)
bugün ( 25 eylül 2008 ) sol frameye bakıldıgında, bir kere daha dogrulugu kanıtlanmış önermedir.

hatta daha da düşüktür yaş ortalaması, zeka yaşı, tecrübe yaşı... her anlamda düşüşteyiz, bu iş yaş...

(bkz: uludag sozluk te 12 yaşında yazar olmak)
(bkz: çıtır sozluk)