aç tavuk ve darı ambarı ikilemi...
böyle bir kız vardır ve kendisi evde kalmıştır. msn'sinden uzak durulması pek hayırlı olacaktır.
belli ki çok sağlam altyapılı özenli ve azimli bir çalışmanın sonucudur...
kız dediğin nedir ki senin köpeğin olsun denilecek yazar başlığı...
özgüvene bak lan...
(bkz: içim gitti ha)
(bkz: vayansını yaa vayansını)
bir erkek olarak yine kadınları savunma gereksinimimi bastıramıyorum (o kadar kadının ağızları açık bakmasına da anlam veremiyorum):

yahu günde kaç erkek bir, on ya da x mesajlaşma sonunda msn messenger, facebook, skype ya da türevi sohbet olaylarına girmek için adres istiyor? tüm bu erkekler karşısındaki kız gülümsediğinde "tamam bana verecek" diyen, beyni bacakların arasında sıkışıp kalmış erkekler midir? tanımlamalar dahilinde birçok erkek olsa da, bu tanımlamarın içinde birçok kız olabileceği gerçeğini yadsıyamayız. peki bu gerçeklerden yola çıkarak msn isteyen kızın neyini suçlu buluyoruz? belki ofisten giriyor ve 80 portu kapalı (internete çıkamıyor) bu yüzden listesine ekliyor? belki gerçekten de gıcık olan mesajlaşma eylemini sevmiyor? belki gülme \ somurtma türevi ifadeleri çok seviyor ve onlarsız sıkıcı geliyor? belki sohbetini çok sevdi, onun düşünce yapısına uygun ya da onu tetikleyebileceğini düşünüyor?

yahu gidin işinize bakın. etek giyerler orospu yaparsınız, gülerler verecek sanarsınız, sonra otobüste yanınıza oturmadığında ya da yoldan mal gibi bir suratla hızlıca yürüdüğünde bıdı bıdı yaparsınız. şu dereleri aşınn!

annemi, kız arkadaşımı ve kuzenlerimi baz alarak konuşuyorum! eşduyumun (empati) ne anlama geldiğini, nasıl uygulandığını lütfen öğrenin.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Empati_(psikoloji)
(bkz: yerim onu ben)
(bkz: mesaj atan kız deşifre edilsin)*
(bkz: onu bugün taşlayalım)
iletişim kurmaktan sıkılıp yine iletişim kurmak için msn istemek? kız yazışmaktan sıkılmış vericeksin msn sadece titreşim gönderip durucak. vermeyin böylesine hiçbir şey.
nasıl bir ikilemdir bu sözlük. '' sözlükte mesajlaşmaktan sıkılıp msn isteyen kız'' kız sanki, msn in arama çubuğunda sprintiz yapacak. bu ve bunun gibi yanılgılara düşmeyelim sözlük. lakin kız orada da mesajlaşacaktır.
(bkz: satranç oynarken sıkılıp veren kız)
(bkz: biz sizi arayacağız)
çok ucuza gitmiş bir kaşardır.
aramaya inandırılmış kız aynı zamanda. bu kız msn var mı diye sormuyor, direkt olarak msn istiyor muhabirim ntv'im msnbc'im.
ne kadar da ayıp etmiş kızdır! çünkü emesen istiyorsa veya size ilk o mesaj attıysa kesin kancayı atmıştır bu kesiiin. hayır tabii ki de muhabbet etmek istiyor(!) sözlükte paylaşılan bir giri hakkında daha pratik ve hızlı konuşmak istiyor olamaz (!) *
(bkz: özel mesaj kasıyor msn ye geçelim)
yakında msn ortamından sıkılıp telefon isteyebiliritesi güçlü olan kişidir ki kız olduğu muammadır.

(bkz: biraz sizden biraz bizden)