bugün

entry'ler (558)

ben bu yazıyı ona yazdım

anan orospu değildi ama sen çocuğu olma işinde bir numarasın.

aşk acısı çekenlere tavsiyeler

çare aramayın. sizden önce ve sonra ve sizinle birlikte bunu yaşayan milyonlarca insan gibi oturun edebinizle sonuna kadar çekin acınızı.

itfaiyecilerin yatıyor olmaları

nooooldu tosunum. hani ağzını açan öğretmenler de yata yata para kazanıyor diyordu.

içinde sevgi ibaresi bulunan hakaretler

Seni gebertirim gebertir.sevdiceğim söyleyince bi hoş olmuyor değil tabi. Sonuç olarak manyaklık ruhumuzda.

sözlük yazarlarının favori parfümleri

Chanel- chance.

sevmek vs sevilmek

ikisi de tatmin etmiyor. tecrübeyle sabittir.

aşkta gurur olmaz

Aşkta gurur olup olmadığını elinizde kalan o son şeyi kaybettiğinizde öyle güzel anlarsınız ki .

gösteriş meraklılarının en çok yaptıkları şey

gösteriş.

kadınların efendi erkek yerine piç erkek tercihi

erkeklerin namuslu düzgün kız yerine orospu ruhlu kızları tercihiyle eş değerdir.

ankaralı olduğunu her fırsatta dile getiren insan

Yoo la ne angarası biz aslen izmirliyiz. la Bebe gandırıyoz mu sanki.

sözlük yazarlarının en son aldığı kitaplar

Ömer Hayyam - Rubailer.

birini öldürdükten sonra söylenecek sözler

Artık yerini biliyorum en azından.

denenmesi tavsiye edilen şeyler

ekşimsi narı tuzlayarak yemek.

eski sevgiliye söylemek istenen şeyler

Bir selamı bana çok gördün. yanından bir yabancı gibi geçip gitmek.. ben değilmiydim dokunduğun, ben değilmiydim senin sevdiğin. bir yürek senin için ne kadar yanabilirse o kadar yandım. ya çıkma böyle olur olmaz karşıma ya da tut elimden artık eskisi gibi.. senden merhametini dileniyorum. azıcık merhamet göster. Sokaktaki köpek yerine koy öyle sev. yeter ki sev..

anın görüntüsü

Sonra kapıyorum gözlerimi. seni son gördüğüm günü saati dakikayı saniyeyi durduruyorum.son kez çekiyorum kokunu, Yüreğimin en derinine dibine. işte o an çekiyorum anın görüntüsünü. ve o görüntüyü ömrümce saklıyorum. saklamaya devam edeceğim sonsuza kadar...

türkiye de pahalı olan şeyler

Karakter. çok az kişide olduğuna göre baya pahalı olsa gerek.

ben bu yazıyı sana yazdım

2 yıl. 2 yıl sonra artık bitti derken seni benim karşıma çıkaran şeyin adı kader biliyorum. Özledim. Çok özledim. Seni tanıdığım gün ki çocuk aklımı büyütürken seni de büyüttüm içimde. Neydi adı bilmiyorum. Belki ilk aşk belki son aşk. Unutmadım unutamadım. Geceler boyu uğraştım ama olmadı yapamadım. Gözümü kapattım sen vardın açtım sen vardın. Öyle güzelsin ki içimde kıyamadım seni ordan çıkarmaya. Bir insanı sevmeyi tattım sende. Beklemeyi beklerken de sevmeyi. Bu sözleri sana yazmanın zorluğunu tahmin bile edemezsin. Belki okuyup geçersin silersin. Artık o da umrumda değil. Nasılsa sana olan sevgi senin varlığın olsa da olmasa da hep benimle. Sadece bil istiyorum. Bir insan tarafından nasıl olurda canından öte sevilebileceğini. Hep düşünürdüm acaba bir gün onu yeniden görürmüyüm? Onu , güldüğünde sağ gamzesini bir kez daha görür müyüm . Bin kez şükür Allaha tekrar oldu. Yazacak o kadar çok şey söyleyecek o kadar çok söz var ki. Belki de onca söz arasında söyleyecebileceğim en anlamlı şey ; unutmadım asla unutmayacağım.. 1 gün istiyorum. Sadece sana ve bana ait 1 gün. Senin yanımda olduğun. Yüzünün her zerresini ezberleyebileceğim 1 günümüz olsun. ve sen bir yerlerde bir kadının sevdiği tek adam olarak kalacaksın...

küfür olmayan ama küfür etkisi yaratan sözler

Seni artık sevmiyorum...

sevgilin bir organ olsaydı hangisi olurdu

ayak serçe parmağım olurdu. sinirlendikçe sehpanın kenarına vururdum.

giderek üzen şeyler

sevdiğim adamdır. hayatımdan giderek üzdü çok üzdü.