bugün

aşktan meşkten bahseden insanlara kafa atmak istiyorum.
ayrıldık amk cok kiskandigim doğru ama ne yapayım seven adam kıskanır..sözlük benim unutmam lazım bu kızı yoksa verem olacağım.
Zenci mahallesindeki solaryumcu demişler öyle çaresizim.
Acı çekiyorum sözlük.
o bu değilde sanırım kaybediyorum.
25 yaşındayım ve halen bakirim.
(bkz: 40 year old virgin)
itiraf ediyorum bende dusuk gizli ket vurma yok. cogu insan vardir diyor. bilemiyorum sozluk, detaylara cok takiliyorum. olsa iyi olurdu.
Güçlüyüm cesurum hazırım.
600 lira verip büyük hevesle aldığım gözlükte gün gelecek sıkılacam diye çok korkuyorum sözlük.
(bkz: ekmeleddin ihsanoğlu na akrostiş şiir yazmak) başlığındaki entrymin hakettiği değeri görmediğini düşünerek iç çekiyorum... Hatta itiraf az öncede reklam yaptım...
neden olduğunu bilmiyorum ama eski sevgilimin yeni sevgilisini kendime yakın hissediyorum kardeş olabilir miyiz acaba.galiba kafayı yemek üzereyim.benim bu kızdan nefret etmem gerekmez mi?
bir kadın uğrunda intihar ettiği bir erkekten daha fazla sevebileceği bir erkek bulabilir mi?
bu gece cok sacma entryer giriyorum farkindayim sözluk, idare et.

bak haala !
Hiç gereği yokken geçen hafta arabamı 40.000 e satıp, 70.000 de üzerine ekleyip 3.20 aldım.
Varım yoğum şu an bu araba, acil 5.000 lira lazım olsa yok.
Bazen yanlış mı. yaptım acaba diyorum.
Sonra iç ses " şimdi binmeyeceksin de ne zaman bineceksin " diyor.
Gözümden sakınıyorum başına birşey gelmese bari.
Varını yoğunu sokakta kaldırımın yanına bırakmak iğrenç bir duygu.
4. Sınıftan sonra hayatım değişti, her şeye bakış açım değişti

Elimi hamura vurursam çükümûn düşmeyeceğini anladım

Bizim okul müdürünün atatürk olmadığını öğrendim
"doğruyu söylerim halk razı değil, eğriyi söylerim hakk razı değil."
yeter artık sikecem kabusunu da uykusunu da.
sictiktan sonra yikanmamiss liseli gotu yalamak... egzotik mi desem, sıradışı mı desem. bilemiyorum. tek bildiğim, hafta boyunca her teneffüs basket oynayan, her öğle arası tavuk döner yiyen, her akşam düzenli olarak sıçan ve götünü yıkamayan, p.tesiden cumaya kadar aynı külodu giyen liseli bir veledin göt deliğini yalamak istediğim. gri kumaş pantolona dahi sinen keskin bok kokusu, bir liseliden başka hiç kimsede bu kadar davetkar değil. etrafı sararmış göt deliğinde dilimin her yanını gezdirmek isterdim.
tam hissedemediğim bir gerçek evet sözlük ama herkes de böyle olmuştur herhalde.

şu an asıl yükü ben çekmiyorum, asıl zorluk ben de değil, ben sadece şunu getir bunu getir yapıp rahatlatmaya çalışıyorum. ağır eşyaları taşıyorum, uzanamadığı yerlere zorlanmasın diye zıplıyorum. seslendiği zaman ışık hızıyla gidiyorum. zaten insanlarda beni değil önce ona odaklanıyorlar. ama bir gün elime aldığımda anlayacağım herhalde biraz da bana benzerse hele bir de baba desin güzel olacak gibime geliyor. neyse belli de değil oğlum mu desem kızım mı desem. şimdilik senin bana baba diyeceğini biliyorum o kadar. umarım sağlıklı olursun.
hayatta her istediğine rahat rahat ulaşan insanlar var ya işte onların ben ağzına kürekle vurup dişlerini dökmek istiyorum. Neden çünkü ben manyak oldum sanırım artık. insan istediklerinin gerçekleşmesi için ne kadar sabretmeli ? nerden tutsam bilmiyorum hangi yoldan devam etsem mutlu olurum gerçekten.. Üniversiteyi bitiren kafama sıçayım. En azından orada sevdiğinle sevdiklerinle mutluydun şimdi hayat durmaksızın geliyor üstüne ve sen sadece seyrediyosun. Etkisiz elemansın. Kendi hayatının etkisiz elemanı.
yarın kpss var var sözlük benim bir işim olduğu için hiç çalımadım ama memurda olmak istiyorum be sözlük güzel olur ama çalışmadan da nasıl olacak diye düşünüyorum bilmiyorum sözlük ya bu sene mal gibi geçiyor biraz.
bugün sınavda kalacağımı anlayınca trolledim sözlük. biraz eğlenmek bizim de hakkımız.
sahura kadar uyumadık. sonra namazı bekledik öyle yattık. geç yatınca az daha cumayı kaçırıyordum lan. bi' baktım bizim akraba check yapmış camide. kafa bir dank etti. bisiklet de olmasa tabanvay araya girecekti de şükür yetiştik. bir diğeri de ilk defa platonik takıldığım kızı rüyamda benimle muhabbetteyken gördüm. bütün rüyayı anlatamayacağım çünkü çok değişikti. bir yere gidiyorum ben iş için amelelik galiba. orada bir kadın var işin başı. ben mekânın kapısında otururken bizim kız gözüktü ve içeri girdi önümden. sonra kadın beni civata sökmeye falan çağırdı. ben de garip oldum kız var diye(niye oluyorsam zaten amelelik yapmaya gittik). tam ben civata söktüğüm sırada bizim kız da diğer arkadaşlarla örgü ipi gibi bir şeylerle uğraşıyorlar. bana da o sıra o ipten lazım oluyor ve yanına gidiyorum. kızın açamadığı ipi ben açıyorum, gülüşüyoruz falan. uyurken güldüm mü acaba çok merak ettim ayrıca. orada kısa bir süre muhabbet de döndü ancak hiç hatırlamıyorum. çok güzel rüyaydı lan. keşke bitmeseydi diyemeyeceğim çünkü tam vaktinde uyanmışım. allah'ın takdiri...
bazen çok saçma düşünceler giriyor aklıma. mesela bugün şunu düşündüm. ya ben aslında cennetteysem ve allah'tan dünya hayatını yaşayacağım bir simülasyon istediysem? tabi gerçekçi olması için her şeyi unutmak kaydiyle. oruç kafası bu olsa gerek.
Senelerden sonra 2 tane rüya gördüm sözlük, çok garipti.