bugün

(bkz: diyalektik mutsuzluklar)*
(bkz: çok da sikimde)
bizzat ben oluyorum. sık sık takip etsem de sözlüğü, sözlükte arkadaş edinmedim ya da edinemedim. hayırlısı olsun.
arkadaş gereksizdir.
hepimiz arkadaşız. bu kavgaaa niyee? dağlar oy oy. yollar oy oy.
bütün saplar bu başlıktadır. isteyen hanım kızlarımız olmuşlarından birer ikişer ayıklayabilirler.
Birinci tekil şahıs (bkz: ben)
asosyallikte son nokta denilebilir.

(bkz: ultra asosyal)
Sorun olmayacak , elbet bulacak . . .
ama düşünüyorum aslında gerek de yok gibi nerede kırık var burada . . .
artı oyun bi sike yaramadığını bilen yazardır. bkz: ben.
Yeterince taninmayan yazarlardir.belkide sozlukten onemli isleride bulundugundan henuz cevre yapmaya vakit bulamamislardir. Dislanilmayasi, kucak acilasidir.
sosyal medyayı sadece takip için kullanan yada kafa dağıtan yazardır. (bkz: gereksiz entry ama içimde tutamazdım)
(bkz: çok yalnızım be sözlük)
sözlüğü yaşam tarzı haline getirmemiş, sahada sosyal olan yazardır.
çook da tın dır.
(bkz: beni de yaz)
fazla tanınmamanın sonucu. belkide bünyede fazla tanınma derdi olmamasının sonucu.
en son 5 ay önce arkadaş listesine birini eklemişim ki, burada o kadar çok arkadaşım var ki birbirleri ile karışmasın diye yazılarından yanıyorum artık.

objektif tanım: sözlükte kimseyi tanımamış olan yazardır.
benim. mutluyum.
yine da arkadaş arayan yazarlardır. bakmayın öyle mutluyum, az olsun öz olsun demelerine, bunlarla konuşun arkadaş olun. adamlar yalnız.
Sözlüğe yeni katıldığımdan kaynaklanan bulunduğum durumdur. Zamanla kaliteli yazar arkadaşlarımın olacağına eminim.
ayık olan yazardır.
Ün şan şöhret sahibi yazardır. deşifre olmak istemiyordur. Hak veriniz kendisine.
ben oluyorum. (bkz: mertuska2)
varsa da benim haberim yok. benim arkadaşım olanlar beni tanıyanlar varsa bi haber versinler.
güncel Önemli Başlıklar