bugün

aşkı eğlenceli biçimde anlattığı şarkıyla ilgi çekmiş kişidir. ayrıca ağır abi filminin yönetmenidir.
http://www.youtube.com/wa...mbedded&v=Bm9fE08uiXI
buralar değerlenir.
terbiyesizim isimli şarkısına çok eğlenceli bir klip çekmiş, şarkı ayrı bir güzel zaten. yakında entryle dolar taşar buralar.
beyin loblarının renkli,eğlenceli olduğunu düşündüğüm adam.
komik alageyik şebermesi izlenmeye değerdir.Gülmek garanti.
şarkı söylerken acayip bi jest mimik olayı var bu adamın reis. komiklikler şakalar falan.
panpa diye bi şarkısı var bora öztoprak da eşlik etmiş. umarım ergen tayfa hayvani bir şekilde orda burda paylaşa paylaşa leşini çıkarmazlar şarkılarının. zira leyla mecnun denen über diziden bile soğutacak bi etkisi var bu adilerin.
tadında dinleyin tadında paylaşın hadi iyi seyirler.
http://www.youtube.com/watch?v=YiykzXFgvnw
An itibariyle esra erol'da evlen benimle programında boy gösteriyor. Saldırın.

Edit: herkese kendi tanıtmış gibi konuşuyor bu esra yolarım bunu ben. Şarkıdan evvel bile takipçisiydim kısa filmlerinin ben lan!
çok hoş ve tatlı bir adam. hem dinliyoruz, hem izliyoruz seni. gözlerimiz çevre kirliği yüzünden senin gibilere hasret kalmıştı. karizmana sağlık tatlım.
terbiyesizim ve panpa şarkılarıyla çoşturur.
verilmesi gereken değerin verilmediğini düşündüğüm yönetmen şarkıcı sağlam bir adam.
yeni şarkısında özlem tekin ile düet yapacak yönetmen / şarkıcıdır.
yeni keşfettiğim harika şarkıcı/yönetmendir kendisi.
gerçekten başarılı bir adam. hem klipleri, hem müzikleri, hem oyunculuk yeteneği hem de yönetmen özelliğiyle.

güzel işler yapıyor bu adam. bravo diyoruz.
şarkıları gerçekten eğlenceli olan matrak insan olduğu belli olan yetenekli insan.

terbiyesizim şarkısı on numaradır.

(bkz: bananeee özlediiimm biliyorum pek karaktersizim)
şebermeleri takdire şayandır. panpa ve terbiyesizimi hiç söylemiyorum bile.
http://www.youtube.com/re...0.129.1359.8j6.14.0...0.0.
şu an laklak show' da olan şarkıcı, senarist ve yönetmen.
özellikle panpa şarkısıyla güldürürken çoşturan insandır.

Edit: kucuktuk. Cahildik. Yaptık bir yanlış.
dün akşam laklak show'da tanıdığım eğlenceli el havlusu.*
Müjdat gezen sanat merkezinden mezun olan oğuzhan uğur;

adını ilk kez duyurduğu; "Ağır abi" filminin yönetmenliğini yapmış ve daha sonradan da "terbiyesizim" adlı çıkış parçasıyla kendisini bir kez daha hatırlatmıştır.

Oğuzhan uğur'un gelecekte başarılı işlere imza atacağını düşünüyor ve başarılar diliyorum.
manyak kişi.
hani böyle hiç denemediğiniz bir çikolatayı ya da tatlıyı yedikten sonra, bayıldım, öldüm bittim dersiniz ya, hıh tam öyle işte, enerjisi yüksek, tipik türk erkeği yakışıklısı, şarkıları dile dolanmakta, gün içinde bangır bangır terbiyesizim diye bağırarak gezilir ya da panpa klibini izleyerek suratta saf bir gülümsemeye sebep olur.
enerjine sağlık.
o değilde *.
terbiyesizim şarkısıyla gönülleri feth etmiştir.
panpa ve terbiyesizim şarkıları hakkaten dinlenesidir. mizahla müziği iyi harmanlamıştır. fakat yönetmenliğini yaptığı ağır abi filmi için aynısını söylemek mümkün değildir. sen müzik yap oğuzhan, biz seni böyle sevelim.
son zamanlarda art arda dinlediğim nadir şarkıları yazan, söyleyen kişi. kendi tarzını oluşturmuş nadir insanlardan. kesinlikle önünün açılması, desteklenmesi gereken insan. çok şey çıkar bu sevimli çocuktan azizim.
panpa şarkısıyla replay tuşumu aşındıran sevimli varlık.