bugün

Anneler gününde annemin anneler gününü kutlamamam.
o kadar güneşin altında çamaşır serdim bir nebze bronzlaşmak için.. lakin hiç bir değişiklik olmadı.
Hava yagmurlu oldugu icin yeni turku konserine gidememek moral bozuyor mesela.
belirsizlikler.
reyhanlı'dan bir arkadaşıyla konuşup oradaki durumun vehametini daha iyi anlamak.
fazla uyumak, insanlıktan çıkış olmak, o kadar umursamaz olduk ki artık, insalığın nasibini almamış olması.
ŞAKiRTLERiN ABD KOPEGI OLMASI. LAN BARE KENDINIZE FALAN CALISSAYDINIZ KOPEKLER.
Ülkemdir . Ulkemin insanları, hükümeti, değişik bakan koyunu bile. Son zamanlardaki olaylardan sonra herkes..
zamansız ölümdür.

insanlığın başında yeterince onu kemiren talihsizlik var hastalık, yaşlılık gibi. bir de insanların kendi arasında yaşadığı husumetlerden dolayı vahşileşmesi çok korkunç. erken ve sebepsiz öldürülen insanları izlemek korkunç. bu insanların seslerinin sonsuzlukta yankılanacağının hayallerini kuran vicdansız dindarları görmek daha da korkunç. tek hayat varken, tek şans varken saçma sapan ideolojiler yüzünden ondan vazgeçmek veya vazgeçirtilmek korkunç.

george carlin'i anmadan olmaz: "Dünyanın dört bir tarafındaki askeri mezarlıklar tanrının yanlarında olduğuna inandırılmış, beyni yıkanmış ölü askerlerle doludur."
anneler gününde burak yıldırım ın ölüm haberi.
burak yıldırım'ın ölüm haberinin doğrulanması.
belimin ağrısı. ölüyorum şu an zor duruyorum.
bu dönemki 8. vizede de çanın altında kaldığını öğrenmek.
(bkz: reyhanlı patlaması)
Dün uğradığım hayal kırıklığı. geceden beri pek toplayamadım aklımı. bir de sınav varmış. çaklışamadım da.
burak yıldırım ailesinin şu an yaşadıklarını düşünüyorum da çok zor ve en fenası bunu yapanların eminim ki serbest kalıcaklarını bilmek.
Ankara'ya yağmur yağması. zaten buhranlı zamanlar geçiriyorum bir de sen yapma ankara.
finallerin gelip de benim hala bal gözlü melek yüzlü şeytan tüylüden mesaj bekliyor olmam.
supernatural ve kurtlar vadisi pusunun finalinin yakın olması.
bu seneye kadar her sene verilen mayıs izinlerinin kapanmış olması.
bilmek ağır sorumluluk beyler.
günlerdir okuyoruz, dinliyoruz, izliyoruz. evet acıya renk aramıyoruz, acı her yerde acı...
vatan için canını feda eden kutsal canların önünde pisi pisine bir canın yitip gitmesi gerçekten acı..
bir tarafımız şehit, bir tarafımız karanlıklara şahit...
durup dururken hiç sevmedigim birine ögle yemegi ısmarlamış oldum lan ben varya bişi diyemiyorum kaderin cilvesi degil üzülmek içim kan agladı sözlük.
tırnağımı derinden kesmiş olmam. canım çok yanıyorrr...
an itibari ile tbmm tv de iç işleri bakanımız açıklama yapıyor. üzülüyorum, anlattıklarına inananlar var.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar