bugün

yeri geldi dem vurduk çayın dibine, üzüldük, ağladık güzel kızların olmadığı bir sözlükte entellektüel ve yaratıcı entryler girip boşuna karizma yapıyoruz diye. ironi yapıyorduk kursağımızda kaldı. kızlar ironiden anlamaz dedi bir ağbim. olur mu dedimm ya onlar da bizim kadar zeki. boşver sen boşver sen dedi geçiştirdi beni.

ama ben naptım yılmadım. usulca yazılarımı yazmaya devam ettim. mesaj kutum devamlı yandı. hiç sönmedi. ay bu yazın çok harika mado'da dondurma yeyip ardından boğazda bir tur atalım mı temalı mesajları şöyle bir göz ucuyla baktıktan sonra sil tuşuyla sunucunun veritabanında olur olmaz yerlere gönderdim. umurumda değildi hiç bunlar.

bir gece rüyamda bir ışık gördüm, ardından ak sakallı bir dede geldi, aynen şöyle konuştu, hiç de dede aksanıyla konuşmuyordu,

- olm ve hatta hacım, yarın gelecek mesajlara dikkat et. seni yerler yerler seni ham yapar bu zilliler.

dedi.

ürktüm tabi. ter içinde kalmıştım ateşim çıkmış. hemen bir sirkeli su yapıp koydum alnıma. ardından da ılık bir duş aldım. hayata dair karalamalara devam ettim. ben ettikçe de kutum yandı ve kutuma gittim. iyiki de gitmişim...

bir mesajda aynen şöyle diyordu;

" ben bu sözlüğün en güzel kızıyım. ve sözlükte güzel kız olmadığına inandığını işittim. işte buradayım. ve sana ispatlayabilirim : ) "

dedim geç sen bunları. ama sonra aklıma dede geldi. amca da olabilirdi bu ama klişeleri bozmamak adına dedeydi diyorum. ardından mesaj attım,

" ispatla ".

msn adresleri verildi. foto yağıyordu msn'ime. alınan dosyalarım yıllardır beni başka kızlara ilgi göstermeyen biri olduğumu bildiğimden olsa gerek çok alındı bu işe. ama yapacak bir şeyim yoktu.

bunun ardından bir mesaj derken bir mesaj daha. bir msn bir msn daha derken. benim c sürücüsünde yer kalmadı fotodan. oysa 160 gb ayırmıştım c kısmına. sonra baktım tüm fotolara. rarlayıp yatak albümlerini gönderenler vardı. rardan açınca biraz daha genişledi basenleri.

ulan olm tunayts. yanılmışssın sen dedim; bu sözlükte güzel kızlar da var...

devamı için,

(bkz: bu sözlükte özel kızlar da var)
(bkz: güzel kız avlama)
(bkz: sen oltayı at belki tutar)
(bkz: sözlükten hatun kaldırmak)
abazanlıktan kırım kırım kırılan sözlük erkeğinin boş umudu.
(bkz: allah sahibine bağışlasın)
olmayan kızlardır. sırra kadem bastılar.

(bkz: sözlük saplara kaldı)
(bkz: varsa kesin cevap yazarlar)
(bkz: sodyumhidrür)
(bkz: hadi bakalım gelsin kızlar)
http://fizy.com/#s/1lrnd9
sözlük abazanları için.
muhtemelen evlenmiş barklanmış,çoluk çocuğa karışmış kızlardır.
kimin kız olduğunun bile belli olmadığı bu karmaşada güzelini çirkinini sınıflandırabilme bilir kişisinin olmadıklarını rivayet ettiği kızlardır.
şimdi bir kaç tane çakalın olta atıp bekledikleri başlık. ama ulu sözlüğün yazar kızları bunu anlar olm size söylemesi.
lan çakallar..

bir kız çıkar da "işte benim bu, bu da fotoğrafım alın msnimi de vereyim" der sanıyorsanız, siktirin gözüm görmesin sizleri!!
hem siz bilmiyor musunuz da bu sözlükte erkek başına düşen kız sayısı:

0.00000023!! evet burası doğru kimse inkar edemez. şuna bak bir de 15 entry girilmiş. lan ne abaza adamlarsınız olm siz.. töbe töbe...

ha bu arada, güzel kızlar girerse özelden haber verin. ya da bunu okuyan varsa eklesin kara_zalim_99@mynet.com.

(bkz: hahahahha)* **
iş çıkmaz hatunlardır.
http://www.google.com.tr/...;aql=&oq=&gs_rfai=

onları bulmak aha bu kadar kolay. hadi kips bb
yoktur, yani mümkün olması çok düşük bir ihtimaldir.
(bkz: aramaya inanmak)
sözlükte kızlarımızın hepsi güzeldir, çiçektir.

ne yalaka adamım la.
hepsi sözlüğün tek ve gerçek kralı sdfkjlkjsdfk'nin himayesi altında bulunan hatunlardır.

birçoğunun telefon numarası, e-mail adresleri gibi bilgilere sahibim.
not: iş bu entry için özel mesaj atan erkeklere cevap vermemek prensibimdir.
hatunlar ve sdfkjlkjsdfk arasında gizlilik sözleşmesi mevcuttur.
olsa da bu başlığa entry girecek kadar salak olmayan kızlardır.
umut vaadeden cümle.
her abazan yazarın hayalidir.
Benimde içlerinde bulunduğum kızlardır.
(bkz: 404 not found) olmayan kızlardır, hele ayizit ve milyonların bacısı hiç değildir, görürsem editlerim.