bugün

az önce süper bi kavga oldu mahallede.heyecan ve merak dolu bakışlarla balkondan izledik.teyze yırttı kendini bu yağmurun altında ve bir elin parmaklarını geçmeyecek çıplak ayaklı erkekler.yazık oldu bu yağmurda orası ayrı.uzun lafın kısası kavga izlemeyi çok seviyorum.özlemişim bir de uzun zaman olmuş.
bir kaç ay önce arkadaşlığımızı bitiren, gurur yapıp sebebini sormadan gitmesine izin verdiğim arkadaşımı özlüyorum, aramak istiyorum ama telefon numarasını sildim, bir de arayıp ne diyeceğim, nasıl bir tepki alacağım bilmiyorum, uğraşmak istemiyorum.
hayatımdaki o eski hareketli, enerjik günleri özledim sözlük. birşey oldu, biri enerjimi aldı. birşeyler ters gidiyor sözlük. bir yanlış var sözlük, ama nerde ?
itiraf ediyorum, uyuyan adamlardan üzerinde beyaz şilte olan benim, 450 tl kirayı çapa gibi yerde ancak 6 kişi verebiliyorduk;

http://uludagbesiktas.blo.../2010/10/ogrenci-evi.html
dayanamıyorum.. artık gerçekten dayanamıyorum. kalmadı halim iyi olmaya çalışmaktan yoruldum. çok özlüyorum onu ve düşünmeden geçen tek bir günüm bile yok. bir sürü soru var neden o diye başlayan ama hiçbir cevap yok. artık hiçbir şey acıtmıyor canımı o kadar duyarsızlaştım ki herkese her şeye karşı. hiçbir şey mutlu da etmiyor beni artık. güçlü olmaya çalıştıkça daha dibe batıyorum sanki ben çok özlüyorum onu özlüyorum işte. yürüyüşünü, gülüşünü, sarılışını kısacası her şeyini çok özlüyorum ama yok işte yok.. ölenle ölünmüyo derler ya aslında koca bir yalan o söz. ölüyorsun hemde heran her saniye ölüyorsun nefes alıp vermenin yaşamak olmadığını anlıyorsun. o yoksa sende yoksun ve bir yokluk olarak varolmaya çalışırken daha çok ölüyorsun...
baba, çok özür diliyorum ama bilyonerdeki 600 liramı sana vermeyeceğim. yiyeceğim o parayı.
itiraf ediyorum
küçükken burnumdan çıkardığım tatakları yatağımın altına yapıştırıyordum.
boğazımda birşeyler düğümleniyor sözlük. gece kaç oldu ama ben hala şoktayım. en iyisi çıkıp itmek lazım ağva ya... açıp rakıyı bol bol ağlayarak steres atmak lazım. sevildiğini zannedipte 1/3 ü almak buymuş demek. sağol be sözlük iyiki varsın....
itiraf ediyorum bank asya borcum 2700 tl.
hâla, film izlerken yerine göre heyecanlanıp bazen de hüzünleniyorum.

bazı insansı özelliklerimi kaybetmedim anlaşılan.

demek ki daha kaybedebileceğim çok şeyim var...

acı ama gerçek.
hayatı sorgular oldum. insanlar acı çekiyorlar ve çoğunun nedeni saçmasapan şeyler, mantıklı konularda acı çekenler ise mutsuzluğu haketmeyenler. neden sözlük? neden hayat iyi insanlara karşı daha acımasız? yani dağına göre kar mı? yoksa eşek oldukça semer vuran mı çok? bu garip çelişkiyi çözebilirsem dahi olacağım biliyorum. dahi; evrene deliliğini kabul ettirendi değil mi?
radyoda şarkı dinlerken sıradaki şarkı sevipte kavuşamadığım hatuna gitsin dedim, demez olaydım. çalan şarkı kutsi - ilan ı aşk.

dj benimle taşak geçiyor.
genzine mandalina kaçıp ciğerleri ağzından çıkacakmış gibi öksürürken yeni bir mandalina soymaya başlayan adamım. işte öyle gamsızım ben.
zaten yeterince yorulmuş nefes almakta zorlanmıştım, tam çıkmışken temiz havaya tekrar dumanlı bir odaya girmenin alemi yokmuş. kendi kararlarımın mesuliyetini seve seve kabullenecek yaştayım.
ferda anıl yarkın ın sonuna kadar adlı şarkısında sona doğru giren gitar solosunu hep çalabilmek istemişimdir...
acı frenden sonra küt sesi gelmezse kulağıma, hüzünleniyorum sözlük, yarım kalıyorum.
bir çılgınlık yapıp evlen benimle demekten korkuyorum.
bugün seri eksi veren ibnenin anasını hayal ettim. çok çirkindi gudubet.
elinoğlu chuck gossip bilmem ne bilmem nelerin hepsini yalayıp yuttu ben haala lostun 6.sezonunda 13.bölümdeyim malesef haala lost u bitiremedim ..günde anca 1 yada 2 bölüm izleyebiliyorum e öle olunca da arkadaşlarla arayı baya açtık.son bölümlerim allahım yardım et de bu gece biraz yardırayım ve bitsin artık.

itiraf ediyorum yukardaki cümleyi eksiliycek bin kişi bulabilirim .
itiraf ediyorum
-yazar değil çaylağım. en büyük itiraf budur sanırım.
yavaş yavaş öğreniyorum işte. en çok da bu başlığa yazmak hoşuma gidiyo.
ebesini siktiğimin hayatı!
de-da'yı ayıracağı yeri bilmeyen, herkesi herkez şeklinde yazan, sert ünsüz benzeşmesinden bir haber olan insan, kim olursa olsun, o an gözümden düşüyor sözlük, engel olamıyorum.
dün öğlen saatlerinde yağan yağmurda hiç ıslanmadığım kadar ıslandım sözlük. evden çıkarken damla bile düşmüyordu. 10 dk sonra okula vardığımda sırılsıklamdım. montun ıslanmasını geçtim içimde gömlek bile ıslanmıştı. derse giremedim tabi o halde. yemek yiyip geri döndüm.* her yağmurda ıslanışımın ardın söyleyip yapmadığım hemen şemsiye alacağım sözünü tekrar söyledim. ve maalesef hala şemsiyem yok.
şu bi gerçek ki ıslanmanın da iyi yanları var. gerçi ben henüz bulamadım ama vardır herhalde.. bi de yağmurdan sonra üzerimde bulduğum o iki salyangozla arkadaş oldum. birinin adını cumali koymayı düşünüyorum. ve sözlük soğuğa erkeklik sökmediği gibi yağmura da erkeklik sökmüyormuş.. iyi uykular..
çok tembelim. kendi tembelliğimden usandım artık o derece.