bugün

sözlük formatına uyulmaması sonucu niteliksiz entrylerin çoğalarak uludağ sözlüğün içinin boşalmasıdır.

sözlük eski tadını vermiyor. kaliteli yazan yazarlar, terk etmişler dümeni, meydan troll'den geçilmiyor. her telden adam var anasını satayım. trolü, sapığı, sempazitanı, kaşarı daha neler neleri. format falan hak getire.

jacobin'in de dediği gibi;

--spoiler--
format falan kalmamış, sözlük resmen ''troll sözlük'' olmuş
--spoiler--

bu işe birilerinin el atması gerekiyor. sözlük yok format yalan'a dönmüş durum. bakıyorsunuz sözlük formatı'na ısrarla uymayanlar silik yapılmıyor bir türlü. kaliteli yazan yazarlar da sözlüğün kabak tadı vermesi üzerine sözlüğü terk etmişler.

bu işe moderasyonun el atması gerekir, yoksa sözlük troll yuvası haline gelecektir.uludağ sözlük'ün temizlenmesini istiyoruz.
(bkz: format yok moderatör yok ne var lan it)
eğer yakın zamanda el atılmazsa, sözlük türkiyenin büyük forum sitelerinden farklı olmayacak. aklı başında yazarlar artık yazmak istemiyor. şahsen ben; gündüzleri girmemeye özen gösteriyorum. eskiden beri takip ettiğim sözlük ne hallere gelmiş diyorum.
geçtiğimiz iki saatte bir yazarın sürekli formata aykırı entry girip sonra çaylak olması ve 10 dakika sonra çaylaklığının kaldırılmasından sonra doğruluğuna inandığım önerme. moderasyon çifte standarda hayır demeli.
(bkz: uludağ sözlük moderasyonu)
çoğu dokuzuncu nesil yazarı için olandır. format yok kısmı daha yakındır.
güncel Önemli Başlıklar