bugün

entry'ler (125)

dusdata

Tusdata'nın diş hekimleri için olan formu. uzmanlık sınavı hazırlık kurumu.

city hunter

2011 in en güzel dizisidir. lee min ho buradaki performansıyla 2011 korean drama ödüllerinde En iyi Erkek Oyuncu ödülünü kazanmıştır. finali biraz sönük kalsa da izlemeye değerdir.

my princess

2011 MBC yapımı kore dizisidir. başrollerini Song Seung Hun, Kim Tae Hee paylaşmaktadır. izlenilesi güzel bir romantik komedidir.

aklın sınırı

aklın sınırı dildir, kelimelerdir.

milka ineği

orta okulda hep söylediğimiz saçma sapan cümleyi aklıma getiren inektir. "mor ineklerin feryadı" amaç neydi niye söylerdik hiç bilmiyorum yalnız.

aziz yıldırım ın cezaevinden çıkamaması

şuan 'aa o hala cezaevinden çıkamadı mı?'dediğim durumdur. vaah vaahh çok üzüldüm. * *

kadın istemezse tecavüze uğramaz

kadın istese adı tecavüz olmaz zaten.
ahmet çakar nasıl bir amaç peşindeyse artık bunları söylerken...

gün boyu elindeki starbucks kahvesiyle dolaşan kız

samsunda yaşamayan kızdır. çünkü samsunda starbucks yoktur.

kilo almak için yapılması gerekenler

yağ + un + tuz + şeker. bunları içeren gıdaları yatmadan önce tüketiyoruz sonra davul gibi oluyoruz.

yılbaşında çam ağacı alan türk

sözde müslümanların yapacağı faaliyettir.

kondansasyon

amalgamı kaviteye yerleştirme işlemidir. Amalgam kaviteye parça parça konulur ve yerleştirilir. Bu işlem yapılırken karda yürüme sesi çıkmalıdır.

amalgam

sanılanın aksine vücuda zarar vermeyen, mis gibi dolgu metaryeli. Civa sızıyormuş falan hep yalan bunlar. Yediklerizle bile daha çok civa alıyosunuz bilginize.

kpop

gün geçtikçe takipçilerinin sayısı artan müzik türü.

yazarların kişisel tespitleri

nereye dönersen dön kıçın hep arkandadır.

günün tek cümlelik özeti

bu okul beni bir gün öldürecek.

düşerken akıldan geçenler

'evet şuanda bu gerçekleşiyor! Şaka gibi ya... Kafamı çarpmasam bari.' dün otobüsten düşerken aklımdan bunlar geçiyordu. Ve evet kafamı kaldırıma da çarptım. Otobüs şöförüne tekrar saygılarımı(!) sunuyorum.

sözlük yazarlarının itirafları

konserde öne geçmeye çalıştığı için, içimden, demediğimi bırakmadığım çocukla konser bitişinde arkadaşım vasıtasıyla tanıştım. Meğer arkadaşın arkadaşıymış. Tesadüf diyelim buna da... O değil de ne olduğunu anlayamadığım bi duygu var içimde şimdi. Ona karşı mı değil mi bilmiyorum. Aslında hiç bi şey bilmiyorum. Haydi hayırlısı sözlük.
edit: değilmiş, sınav stresiymiş. oldu, bitti, geçti. kendimi seviorum be sözlük. *

orduspor

bankasya 1. lig 2010- 2011 sezonunu 5. bitirerek play- off oynamaya hak kazanan biricik takımımız. süper lig yolunda başarılar dilerim.

annelere takılan lakaplar

(bkz: anten)
evet bir arkadaşımdan duydum. annesinin gerçek adı hala bir sır. *

2011 eurovision şarkı yarışması

azerbeycan
isveç
ingiltere
Almanya
Gürcistan
Slovenya

Olur olur bunlardan biri kesin birinci olur. Kardeşlikten dolayı azerbeycan olsun da, blue' ya da yazık olmasın ama.