bugün

bana, benden başka kimsenin faydası yok sözlük.
kimseyi sevmek zorunda değilim, kimse de beni sevmek zorunda değil.

bunu anladım..
Gözlerine bakarım dedi sözlük sence bu ne demek.
kütüphaneye entel sevgili yapmak için gidiyorum.
an itibariyle içkiyi bırakan babamın yanında bira içiyorum. sabrını sınıyorum son 10 yılımın intikamını alıyorum. ha ha ha.
en son buraya düştüm sözlük, geldim yanına sana dert anlatıcam az kaldı.

ne boktan bir şeymiş olum bu kimsesizlik, belki hayatımın dönüm noktasındayım ama ne karar vereceğimi bilmiyorum.
daha eski sevgilimi eski sevgilimin evine atmayı düşünüyorum ama sonuçları ürpetmiyor değil.
Türk düğünlerinden nefret ediyorum .
fuat avni benim.
Dün 6 lira verip 6 kolon süper loto oynamıştım ama hala daha bileti açıp bakmadım bile. Şuan potansiyal milyarderim sözlük.. Üstelik tek kolon oynayanlara göre şansım 6 kat daha fazla. (bkz: wtf polyanna)
fuat avni benim.
@2 olarak ayar verdiğimde gelen beğenileri izlemekten zevk alıyorum. *
yeter artık lan bir sevgilim bile yok.
Bugün benim doğum günüm pastamı dahi kendim gittim yaptım arar dediğim kimse de aramadı. Babam bile. teşekkürler büyüyorum sizinle.
yerli malı haftasında patlamış mısır getiren tip ben oluyorum. *
artık geri buralara dönme kararı aldım.kimsenin umrunda mı değil tabi ama benim umrumda.*
kendini zavallı duruma düşürmesi , kendine olan saygısını yitirmekten neredeyse ve nedensizce keyif alır duruma gelmesi, o kişinin ellerinde kayboluşunu izlemesi bunları açıklayamadan devam ettirmesi , belirsizliğin aklını ve ruhunu karıştırmasına rağmen umudunun tek kalan parçası olduğu için kesinliğe kavuşturmaktan korkması ardından korkunun bir şeyi değiştirmemesi ve gerçekleri fark etmesi yavaşça ya da bir anda ne kadar kaçmak istese de.
uludağ sözlük'ü değersiz hale getiren,
ırkçı ve faşist başlıklar açıp aşağılık duygularını sözlüğe kusan,
cinsel organlarıyla düşünen,
nickaltına yorum yazıp sataşma yapan,
cahilliklerini bilerek veya istemeden gösler önüne seren,
ona buna laf atıp insanları aşağılayan,
eliyle yok onu yok bunu yiyen diye başlık açanlara,
uludağ sözlük ten soğuma nedenleri başlığının sonuna kadar hakkını veren

tüm yazarlara en içten ve en derin küfürlerimi zevkle ederim.

umarım;

tez zamanda bilgisayarınız çöker,
internetinizin bağlantısı kopar,
evinizin elektrik kabloları yanar,
liseniz/okulunuz cabucak başlar !

üzerine alınan alınsın! sözüm gün gibi ortada olan trollleredir! müsait olduğumda her gece size buradan söveceğim. buradaki itiraflar yağmur olsun size girsin!

imza: kedi pipimi yedi (önceden üçüncü nesil yazar olan kişi)
bundan sonra kola içmiyorum. süt içcem.
bazen yemek yedikten sonra dişlerimi fırçalamaya üşendiğim için bir şeyler atıştırmaya devam ediyorum.
13 saniyede 5 entry nin girildiği başlık. evet saat 00:00 çünkü. mallığa bak ak.
bugün çok mutluyum sözlük. çünkü kızımın doğum günü. herkese benden artı oy. iyi ki doğdun kızım, iyi ki varsın...
(#25044932)

takibi birakma.
kibariyenin adele sarkilari soyledigini hayal ettim, evet bunu yaptim.. Sonuc basarili ve dahi neden olmasin?
çok boktan bi doğum günü geçiriyorum evde tek başıma mal gibi içiyorum sadece.zaten doğum günü kutlamayı sevmem ama bu sefer daha bi bok.beklenen mesajda gelmedi zaten.
saat 00:00'da entry giren enayileri paso eksiliyorum.