bugün

az önce eve doğru yürürken merdivenlerden aşağı iniyorum, ama mal mal yürüyorum yani normalde manken gibi yürüdüğümü söylüyorlar ama o an mal gibi yürüyordum bir yandan da ağzımın içindeki eti yiyorum streslenmemiştim oysaki meğer önümde bir delikanlı varmış birden döndü arkasına baktı bana inme indi ya sarışın yakışıklı sarı sakallı aman tanrım dedim.o bir sokağa ben bir sokağa giriyordum dedim stair dön bak bakayım tam yüzünü gör, o da bana bakıyormuş meğer böyle birbirimizi göremeyinceye kadar bakıştık öyle, güzeldi yani demek insanlar böyle aşık oluyor ehe. (üzgün sımayli)
''ağlarsan beni arama'' demiştin,
o günden beri arayamıyorum..

58 dakika ağlamadan,
nasıl tuttum kendimi bende bilmiyorum..

beni bu savaşın ortasında bıraktığınız için affetmiyorum ikinizi de,
ama senin tarafındayım yine maalesef..
hep senin tarafındaydım..
çok canım sıkıldı. sözlüğü çok özlemişim. uykum var. ders çalışmaya devam etmeliyim çünkü çok geri kaldım. oy dağlar oy. nokta.
dün gece taytlı ve taylandlı bi bayanla (28) yaşlarında camsex yaptım gençler. pişman değilim. şaka lan uyuyodum.
Az önce Yengem olacak kişi ve ailesi geldi. Güldük eğlendik ama içimden geleni buraya yazayım sike sürülecek akıl yok sizde beyinsizler.
Sakalları kesmekten vazgeçtim şimdi sıra böyle çalışabileceğim iş bulmakta.
çok mutlu oldum çünkü konuştuk ...
öpüşme oyunu yükledim oynanmıyo bozuk ya.
1 hafta falan olmadı heralde ama aileyi bırakıp elektriksiz bir evde doğum günü kutlamak çok fantastik bir şey sözlük, bir gün deneyin derim. üstelik pastayı kesemiyoruz bile. bizi bağlayan sınırlar gerçekten aile ve ahlak yargılarına bakış açımız, bunu öğrendim sözlük.
bayanlara karşı içimde farklı duygular var sözlük.

karşıma kim çıkarsa çıksın ona asılıyormuşum hissi vermemek için hep uzak kalıyorum onlara. hoşlandığım biri olsa bile çoğu zaman kendimi soğutuyorum. ne olduğunu bilemediğim farklı bir huy bu.

çocuk diyebileceğim yaşlarda 2 kere teklif aldım onlardan. 2si de benim bu huyumdan dolayı başlamadan bitti.

ailede evlilik baskısı başladı ama ben evlenebileceğime inanmıyorum sözlük.
Eşşek kadar adam oldum ama hala denk gelince kaptan tsubasayı izliyorum. Ah çocukluk...
2 arkadaş sözlükten biriyle çok fena dalga geçtik. pişmanız. kimsenin duygularıyla oynamayın. ama o da 2 gün konuştuk diye 3 çocukla ortada kalmış dul kadına bağladı. yazık üzülüyorum.
Bugun bana hatali sollama yapan serefsizin teki çarptı arabayla sözlük. En buyuk fobim de arabayla carpilmakti. Şok oldum ama finale kostur kostur gittim ayagim catlamis. Ha bir de arabadaki öküz hastaneye gotureyim mo demek yerine onune baksana bacim diye bagirdi. Hellooo this is ankara.
8 yıl bir kadınla sevişiyorsun ve şimdi nerede ne yapıyor bilmiyorsun.

Hayat cidden enteresan.
kadınların yanında pek ciddi olamıyorum sözlük. sürekli espri yapmaya çalışmalar, kendimi kasmalar, bir şeyler yapma çabası falan. doğal davranmak istiyorum ama olmuyor. bu yüzden beni çok ciddiye alamıyorlar sanırım.
türkçüyüm ama ahmet kaya dinliyorum bazen...
Bu sıralar sadece yağmur yağmasını ister oldum.

Yağmur penceremize vururken bitki Çayı ve battaniye eşliğinde kız arkadaşımla film izlemek. Soğuk havanın içimizi ısıtması... her baktığımda huzur veren bir sima istiyorum sözlük sanırım aşka inanmayan ben aşık olmak istiyorum. Aynı zamanda insan neden birisine bağlanmak ister onuda anlamıyorum ya insanın fıtratında yalnız kalmak yok yada çevreden aldıklarımız buna itiyor bizi.

Sanırım ben aşık olmak istiyorum sözlük.
Ben iradesiz bir aptalim.
aslında en iğrenç ruh halimde girmiştim doğum günüme. kimse hatırlasın ya da kutlasın istemiyordum ama tabi ki arkadaşlarım ve de doğum gününe karşı hassasiyet besleyen anne tarafım buna izin vermedi. iyi ki de vermemişler.
benim sahip olduğum aile hayatının özlemiyle yanıp tutuşan ne kadar insan var bir kere daha fark ettim onların sayesinde.
bir yerlerde çok güzel insanlarla birbirimizin hayatına dokunmuşuz onu fark ettim.
ne tatlı dostlarım ne tatlı abilerim ablalarım varmış.
çok güzel manevi kardeşler edinmişim.

mal varlığım yok belki hiç olmayacak çünkü işsiz mezunlardanım ben de her türk genci gibi.
ama zaten ölünce amaan çok güzel ev yaptı, çok iyi çalışırdı, aman özel sektörde bir dehaydı diyenini hiç duymadım.
ama şu an ölsem hiç gam yemem ardımda benim arkamdan öyle güzel şeyler söyleyecek insanlar biriktirmişim ki fark etmeden.
iyi ki varlar. şu hayatta bir şeylerin ucundan tutan insanlar iyi ki hep varlar. tüm temennilerimi de bu güzel insanlara diledim bu gece çünkü mutluluk tek başına çok da işe yaramıyor be.
Şu yaşıma kadar abartısız 30 farklı kadınla birlikte oldum ve hepsinin kokusu da birbirinden apayrıydı.

Kadınlar güzel varlıklar.
Bana selam yazan en abaza tipe bile cevap veriyorum. Halini hatrini soruyorum ve herseferinde pişman oluyorum
Ama kimseyi kiramiyorum herkesin duygulari var be sözlük.. Üzülüyorjm hep onlar adina iyilik melegi gibi hissediyorum kendimi sözlük
Aseksüel olmaya başladığımı düşündüğüm anlarda karşıma birisi çıktı sözlük. (Kız.)

Garip bir şekilde etkileniyorum. Hiç yaşamadığım, gururuma yediremediğim duygulara sürüklüyor beni. Ben ki, bugüne kadar kalbi ile aklı arasına berlin duvarını çekmiş, aklının hakimiyetine güvenen, kalbini sürgün eylemiş kişiydim. O ki, bu duvarı tek bakışıyla yıkmış, kalbimin anahtarını bulup, onu hür eylemiş insan.

Bilmiyorum sözlük. Bana güzel geliyor. Ancak salt güzellik değil bu. Zira gerçekçi düşününce pek de bir farkı yokmuş gibi görünüyor. Ama onda farklı bir şey var. Olmasaydı etki edemezdi zaten. Halleri ve hareketleri,tepkileri çok hoşuma gidiyor.

Suskunluğu, bir o kadar da Gevezeliği (hiç yok gibi olsa da var.) , aklı... Özellikle de aklı.

Ortak bir şeyler bulduğum, dinlemeye değer bulduğum bir akla sahip. Öyle ki her şeyi çoktan fark etmiş, hatta belki de bu Sözlükte yazar olduğumu dahi öğrenip şuan da bu yazıyı okuyor olabilir.

Eğer okuyorsan şunu bil yar, ben sana seni sevdiğimi diyemem, çünkü gün gelecek ben buralardan gideceğim. Ve ben sana bir teklifte bulunup seni geride bırakırsam, işte, işte asıl kötülüğü o zaman yapmış olurum. Hayatında mutlu ol. Benim yerime de ol.

Görüşürüz...

Bastırılmış duyguların, yazıldığı kara bir duvarsın sen sözlük. Kara kalemle yazılan, kara bir duvar. Belki özünde beyazdın sen, belki yazılar yazıla yazıla karardı dışın. Olsun be, sen bir zamanlar ne kadar beyaz olduğunu biliyorsun ya... o yeter.
Boyle yalnizlikta, mutsuzlukta degil de ne bileyim en mutlu animda, aklima cok komik bir sey geldiginde veya komik bi olay oldugunda aklima direkt eski sevgilim geliyor. Arayip aklima cok komik bi espri geldi yapiim mi veya ya ne oldu biliyo musun gulmekten yerlere yattim diye anlatayim istiyorum.

Butun komiklikler havada kaliyo ya, ona anlatamayip harciyorum. espri anlayisina dantel ordugum. Cok ozluyorum.
içimdeki tüm karbonlar bittik, ömrümü uzatmak için çiğneyenler sadece biraz daha acı veriyor bana.
keşke erkekler olmasaydı.
pis boklar.