bugün

herhangi bir metal ya da rock şarkısını dinlerken ritmlere eşlik ederken doğru ritm atmaya çalışmak, yanlış ritm atarsam geriye sarar aynı ritmi atmaya çalışırım.
*
poşet takıntısıdır. efendim şimdi şöyle, poşet içerisinde olan herşey bana itici gelmektedir. ilginç ama gerçek. askerde bile poşetler itici gelirdi. hey gidi günler hey.
yatağa sağdan girip sola dönüp en son yüz üstü dönüp uyumak.
o kapı kapanacak. kapıyı açık bırakıp çıkmak yok.
kahve falı baktırmadan asla bir ilşkiye başlamam başlasam da bitirmem. bu zamana kadar gördüğüm bütün rüyalar çıktı. rüya tabirlerine bakmadan güne başlamam.
Kilo takıntısı.
elektronik aletlerde sesin imlecini 5'in katları olan sayılarda tutmak.
elimi sildiğim havluya yüzümü silmem.
spor ayakkabımın bağcıklarını çıkartır beyazlarla yıkarım.
5 cm'den uzun topuklu giymem. *
yeni girdiğim iş yerinde masamı kırklarım öyle çalışırım.
telefonumu masaya daima ters koyarım.
herhangi bir şeye sarılmadan yatamıyorum.
açık kalan dolap kapıları.

gardırop olur buzdolabı olur vs. vs.
kusura bakmayın ama açık olucam. bir dişi görünce gözlerim ister istemez göğüslerine gidiyor. ilk dikkatimi onlar çekiyor. ve ben bir kızda en çok göğüse değer veririm. göğüs yoksa başka birşey aramaya gerek yoktur benim gözümde. dik olmalı, dik değilse bile en azından sert olmalı abi. ne yapayım benim takıntım da bu..

not: şu göğüs fantezim artık dillere destan bir hal aldı. nereye kadar gitcek böyle bilmiyorum..
herkesin beni ezeceği güce sahip olduğunu düşünmem, çok gereksiz bir şey aslında ama takıntı işte saplantı zorlantı ne yapabilirsin ki ? kurtulmak da biraz zor, andavalın teki iki üç adam döv rahatlarsın diyordu, ebe moron! 21. yy ' dayız aq.
yapılacak işi devamlı planlamak ama plan yapmaktan yapılacak işi yapamamak.
kendimde sevmediğim takıntılardır.
- herhangi bir dolap kapağı mümkün değil açık durmayacak, uyuyamam, oturamam, kalkıp kapatırım.
- temizlik yaparken, bulaşık yıkarken mutlaka ama mutlaka çamaşır suyu kullanırım, yoksa temizlenmemiş gibi görüyorum.
- üzerimi örtmeden uyuyamam, yaz kış fark etmez.
- yemek yedikten sonra o bulaşık hemen yıkanacak, mutfakta bulaşık görünce çıldırıyorum.
- ağız şapırdatan insanlardan nefret ederim.
Tırnaklarım pütürlü bir yere sürttüğü zaman parmağımı ısırıyorum. Bu da öyle bi manyaklık.
ölmekten korkmak.
beyaz tenli kızlar.
1) bir ismi, bir yüzü, bir anıyı unuttuğumda, tekrar aklıma gelene kadar kafam sadece onunla meşgul olur. Bu sırada başka hiçbir şeye odaklanamam.
2) telefonumu her zaman ekranı görünmeyecek şekilde koyarım. (çoğunlukla ters)
3) bir işe başlayacaksam saatin en sağdaki rakamının 5 veya 0 olmasını beklerim. (mesela saat 20.51 ise 55 olmasını beklerim.)
yaşamak. .
evet enteresandır. yo ölmek filan istediğim yok. Ama yaşamak takıntı bana. uzun zamandır arayıp duruyorum.
arabadayken, otobüsteyken, trendeyken veya benzeri herhangi bir taşıma aracındayken her direk ve ağaç için ayağını bir sol bir sağ şeklinde sırayla yere vurmak.

5-6 yaşlarındayken başlamış olmalı. yapmadığımı hiç hatırlamam
ne yazık ki 10 dk da bir ayna göremezsem psikopata bağlıyorum.

Edit: simetri hastalığım var acıyın
kafama vurulmasın,
telefonum elimden aniden alınmasın,
ayakkabıma basılmasın yeter bana hocu.
kimsenin gözüne bakarak konuşamam. deli gibi kafamı sallayıp dururum.
aynı şeyi iki gün üst üste giyememek.
öğünde çay içmeden karnımın doymaması.
arabayı herhangi bir başkası kullanıyorsa korkarak yolculuk yapmak.
hiç bir zaman düzgün bir iş bulamayacak olduğuma inanmam.
aynı şeyi iki gün üstüste giyemem , renk uyumu olmadan çantamı ayakkabımla uydurmadan dışarı çıkamam , makyajsız bakımsız sokağa çıkmam imkansızdır , saçım asla yağlı olamaz , uzun süre gözgöze bir insanla konuşamam , kimsenin hakkı bana geçsin istemem birşey mi yendi illa o hesabi ödenmek için geberirim diyelim kı karşı taraf ödedi tatlı kahve ya da yakın zamanda birşey ısmarlamadan duramam asla hak geçsin istemem , kimsenin 5 kuruşu bende kalsın istemem , haftasonu evde oturamam ille dışarı çıkmak için bahane bulurum , müziksiz tv siz sessiz ortamda uyuyamam ille ses olucak