bugün

beter ol mukaddes! haftaya aliden carolin için aynı performansı bekliyorum. *
hafta sonları sosyal hayatım yok ligtv bütün maçları yayınladığı için. maç manyağı oldum. spor toto ligindeki bütün maçları izliyorum, izleyemedim mi rahatsız oluyorum. ama bunu iddaa'ya yansıtamıyorum. sözlüğe maçtan başka entry giremiyorum. galatasaraylı olduğum halde arda turan'ı sevmiyorum. karabüklü tozo'yu çok beğeniyorum.
biri adımı söylediğinde mutlu oluyorum çünkü bu dünyada bir boka yaradığımı düşünüyorum.
moralim çok bozuk. bir kaç güne türkiye'ye temelli veda etmiş olacağım. artık anca koskoca senede bir hafta gelebilirim. en ok üzüldüğüm şey de ne biliyor musun sözlük? bin emekle yaptığım 2000 kitaplık kütüphanemi burda bırakmak zorunda kalmam. ağlamak istemiyorum , ağlamamam lazım çünkü aslında bugün benim hayalimin gerçekleştiği gün. bundan tam 4 yıl önce duvarıma astığım ve bu üniversiteye gideceğim dediğim okulda yüksek lisans yapacağım şimdi. insan istediği şeyi elde etmek için sahip olduğu şeylerden vazgeçmek zorunda kalması çok kötü bir eymiş sözlük. ben bugün bunu anladım.
karşımda kardeşim gibi sevdiğim köpeğim duruyor. gözlerimin içine bakıyor. ben de on dakikaya bir sarılıyorum ona. annemi, yemeklerini ve okuldan döndüğümde ona verdiğim dedikoduları söylemiyorum bile.
okul desem, herkesin kardeş gibi olduğu, öğretmenlerin amca-abla gibi olduğu bir bölümde 4 yıl okudum. şimdi onların son senesi ve ben yokum. okulda güneşte göl manzarasında ettiğimiz sohbetler, şenliklerde çektiğimiz halaylar, sınavlarda çektiğimiz kollektif kopyalar olmayacak. acıktığımda mis gibi kebap, lahmacun da olmayacak. sabah ezanını dinleyemeyeceğim artık. rakı da yok. dersten kaçıp gölün kenarında mangal yakmak da yok. takımım şampiyon olduğunda sabaha kadar eğlendiğim konvoylar yok. yani kısaca çok üzgünüm sözlük. umarım alışırım kısa sürede.
hacı bugün malum derbi maçı var. sevgülümlen maça gitmeyi düşündük, bilet almak için gecikmiştik. bileti/kombinesi olup gidemeyen var midür diye aradık taradık olduramadık. neyse, bari dışarda bi yerde izleyerük diye benim kaldığım yere yakın bi mekanda yer ayırttık. şimdi olay şu, ben arkadaşımdan kaldığımdan mütevellit, eve daha bugün geldim. ve ecayip derecede kek yapıp, sütlü kahveyle içesim var. gitmek istemiyorum yani kısaca. of.
hayır bi de fenevbahceli, caddede arkadaşlarıyla neyin izlerdi o. ben ısrar ettim, gel burda beraber izleyelim falan diye. oy ben nidem nidem. kararsız bir sevgilinin zirzop serzenişini okudunuz. gidiim de giyineyim barim. hmphs.

çok saçma ama ben eve geldikten sonra şu saatte o keki yaptım lan editi. haydi hayırlı tıraşlar...
itiraf ediyorum:

-ben evliyim.
burda insanlar kendilerini anlatırken hiç objektif değiller. yok herkes onu seviyomuş da insanları kırmaktan kormuyomuş da he amk he.

bi de bu hesabı 3 kişi kullanıyoruz biz. sanırsam formata aykırı değil yani öyleyse uyarın siliyim.
derbi varmış neyime, sözlük sözlük garibem!.. *
canımdan çok sevdiğim kaplumbağam* saliha'nın öldüğünü zannederek onu canlı canlı gömdüm...
lan sözlük derdime çare bulacaksan itiraflarda bulunurum sana yoksa tek kelime etmem haberin olsun.
evleneli 2 yıl oldu sözlük bacı.tüm hayatım ve onun tüm hayatı değişti.bir kaç ufaktan aldatıyor gibi oldu beni iplemedim.ama en çok istediğim şey ondan bir çocuk sahibi olmaktı.onu aldı elimden.
suçlu benim.
Tamam itiraf ediyorum. Takmamaya çalışıyorum onu ama eşşek gibi takıyorum. Oldu mu?
hagi'ye söverken tek başıma desibel rekoru kırdım.
olucakları sıralıyorum; milyon tane sampiyon fener statusü, nasıl da caktık muhabbetleri vs vs. sonra su olucak, "biz hakemin yaptıkları belli" dicez. adamlar "ne hakemi yaa" dicek. "sonuc ortada" dicez adamlar "sonuc ortada biz aldık iste" dicek. mac sonrası klasik muhabbet :ama simdi bi galatasaraylı olarak Alexin golüne lafım yok, cok da güzel caktı yani. gerci o kafa ata ata beyinsiz oldu da neysee . *
Sözlüğe manyak gibi itiraf yazmaktan başka bir bok yazmıyorum hani 'efendim bir bilgi içerikli entry gireyim' falan hiç yok zaten sözlüğe girmeyi de unutuyorum böyle mal gibi unuttum seni gittin sözlük.
itraf ediyorum ben bir 8. nesil çaylağım ve hala umudum var.
düşünmemeyi düşünüyorum sözlük, evet evet sorunumu buldum ben düşünmek, nezamanki düşünmeyi bırakıcam işte ozaman daha huzurlu mutlu bir insan olacağım.
sözlük "sana bağlanmamaya çalışıyorum" ne demek ?
sözlük odunum ben cidden ağzımdan malca şeyler kaçırmıyorum belki ama hoşlandığım kızlara karşı odunum ve konuşamıyorum aklıma hiçbir şey gelmiyor.
aşık olabileceğim en son kişiye aşık oldum galiba sözlük. Ben böyle duyguların adamı değildim, bu hayat beni çok değiştirdi.
Edit: aşık olmamışım sözlük midemde gastrit varmış, onun sancısıymış.
eğer bugün sevgilim ile maçı izleseydim sözlük sanırım hırsımdan tepesine çıkardım. ilk defa sevgilimin bu kadar uzakta olmasına sevindim. enteresan. ama şafak attığı için onu çok özzlediğimi hemen hatırladım.
galatasaray lı ezik uludağ sözlük moderatörü yüzünden gene çaylak olursam çaylak olmadan önceki son entrym olsun isterim.
(bkz: galatasaray lı ezik uludağ sözlük moderatörü)
fenerbahçeyi, akp yi ve komünist vatan hainlerini sevmiyorum.
nasıl anlatacağımı bilemiyorum sözlük. itiraf edeceğim şey daha çok taze. bu akşam ailecek nişanlımın dayısıgile ziyarete tabiri caizse oturmaya gittik. neyse herşey iyi güzel.vedalaşma vakti geldi çattı otobüse bindik dönüyoruz eve. tam nişanlıma memnuniyet mesajı atacaktım ki bir baktım telefonum her zaman koyduğum pantolonumun sağ cebinde yok. işimi garantiye almak için diğer 6 cebime çantama vs baktım yok.allah allah hemen annemin telefonundan çaldırdım ses yok. nişanlımı aradım o da evine gidiyordu allahtan yoldaymış hemen geri döndü telefonuma bakmaya. o sırada aramaya devam ediyorum tabii evde kaldıysa açarlar filan diye. ama hava da nasıl yağmurlu ki anlatamam. tam 20 dakika ben çaldırdım onlar sokaklarda telefon aradılar dayısı falan.artık ümidimi kestim nişanlım tam git eve daha fazla ıslanma boşver demek suretiyle arıyacaktım ki o sırada afedersiniz sağ kalçam kaşındı. tam kaşımak için elimi götürdüm bir baktım telefonum cebimde. üstüne öyle bir oturmuşum ki sesini soluğunu kesmişim hayvanın. çıkaramadım cebimden sözlük. bütün otobüs bana odaklanmış nişanlımdan gelecek cevabı bekliyor.annemden mesaj attım utanarak telefon cebimde diye. otobüsten indimde öyle çıkardım telefonumu. gülsem mi ağlasam mı salaklığıma mı yansam bilemiyorum a dostlar.

edit: hayır anlamıyorum niye eksi?
gözlerin yansa da uyumamaktır inat denilen,can sıkıntısı denilen şey. uykuyu sevmemek demek bu olsa gerek sevgili sözlük. taam mı.