bugün

entry'ler (93)

sinema tarihinin en acımasız karakteri

rol yaptığına bir türlü ikna olamadığım kişidir. eroldur taştır.

(bkz: erol taş)

askere gitmeden önce pompa derdine düşen

türk kekosu.

sanki yıllarca eli dışında sürekli kadınlarla cinsel münasebeti olmuş da, kendini askerde durduramayacak. ne yani? karıya gitmesen asker mi s*keceksin? ahahahayya.

dün geceki olay

bir inci sözlük klasiği.

+açmayın artık şu olayı.

inci sözlük

dün geceki olay gerçek olmuştur.

utku demirsoy

sürekli kendini tekrarlayan adam. fotoğrafları falan da birbirinin tıpkısının aynısının benzeri yani..
olacak olacak. silkelen ve kendine gel genç adam. biraz da kendini değiştirmen gerektiği kanısındayım, kanısındayız, kanısındalar. kızma. mıncırdım yanaklarından..

deniz oral

pek bir ton ton pek bir sevimli tiyaro oyuncusu.

yakın çevremdeki insanlardan sıklıkla duyduğum bir sitem var, o da şudur;
''ne zamandır televizyonda göremiyoruz, özledik'' tir.

umarım sahnelere geri dönersin inci dişli adam.

asdfgg

internette form doldurma eyleminden gına gelmiş klasik gel-geç'çi nick. fakat sözlük içi oldukça sünepe.

youwave

kuzenimin, ''bak şimdi sana bi güzellik yapıcam'' demesiyle tanıştığım cici program. bilgisayar üzerinden android kullanıyorsun.

özetle: işletim sistemleri sizi kerizleştirmesin diye var.

havuzlu villada oturmanın mallık olması

villada oturacak kadar varlıklı birinin, vasıfsız bir işçiye vereceği asgari meblağnın koyma ihtimalinin olmamasındandır.

ne demişler: zenginin parası, züğürdün çenesini yorarmış..

kadın pipisi

bilimsel adıyla klitoris.

erkeklerin hunharca yalamaktan zevk aldığı bölgedir.

sürtünerek boşalmanın yeri de ayrıdır. oral ise candır. ''sus ve yalovaya devam et''.

(bkz: sana kabaran bir şey var)

türk kekosu

içindeki hayvanın, vücudunu ele geçirmesiyle oluşmuş erkektir.

genellikle 1.78 boylarında, çelimsiz ve surata kadar kıllarla kaplıdır.

toplum içinde, sağ eli genelde bacak arasına yakın bölgelerde durur ve haldır huldur kaşınırlar.

cepsiz alt giyemezler.

göz kontağı kurmaktan sakının. yolda, otobüste, cafe ve barlarda karşılaşırsanız ve kaçacak bir yeriniz yoksa, yere çömelip gitmesini bekleyin.

kavalın beş para etmez bir enstrüman olması

4 lira falan etmektedir. çoban düdüğüdür.

ayrıca, ağza sokulan bir şeye enstrüman demek ne mana yani ne mana..

entry fotoğrafları neden görünmüyor sorunsalı

bu sorunsal öyle bir sorunsal olmuştur ki, artık sorunsallık içinde boğulup gitmiştir. bu sorunsalın sorunlara yol açma sorunsalını oturup saatlerce düşünmek üzere izninizi rica ediyorum.

en büyük sorunsalımız böyle olsun. sevgiler.

ben bir yarayım öp ve geçeyim

ünlü oyuncu joni sins üstadın oynamış olduğu bir kısa filmdeki fonda çalan ''yaraaam ne kanar ne kabuk bağlar'' şarkısını hatırlatmıştır.

ilk buluşmada iyi saksofon çalarım diyen kız

saksafon diyemeyecek kadar hevesi kursağındadır. nihayetinde, tespih çeken erkekle bi çay içip evlere dağılacalaklardır.

ammak

ing. fuck kelimesinin, türkçede unisex olmayanı.

amarım bilirsin!

seni amdım bu gece kulakların vur patlasın çal oynasın.

ülkede gaylerin ben gayim şeklinde bağırması

''erkek adam'' tabiriyle arasında bir fark görmediğim yakarıştır.

aynı bokun laciverti olan ''adam gibi adam''a da değinesim gelmedi. affedin bu seferlik bebeğim ya.

masterdrummer

kendisi üçüncü nesil fakat gönüllerde en birinci yazar. ehe. eğer özleyenin yoksa ben özleyebilirim seni. sevgilerle.

sözlükte kezban istemiyoruz

bilgisayar başında göt çürüten bir saplının feryadı.

oynadığı oyunlardan sıkılıp internet başına geçen sap'ın, ansızın kapıldığı dürtüden kurtulması ufacık bir osbirle son bulacaktır. durun ! endişeye kapılmayın! siz ayrılamazsınız!

ayrıca; (bkz: iyelik ekini soru ekine kakalamak)

ilk cinsel deneyim

ilk deneyimde mükemmele ulaşmanın en iyi yolu, kesinlikle bir hemcins ile birlikte olmaktır.

önce kendi bedeninin yapabileceklerini tecrübe edeceksin ki sonra uygulama evresine geçiş yapabilesin. böylece tatminkar sonuca zevk çığlıkları atabilirsin bebeğim. korkacak bir şey yok inan bana.