bugün

lisedeyken geometrik bir şekil çizilecekse çok dikkat ederim.
mesela düz bir çizgi çizilecek uç kutusu kullanırım. çember falan mı çizilecek kesinlikle para kullanmam lazım. amk ne malım ya çiz amk. soru çözerken de böyleydi dik inmek için uç kutusu kullanılır mı amk? neymiş dümdüz olacakmış.

psikoloji okuyan arkadaşlar varsa yardım edebilirler.
saat 20-00dan önce görülen her saat için o tarihte ne olduğunu anımsamak for example 19-14 birinci dünya savaşı.
tc kimlik numaramı ve telefon numaralarını beşyüzyetmiş diye değilde beş yedi yedi diye ezberliyorum herkez dalga geçiyor ama ne yapalım.
hemcinslerimle tokalaştıktan sonra hemen ellerimi yıkarım. işedikten sonra ellerini yıkamıyor puştlar.
-ıslak bardaktan iğrenmek. birşey içememek.
-yüzüme üflenmesinden tiksinmek.
-odanın kapısı açıkken uyuyamamak.
twitterdaki takipçi sayıma takmış durumdayım. lan niye beni kimse takip etmiyor arkadaş. evet.

takip edin la; https://twitter.com/fikirmuhendisii
şeytan tırnakları.
tüm abur cuburlardaki buradan açınız ibaresine inatla her zaman ters tarafından açıyorum.
Etrafımdaki her şeyin dik açılı ve simetrik olması (bkz: simetri hastalığı) .
koridorda yürürken aklıma kötü bir düşünce geldiğinde halinin üçgen desenine basıyorsam tekrar o desene basıp tersini düşünüyorum sözlük, tabi bu bir örnekti o an napıyorsam aynı şeyi yapıp tersini düşünüyorum bu kötü düşünceleri bir atamıyorum sözlük o an yaptığım şeyi tekrar yapamıyorsam bu sefer içimden küfredip tersini söylüyorum sözlük.
paketten alınan ıslak mendilin yapışkanlı kısmının kapatılmaması durumunda kendini onu kapatmak zorunda hissetmek. neden kapatmazlar ki! kapatmadıktan sonra onun -ıslak- mendil olmasının ne anlamı kalıyor? kapatsan ölür müsün?
özünde dağınık biri olsam da bilgisayarıma çok iyi bakarım. daha doğrusu elektronik aletlerle dolayısıyla teknolojiyle iç içe biri olarak bu konuda düzenli davranırım.

örnek vermek gerekirse, itunes da pc mdeki tüm parçalar vardır. an itibari ile 798 parça var ve bu 798 parçanın %95 inden falasının, sanatçı, şarkı adı, albüm adı, bestecisi, şarkı sözü, şarkının albümde kaç nolu olduğu, albümün hangi yıl çıktığı ve albüm kapağı vardır.

cep telefonumda da gerektiğinde şarkı sözlerine bakmam gerektiğinde (ingilizce şarkıların sözlerini takip edip biraz da olsa ingilizceme katkı yapmak için) bu gayet işe yarıyor.

(#17330919)
giydiğim her şeyi ütülemek. donuma, çorabıma kadar. evet çok rijit bir tipim.
(bkz: oğuzhan uğur) yeni takıntım. çok tatlı lan.
gördüğüm her aracın plakalarındaki rakamları topluyorum. sonuç 10 ve katları çıkana kadar plaka okumaya devam ediyorum.

-06 ah 9563. 0+6+9+5+6+3=29.. cıks.
34 oh 5498. 3+4+5+4+9+8=33 yok bu da olmadı.
35 yes 776. 3+5+7+7+6=28 ımm, aha 28.. 2+8=10. ve akabinde... cıks keşke mutlu son olsa yol bitene kadar başka başka plakalarla aynı işleme devam aq.

işin kötüsü plakalara bakmayım diye kafamı öne eğip gidiyorum, bu sefer de kaldırım taşlarına takılıyorum*.
insanlarda bay/bayan fark etmeksizin ayakkabılarına bakma gibi bir huyum var. hangi marka, bağcıklarını nasıl bağlamış, hangi renk gibi gibi birsürü şey. yani düşman değilim ki şimdi düşman mısın ayağa bakıyorsun deme sözlük. huyum kurusun.
birde; saat takıntım var. sevdiğim bir aksesuar olması bir yana, saatim olmayınca kendimi çıplak gibi hissediyorum.
terliğimi kim giyerse o terliği bir daha giyemem. *
hafta sonları çayı illaki benim demlemem icap eder. başkası beceremiyor *
evdeki küçük tuvalet sadece benim kullanımım için, başkası kullanınca dünyanın en lanet insanı oluyorum.*
Yemek yiyen kişinin ağızdan hatırtı hoturtu şapırtı tıkırtı vb. Sesler çıkarması ağzına kürekle vurulası insanlardır bunlar.
sabah evden çıkmadan duş almak, sınavlardan önceki hafta hasta olmamak adına neredeyse hiç dışarı çıkmamak.
bir elim azıcık bile ıslansa diğer elimi de ıslatmadan rahat edemiyorum, suçlu gibi oluyorum sözlük *
sigarayı tek başına içemiyorum. kola, çay, kahve, bira kesin bir şey eşlik etmeli.
Kendi yastık kılıfım olmadıkça başımı koyamam o yastığa. Klozete oturmadan önce kendi evimde olsam bile mutlaka önce oturulan yeri silerim sonra otururum. Dişlerimi fırçalarken kendimi zor kontrol ediyorum, saatlerce diş fırçalayabilirim.
takıntı psikolojik açıdan hastalık sayılır, zihinden atılamayan düşünce olarak tanımlanabilir.

kapı açıkken asla uyuyamam,
sürekli saçım yağlıymış gibi gelir duşa sık sık girerim...
yazarlığı 300 entryde tamamlamak.
playstationa bu aralar fena taktım,uykusuz kalıyoruz yinede oynuyoruz.manyak mıyız neyiz.
güncel Önemli Başlıklar