entry'ler (97)

babayla girilen ilginç diyaloglar

Bir kuaför broşürüyle karşılaşan baba kıkır kıkır gülmektedir.sonra evladına döner ve der ki:
-sana bir şey göstereceğim, bak şimdi.( ve kuaför broşüründeki şu yazıyı okumaya başlar:) "salonumuz sadece bayanlara özeldir.kaş,bıyık alınır,ağda yapılır." (Ve baba evladına dönerek şöyle der:) - salonları bayanlara aitse niye buraya bıyık da yazmış.bayanlarda bıyık ne arar. (Ve gülmeye başlar.)
Evlat şaşkınlıkla babasına bakar,ne diyeceğini bilemez, utanır ve cesaretini toplayarak cevap verir: - e baba bayanlarda da bıyık oluyor ya hani kaş-bıyık aldırıyorlar hep.seninki gibi değil belki ama oluyor yani. :/ :/ :/
Not: Anneye teşekkürü bir borç biliriz efendim, ki o bakımlı bir kadın ki bıyıklarını kocasına hiç fark ettirmemiştir.

yazarların karşı cinsteki favori mesleği

Doktor civanım.

yazarların dokuzu beş geçe yapacakları

Saygı duruşu.

avukat vs doktor

Kadında avukatlık, erkekte doktorluk en karizmadır.

ikinci şansı vermek

Belki bile bile ladestir, aptallıktır ama dönmek istese kesinlikle ikinci şansı vereceğim. çünkü aşk daima tamamlanmayı ve yaşanmayı hak eder.

evim sensin

Yarın akşam gitmeyi düşündüğüm film. özcan denizin varlığı önyargılı olmama neden oldu ama umarım yanılırım.

whatsapp

Psikopata dönüşmemi sağlayan uygulamadır kendisi. Lakin eski sevgilim en son ne zaman online olmuş diye günde 1 milyon defa kontrol etmemi sağlayan uygulama.

sözlük yazarlarının takıntıları

Kendi yastık kılıfım olmadıkça başımı koyamam o yastığa. Klozete oturmadan önce kendi evimde olsam bile mutlaka önce oturulan yeri silerim sonra otururum. Dişlerimi fırçalarken kendimi zor kontrol ediyorum, saatlerce diş fırçalayabilirim.

sözlük yazarlarının şu an üzüldüğü şeyler

Uyanmak.

ben bu yazıyı sana yazdım

Ayrılalı 3 hafta oldu tam bugün. çok özledim. Deli gibi özledim. Ya da az mi demeliydim? Evet evet az. Seni az özledim. Ve seni az seviyorum. (bkz: azın anlamı için hakan günday-az)

yazarların eksikliklerini hissettiği şeyler

Sevgilim.

iz bırakan kitap cümleleri

" birden kaldırımdan taşan kalabalıkta onun da olabileceği aklıma geldi. içimdeki sıkıntı eridi. " yusuf atılgan- aylak adam.

ben bugün bunu bir kez daha anladım

Seni çok özlemişim.

eski sevgiliye söylemek istenilenler

Bekleme benim mesaj atmamı bekleme. Madem benden kopamıyorsun o zaman daha fazla bekleme at artık mesajını da barışalım. Ayrılmayı bildiğin gibi o barış mesajını atmayı da bileceksin şekerim. Bak yeni bir ay yeni bir başlangıç getirsin bize, haydi durma daha fazla yaz mesajını.

sözlük yazarlarının şu an üzüldüğü şeyler

6 kişilik bir yurt odasında uyumaya çalışıyor olmak. Dün gece evimdeydim sıcacıktı ve çift kişilik yatağımda tek kişilik hükümdarlığım vardı. Ah ah.

sözlük yazarlarını şu an mutlu eden şeyler

Onu düşünmek.

hülya avşar ın yeteneği

Tam şu an çıktı. Izleyin de on parmakta on marifeti görün.

hülya avşar ın yeteneği

Birazdan gangnam style dansıyla yetenek sizsinizde eğlendirecek. Yeteneği o zaman görelim.

çocukluk kapıdan girse yapılacaklar

(bkz: açmayın lan şöyle başlıklar. Duygusala bağlatmayın adamı.)

eski sevgiliyle yenıden sevgili olmak

Ayrılırken söyleyen nedenleri, hataları sürekli sorgulamanızla devam edecek olan durumdur. Eskisi gibi olunamayacak durumdur. Olanları unutmanın zor olduğu ve yeniden başlamanınsa daha zor olduğu bir durumdur. Yine de çok sevmişsen ikinci şansı tanımalısın, aşk belki unutturur diyebileceğim bir durumdur.