bugün

entry'ler (350)

unutulmaz spiker sözleri

belletti bu golü atacağını önceden belletti.

lys 2015 sonuçlarının açıklanması

ösym nin bu sene ygsye oranla daha geç açıkladığı sonuçlardır. geç olsun güç olmasın. hayırlara vesile olsun. istediği yeri kazanabilecek sıralamaya ulaşan arkadaşları tebrik ediyorum. https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=2864

yazarların en son gördükleri ünlü

seda bakan, belgrad ormanında.

iftardan önce açıklanacak diyorlardı inanmamıştım. geçmiş olsun sonuçlarıdır. https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=1623 tm3-10372.

sonuç bekleyen yazarlara hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum. şükür trollerden kurtulduk. herkesin istediği puanı yapması ümidiyle. https://sonuc.osym.gov.tr/Sorgu.aspx?SonucID=1623

2015 lys sonuçları

24 mayısta açıklanacağı gelen haberler arasında.

tekrar verilse de izlesek denilen türk dizileri

doktorlar kesinlikle.

2 mayıs 2015 fenerbahçe balıkesirspor maçı

4. Yıldız? Hahahahahahhaahhaha. Balıkesirin elimize verdiği maçtır.

deli kurt

Kitabı gece geç saatlerde bitirirseniz eğer emin olun gökçen, yassı tepe ve deli kurtun at sürerek gözden kaybolduğu o son anı düşünmekten uyuyamayacaksınız. Okurken deli kurtla beraber aşk sarhoşu olacaksınız. Muhteşem bir atsız klasiği. Bozkurtlar'ı okuduktan sonra okumanızı tavsiye ederim. Benzerlikleri mutlaka görüp gülümseyeceksiniz.

akbank

isminin açılımı adanalılar ve kayserililer bankası imiş.

eski sevgiliden geriye kalanlar

14 şubat için aldığım hediye. 13 şubatta ayrılmıştı parası yoktu heralde.

caner erkin

iki haftadır sağ kanatta neden oynatıldığını anlamadığım oyuncudur. bari sowu sağa caneri sola çek. faydasını mı gördün ismail hoca?

hayvanınız olsa adı ne olurdu

çin olurdu heralde. kısa ve uygun.

ezan okunurken müzik çalmak

değerlerimize yapılacak saygısızlığa nasıl dayanamayacaksak, ezan okunurken müziğin çalmasınada o kadar dayanamamalıyız müslümanlar olarak.

sözlük yazarlarının yaşamak istediği dönemler

ms. 600-700 yıllarında, ötükende yaşamak isterdim. ah karabudundan bile olsam o kutlu atalarımı görmek isterdim.

dani alves in türkiye ye soykırımı tanıyın demesi

(bkz: ay götüm) denilesi durum. sanamı düştü amk puştu dedirtir.

bozkurtlar

hüseyin nihal atsız'ın ölümsüz eseridir. son sayfayı okuyup kitabın kapağını kapadığınızda kürşad, kara kağan, işbara han, binbaşı pars, yamtar, urungu, taçam, deli ersegün, ay hanım hatta itoğlu şen-king, içing katunun ve daha nice türk kahramanı olan atalarımızın sanki o kitabın içinde biryerde ötükenin sonsuz bozkırlarında hala at uçuruyormuş hissine kapılmamak elde değil. muhteşem bir eser. boşluktayım net.

mmorpg

ilk türk mmorpg'si istanbul kıyamet vakti isimli oyundur. ttnete satıldığı şu son zamanlarda sancılı günler geçirsede elbet bir gün tekrar hakettiği yerde olacağına inandığım oyundur.

roman yazacak olsanız ilk sayfası nasıl olurdu

üstünde harfler falan olurdu. yazılı falan. hatta sağ üstünde sayfa numarası yazardı. büyük ihtimal bi başlığıda olabilir.

en yakındaki kitabın yazarı

hüseyin nihal atsız.