bugün

öncelikle (bkz: bu sözlükte güzel kızlar da var).

sonraları görüldü ki, evet ciddi sayıda güzel kız var bu sözlükte. peki neyine? bıkmadın mı sevişmekten dedim kendi kendime. biraz da aşka, sevdaya hasretti bu gönül. tamam güzeller ama ne kadar özeller diye iç dünyalarına dalmaya başladım hepsinin.

kimisi hüzünlüydü, aşka inanmıyordu, bak dedim deli etme adamı aşk var dedim, yok dedi, var ulan kahpe dedim, oracıkta aşık oldu bana. kahpe lafını demem hoşuna gitmişti diye düşündü beynim. ama kahpe lafına aşık olan bir kadından hayır gelmeyeceğini bilmemden çok da fruko dedim kendi kendime. çok da fruko be tunayts bu kadınlar güzel ama hiç biri özel değil.

sonra biri geldi dokundu benim sırtımdaki bene. dedim dokunma dokunacağım dedi. kim bu derken döndüm baktım, özel, güzel ve üstelik sözlük yazarı. nasıl özel olduğunu anladım hala akıl sır erdiremem. sır erdirmek ne demek onu hiç bilmem ya var böyle sözcük öbekleri türkçe'de aklın ermediği.

bu kız zaten benim yazdığım yazılardan kaynaklanan bir hayranlıkla bana aşık olduğu için bir de sırtımdaki beni görünce iyice tutuldu bana. ben de gözlerine bakarak şöyle fısıldadım, " ay bu gece sadece ikimize parlıyor"

o gece seviştikten sonra düşündüm de, lan ay bu gece ikimize parlıyor ne demek olm mal mısın dedim kendi kendime. bir cevap da veremedim üstelik. ay bu yani. gerek yok böyle laflara. herkese parlıyor anasını satiyim. ama kız milleti hayrandır ya böyle olaylara dizlerinin bağı çözüldü; ciddi misin dedi bana evet dedim. sarıldı boynuma.

özel bir kızdı sonuçta. özel olduğundan sarıldı. ben öyle kanıksadım en azından.

ertesi gün, 1747 bağ bozumu şarabımdan paha biçilemez bir yudum alarak ay'a doğru şöyle bir baktım ve kendimden oldukça emin bir şekilde, "olm tunayts, bu sözlükte özel kızlar da var" diye söylendim...

ve üstelik haklıydım da.

devamı için,

(bkz: bu sözlükte dizel kızlar da var)
(bkz: bu sözlükte tüzel kızlar da var)
(bkz: bu sözlükte sığır sikleri de mevcut)
(bkz: artık özel kızlar yok güzel kızlar var)