bugün

31 mi böldüm ulan!

sözlüğe bambaşka bir hava katacak gerekli ve yararlı kampanya. şimdi bazı çirkin yazarlarımız alınabilirler, evet. ama gerçekleri söylemeliyiz.

çirkin kızları istemiyoruz! bakımlı, türkçeyi iyi kullanabilen, öz güven sahibi ve seksi kızlara ihtiyacımız var.
(bkz: ne olursan ol yine gel) felsefesinden nasiplenmemiş (bkz: idea).
bilgisayar başında göt çürüten bir saplının feryadı.

oynadığı oyunlardan sıkılıp internet başına geçen sap'ın, ansızın kapıldığı dürtüden kurtulması ufacık bir osbirle son bulacaktır. durun ! endişeye kapılmayın! siz ayrılamazsınız!

ayrıca; (bkz: iyelik ekini soru ekine kakalamak)
Sirf laf olsun diye girilen entryler baslanilan konudur, kizlarin yarasini desmeyin canavar olmaya baslamislar bile. Onlara hep yalakalik yapmaliyiz.
+ sozlukte kezban istemiyoruz abi ya
- siktir lan kamil.
Desteklediğim kampanyadır özellikle kendini güzel zanneden çirkin kezbanlara düsmanim.
kezbanlar dışarı. evet.
Gidin lan buradan.
Gidiiiiiiiiiin.
Gittiniz mi? Açıyorum bak gözümü.
lan nasıl bir sazan avıdır hala mı var ya * kezban değil sözlükte kız yok kız * buldugunuza dua edin. bak ben 9 senedir sözlükteyim iki tane kız yazdı diyom. hahahaha
o iş bende.

Kezbanlar sözlüğü kirletiyor azalarak bitin.
adam gibi adamların söyleyeceği söz. evet.
istemiyoz mk. ilk defa oytunla aynı görüşteyim.
Sözlükte kesinlikle kezban olmalısınız kızlar.

Zira alınmadığınızda, gönül koymadığınızda, olsun ya gülelim eğlenelim trip atmam ben ne gerek var dediğinizde, ortama ayak uyduran insani bir tavır sergilediğinizde bu manyaklar sizi asker arkadaşı gibi görmeye başlıyor ve karşılarında bir kadın olduğunu unutuyor.

Daha da selam verene oha sikseydin bari demeyen ne olsun.

Lookin 5 saniyeliğine gerildi.
Kezbanları artık burada istemiyoruz. Evet.
Sözlükte abaza ve kezban istemiyoruz de be kardeşim.tamam kezban var da.abaza da var.bu bir kısır döngü anlayın gari şunu.
Kendini silmekle baslayabilirsin mesela.
ergen liselilere otuzbir malzemesi de lazım amk. bırak malzemeden mi edecen milleti. *
Peki kezbanlar da keko istemiyoruz derse biz napıcaz.
(bkz: aklımda deli sorular)
(bkz: kalkın gidiyoruz kızlar)