bugün

entry'ler (169)

dert çekme 31 çek diyen psikolog

Güzel bir kadın ise eğer, beni de düşünüp yapabilirsin deyip, yardımcı oluyorsa psikologların kralıdır.

spor salonunda 35 lik ablaların sizi kesmesi

Hoşlanıyorsa gelsin konuşsun bence. Uzaktan bakmakla bir şey olmaz. Otururuz konuşuruz, birlikte film izleriz, şarap içeriz.
Hiç çekinmeden gelip konuşabilir.

ilk kez sakso çekeceklere tavsiyeler

Google cevherleri sayesinde gördüğüm başlık. Dersine iyi çalışan birileri var. Ama bizim için çalışmıyorlar işte.

görseldeki kadının saçları

Ne bu görsel sosyal deney mi? Hiç bir erkek bu fotoğrafta kadının saçına odaklanmaz. Eğer odaklanıyorsa ne bileyim yani

reddedilmesine rağmen asla vazgeçmeyen erkek

Belki de öç almak istiyordur. Şöyle ki; mücadele edip, sonunda kızı kafalayıp ona bir ders vermek istiyor olabilir.

gerdek namazının fotoğrafını çeken çift

Seccadenin üzerine Gül mü serpiştirilmiş yoksa, ben mi öyle görüyorum?
Bu nasıl bir şey ya anlam veremiyorum.

erkek yazarlardan kadın yazarlara sorular

Aklınızı başınızdan alacak durumlarda nasıl davranırsınız?

kızların mini şort boyutunu abartması

Kaldıracak güzellikte vücudu varda güzel bir görsel şölen haline dönüşür. Kısa bakışlarla bakar geçerim. Ama güzel bacakları ve fiziği olmayan kadınlar bunu da taytı da giymesin lütfen. Göz zevki diye bir şey kalmıyor, hayattan soğuyoruz.

sözlük erkeklerinden sözlük kızlarına sorular

ilginç fantezileriniz nelerdir, hangilerini denemek istersiniz.

vajina dillemek isteyen yazar

Dilletmek isteyen var ise değerlendirilebilecek durumdur.

instela

itici bir çekiciliği olan yer. Düzgün yazabilen yazarlar elbette var ama, kendi halinde takılan bir mecra olmuş.

iş çıkışı birası

işten çıktıktan sonra, sadece gerekli işleri halledip uyumayı düşündüğümden benim için hayalden öteye geçemeyecek durum.
Ama yine o günler de gelecek diyorum

patrona şak diye nah çekmek

Yıllardır içimde bir ukte vardı. Bir gün bir patrona rest çekip defolup gideceğim diye. Corona başlamadan az önce dandik bir yerde işe başlamıştım. Ruh hastası davranışı gibi olmasa da tuhaf tripleri olan bir patron vardı. Tabi adam işini yürütüyor gözü açık o ayrı. işte bu adama rest çekip işi bırakıp gittim.

dinlenme tesisi

Hep dikkatimi otobüs yıkayanlar çeker. Hızlı ve alışık el hareketleri ile yaparlar işlerini.

esin iris

sesini müziğini bilmem fakat, bu gece klibindeki davranışlarından oldukça rahat, biraz da çılgın bir şahsiyete sahip biri olduğu anlaşılıyor. bu özelliklere de güzelliği, tatlılığı eklenince erkeklerin rüyalarını süsleyecek bir kadın ortaya çıkıyor.

ev arkadaşı ile sevgili olmak

evlenmeden evlilik hayatı yaşamaktır. aslında bir manaya güzel bir manaya da kötü olan durumdur. güzel yanlar, her yönden düzenli bir hayat. kötü yönleri ise yarı özgür olmaktır. arkadaşlar ile doyasıya gezip eğlenememek, kafana göre takılamamak ve saire denilebilir.

yeniden başlamak

bildiklerinin tecrübesi ile avantaj sağlanacak durum. tabi bir yandan kaybedilen zaman için üzülürsün ama istediğini elde etmek için tek yoldur.

istanbul üniversitesi hukuk fakültesi

şu an bahçesinde oturduğum yer. bahçede gözüme çarpan bir topluluk var; çimlerde oturmuş sıra ile konuşup bir şeyler tartışıyorlar güzel bir şey. şimdi de yakınımda bir bankta konumlanan, yeni kayıt yaptırdıkları görünüşlerinden ve ettikleri dershane muhabbetinden belli olan bir grup varbu grupta bir erkek ve 3 kız var. muhabbeti erkek canlandırmaya calişsa da, mubbet tıkandı. ama yine de de o gruptan bir kızla yakınlaşması olası.

nazar

ulan gözünü senin var ya, ulan it, ulan haset herif seni bir kere görmek yetti, tüm boktanlikları üstüme çekmek için.

kalp kırmaktan korkan insan

kalbi istemediği kadar kırılacak insandır.