bugün

cinleri görmek istiyorum.
http://www.swfcabin.com/swf-files/1292364839.swf
ben bir akpliyim.
sözlük geçtiğimiz günlerde facebook'ta rock magazin diye online bi müzik dergisine üye oldum. neyse günün birinde bunlar duvarlarına gripin'e sormak istediğiniz sorulara buraya yazabilirsiniz haber saldılar. bende "kendimi biraz halsiz hissediyorum ne ilaç alayım?" diye sordum. evet yaptım bunu daha sonra sildilerdi hatta konu kapandı bile diyebilirim. böylede iğrencim.
nostalji yaptım sözlük.*
(bkz: benny benassi - satisfaction avi)
buranın mı eski tadı yok benim mi eski tadım yok anlamadım.
* *
Sözlükteki bütün öğrencilere havamı atmak istiyorum:

"On gün tatil yaptım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa."

Ahaha *
*eskiden yazılan itiraflar kısa ve öz olurdu.şimdi ise güzin ablaya dert anlatıyor gibi entryler. *
*ayrıca "eskiden buraları dutluktu" muhabbeti yapıyorum, farkındayım.
*sözlüğün yaş ortalamasını da öğrensem, başım göğe erecek evet eminim bundan.*.
evet itiraf ediyorum.

2010 yılının en çok entry girilen başlığıymış.
hayatimdaki drama queenleri evimden supurmekle gecti bu senem. 2011, ne olur sen de bana bunu yapma!
*her özel mesaj atana cevap atıyorum.kibarlığım mı tuttu ne oldu.
copy-paste ürünü mesaja bile düşünüp,kastım cevap yazdım,yani o derece.
yazıyla tura arasında gidip gelen bir bozuk para gibiyim sözlük. ha oldu ha olacak. sonra parayı atan havada tutup ters çevirdiğinde elinin üstünde, ben yine kaybediyorum.

hiç tanımadığım, daha doğrusu hiç görmediğim birini kendime yakın hissetmeye başlamıştım. zamanı gelince, bir gün, şimdi değil ama belki bir gün birden anlatmaya başlayacağımı, içimi dökebileceğimi düşündüğüm, dostluğa ihtiyacım olduğu bir zamanda yanımda olmasını isteyebileceğim biriydi. anlayabilir diye düşünmüştüm. sonra o sevmediğim iki kelimeyi iki sert şamar gibi suratıma çarptı sanki. bunun farkında bile değildi eminim, zaten olamazdı ama büyü bozuldu be sözlük.

işte bu da benim canımı sıkıyor; yazı desem tura, tura desem yazı. bir daha kimseye umut beslemeyeceğim.

itiraf mı? ben bir kaybedenim...
baldızım bir anda odama girmişti üzerimde bornoz vardı ...
ben bugün çok mutluyum sözlük. nedensiz. yoksa, yoksa ben hasta mıyım? *
ulan ikidir falımda şubat ayında şiddetli bir aşk yaşayacağım çıkıyor .
birinci falcı mert dedi ikinci falcı isminde - r var dedi .
kim bu mert ?
deliricem .
fala göre hayatını yönlendiren bir insanım ben !
her mert'e acaba bu mu gözüyle bakıyorum ühühüühü .
meeeeert nerdesin müstakbel sevgiliim ?
itiraf ediyorum aklımdan terbiyesiz şeyler geçiyor..yanımdakinin de
itiraf ediyorum dört gündür akşam uyanmaktan hiç güneşi göremedim. sanırım vampirim..
bugün bir işe girip ayrılmayışımın 5.günü rekora koşuyorum.
sevgilimi zirilyon kez aldattım ama onu bşka bi çocukla yürürken bile görsem anında ayrılırım.
az önce 2010 istatistiklerine baktım. en çok oylanan entrylerin neredeyse hiç birini okumamışım lan. ben de gerim gerim geriniyorum amk sözlük okuyorum diye. nerde bok başlık var gidip okuyup entry girmişim aga. böyle de boş bir yıl geçirdim amk. zall beni nasıl biliyorsa öyle yapsın.
Bugün radyoda duyduğum kan anonusu üzerine kan vermek için hasteneye gittim. Kan vermek isteyenlere doldurtulan ve içinde birçok sorunun olduğu formu doldurmaya başladım. Soruların biri "Son iki yıl içinde cinsel ilişkiye girdiniz mi?" şeklindeydi. Kan alacak hemşireyi beğendiğim ve karşısında karizmayı çizdirmek istemediğim için "evet" cevabını işaretledim. Fakat testi hemşireye verirken gözüm o soruya takıldı. Soruyu yanlış okumuşum. Meğer "Son iki yıl içinde eşcinsel ilişkiye girdiniz mi?" diye soruyormuş. Sonuç: Blimum HIV testlerinin yapılmasını beklemek için saatlerce lobide oturdum. Üstelik bu da yetmiyormuş gibi o güzelim hemşireye de rezil oldum. Neyime benim elin hemşiresini etkilemek. Ver kanını git işte!
bugün aldığım küre içindeki melek hediyesini kedim patisiyle ittirip yere düşürdü diye birden kafasına elimdeki kalemle vurdum. çok mutsuzum. hiç kıyamam ben bebeğe.
ne yaparsan yap hayat seni kendine benzetiyor. kaçış yokmuş.
yeni yıl, sevgililer günü gibi özel günlerde ortalarda propaganda atar dururdum böyle günler ticari amaçlıdır, düşmeyin bu para tuzaklarına diye ama her sene hediyeyle dolardı kucağım. bugün yılbaşı ama kimse bana değer verip hediye almamış diye tırnaklarımı yiyorum çocuk gibi. al sana propaganda.
kemal isminden tiksiniyorum sözlük, ismi mustafa olanlarla anlaşamıyorum ve merve olanları da saf ve problemli buluyorum. *