bugün

Sözlüğe girip sadece bu başlığın altını okuyanlar var ve genelde kısa yazıları okuyup oyluyorlar. swh
Orta okul ve lisedeyken hazırlık ve Türkiye kupasında oynayan yetenekli genç futbolcuları görünce ümitlenirdim. Çünkü ben daha o yaşa gelmemiştim ve hala yetenekli genç futbolcu olma ihtimalim vardı. Bugün yine maç izlerken yetenekli genç oyuncuları gördüm ve ümitlenmedim sözlük. O gençlerden büyüğüm artık.

evet hayat çok kısaymış.
Eski sevgilimle ilk buluşmaya cebimde 2.5 lira parayla gitmiştim. Boş boş yürüyorduk sokaklarda. Pastanenin birine yöneldi. Bişy diyemedim girdik içeri. Sıçtın lan thechngr dedim kendikendime. Tanıdığı birinin mekanıymış. Garson ne alırsınız dedi. Hiçbişy istemiyorum dedi. Servis zorunlu olduğu için açık bir çay alıp masaya koydurduk. Bir fırt dahi çekmedi. Hayatımın en unutulmaz iki buluşmasından ilkidir bu.

4 yıl sonra aynı kız ile hayatımın en unutulmaz ikinci buluşmasını yaptım. Fsm'deki bir cafede iki sikindirik kahveye 20 lira hesap ödedim. Kahvelerimizi yudumlarken ayrılık konuşmamızı yaptık. Ulan Hayat nasıl bir oyun oynuyorsun bana...
yaşayamıyorum. sizin gibi yaşayamıyorum. sizin gibi düşünemiyorum. sizin kadar duvarsız olamıyorum. sizin kadar güvenemiyorum. sizin kadar sevemiyorum. sizin kadar ikna olamıyorum. sizin kadar umursayamıyorum. sizin kadar umursamaz olamıyorum. sizin kadar karmaşık olamıyorum. sizin kadar düz olamıyorum. sizin gibi olamıyorum. yaşayamıyorum. tutamıyorum. kendime ve sizlere yenik düşüyorum. sizden çok gülüyorum. sizden çok ağlıyorum. yalnız ben varım, hep ben vardım, yalnız hep ben vardım. kimseden destek isteyemiyorum. hiç birinizle konuşmak istemiyorum.
kuzen sevgilisinden ayrılmış bugün barıştırmam için rica etti...bir şeyler yaptım barışmışlar 2 saattir teşekkür ediyor açıkcası umrumda değil!
itiraf edilmeyecek durumlar söz konusu.
(#22534311)
(#22554380)

arkdaşlar bu çocuk gelmiyor, çıldırıcam. aylardır ben bu zamanları bekledim. 9 ay 11 gün oldu, kızım hadi gel artık. çok özlettin kendini babana bir tanem.
itiraf sözlük artık bir parçam oldu kendimi buluyorum burda.
insanlar bugün benim için extrem şeyler yapmasalar da son günlerde yaşadığım en güzel gündü. 5 yıldır görüşmediğin arkadaşlarınla oturup o beş yıl hiç geçmemiş gibi kaldığın yerden aynı esprilerle, aynı mutlulukla devam etmek var ya paha biçilemez.
memleketimi, arkadaşlarımı,pauseye basıp unuttuğum gerçek hayatımı çok özlemişim.
Allah'ım çok şükür. . . Şerlerin altındaki hayırları görmeyim diye kör etmediğin için.
Iyi dans ederim ısrar ederim o kadar.
saçma sapan bir başlık bana nasıl kaldı anlamadım sözlük.
Şu 2 gündür o kadar sıkılıyorum öyle depresif haldeyim ki alkolik olan ben içmek bile istemiyorum, tatil yaramadı.
Yurdu kütüphaneye çevirdim 80 tane kitap var net . Hala okumaya başlayamadim ya içime bi manda oturdu .
ilk defa itiraf ediyorum buraya sözlük. hiç sevgilim olmadı 19'umdan gün aldım eşek kadar oldum amk. aşık oldum ve kıza söyleyemeden mezun oldum. şimdi kız lise 4'ü bitirecek. yaşam tarzlarımız da farklı. ne desem bilemedim.
korkuyorum.
göz göze geldiğimiz için ve sarhoş olduğum için pişmanım.
her şey daha güzel olacak. belli.
zihnimde başka bir ben var. kimseye gösteremediğim...
Recep tayyip erdoğan bildiğiniz ikinci atatürk'tür. Hatta atatürk'ten de büyük adamdır. En azından içkisi yoktur. Böyleleri dünya'ya 200 yılda bir gelmektedir. 300 tl burs almanıza rağmen bir de çamur atmanız yok mu. Allah evinize ateş salsın. Evet.
büyük şirketlerin ürünlerinde herhangi bir sorun yada beğenmediğiniz ürün olduğunda şirket merkezine mail yada telefonla bildirirseniz,

ürünü evinizden alıp yenisiyle değiştirme imkanına sahipsiniz.

bir bisküvi firmasının bebek bisküvisini alan tüketici,
bisküvilerin normalden fazla kırık ve ufalanmış olduğu için, ilgili şirketin merkezine mail yolu ile ulaşıp şikayetini bildirmiş,
geçen 2 günün ardından şirket müşteriye ürünle ilgili özrünü ileten bir zarf ve 2 koli bebek bisküvisi yollamıştır.
kırık ufalanmış bisküvi paketini de alıp en ufak bir şikayetlerinde tekrar ulaşmaları istenmiş ve tüketiciye teşekkür edilmiştir.

herkesin bu vatandaş gibi en ufak birşey de bile daha hakkını araması umudu ile.

dipnot: bilgi içerikli entry istiyorum grubu
Bir erkek yaşamının 3350 saatini tıraş olarak geçiriyormuş.

Yazık ya! boşa giden 139 gün! Erkekler bu konudan müzdarib olmakta gerçekten de haklı. Çoğu erkek sinir olur tıraş mevzusuna, Haksız da değillermiş. *

Bu arada;
Eğer Barbie gerçekten yaşasaydı; vücut ölçüleri 97-72-82 cm olacaktı.

Kıçı kırık bebek bile 90-60-90 olamazken, kadınların çoğundan bu oranı beklemek haksızlık değil mi?

Zayıflamak uğruna denemedikleri kalmayan kadınlar, duyun bunu! insan ellerinden çıkan bebek bile ideal denen ölçülerde değil.

Kilolu ya da zayıf olmak değil, mühim olan sağlıklı kalabilmek!

Diknot: Bilgi içerikli entry istiyorum grubu
eski sevgilimi aldattım, çok pişmanım.
Arkadaşlar dün gece de yalçın'ı travestiler tartaklamış..
aslında pataklamış desem daha doğru olur.

ya dövmüşler işte linç etmişler, kulağına 45 numara saks mavisi topuklu ayakkabıyla vurmuşlar..

kafasına aldığı darbelerden sonra yalçın olayın başını hatırlamıyor. iki kere dayak yemiş çünkü. 9 travesti önce bi dövmüşler sonra yeterince dövdüklerine kanaat getirip bırakıp gidiyolarmış ki yalçın arkalarından "arkam dönükken dalıyorsunuz, ne biçim insanlarsınız, biraz adam olun lan" diye bağırmış. onlarda perukları çıkarıp dönüp bi daha dövmüşler.

hastanedeyiz, 'elimi bırakma abi" deyip duruyor. hemşire bir girdi içeri, biz iki erkek el eleyiz.. "beyefendi yaramazlık yapmayın, tabi buldunuz narkozlu hastayı ihihihi" diye imali imali güldü. söylenecek laf mı şimdi bu?.. hadi beni geç de yalçın nasıl üzüldü, nasıl alındı ya çocuk.. adam can derdinde hemşirenin yaptığı espriye bak..

yok lan şaka yapıyorum.. yalçın domuz gibi bişeydir, daha önce hiç alındığını görmedim.. hatta "benim evin anahtarını al, daha yakın, bu hemşireyi yalarsın sen" dedi.

yalarsın mı? yalçın şaka olmalısın heralde, tabirlere bakar mısın.. bi sakin ol lan..

pwufff diye üflüyorum sigara dumanını.. Kendi evimdeyim..

Nuri müdür, orhan abi ve yalçın.. birer gün arayla dayak yedi ya lan herifler, şaka gibi.. yarın da ben yicem galiba.. hadi inşallah ya.. umarım şöyle orjinal bir dayak olur, anlatmam lan yoksa..
geçtiğimiz gün doğum günümdü sözlük fakat dikkat çekmek istediğim nokta bu değil.yazdığım şu (#22558897) entryden sonra birçok yazar bana çok güzel doğum günü mesajı iletti. harbiden şu boktan günde mutlu oldum be. iyi ki varsın sözlük. iyi ki bu güzel ortamı bize sundun.
(#22527724) düşüncem aynı, bu saatte bu başlığa entry girenleri silkeleyesim geliyor...
güncel Önemli Başlıklar