bugün

bu sefer ağırdan alacağım. ve sonuna kadar gidecek inanıyorum. her ne kadar kezbanımsı da olsa bu kızı istiyorum sözlük. ve elimden geleni ardıma koymayacağım. ben en iyisiyim ve onun da en iyisine ihtiyacı var.
az önce sol elimle hesap dürdüm. sağ elimle aramız bozuk.
Korkuyorum sozluk. Herhangi bir hata yapmaktan korkuyorum, Basarisiz olmaktan korkuyorum, unutulmaktan korkuyorum, birseyi elde edememekten korkuyorum, bilmemekten korkuyorum.
Aslinda sozluk ben yapabilecegimden cok sey istiyorum kendimden, ama adim atmaktan korktugum icin tum korkularim gerceklesiyor.
görsel hepiniz benim bebeklerimsiniz.

itiraf: sıkılınca yiyorum.
hiç bir şey düşünmeden düşünüyorum sık sık.
az önce kapı çaldı aşağıdan basmışlar dış kapı kilitliydi sanırım. ''kim o'' dediğimde ''aç'' diye bir kız sesi geldi. ses gayet netti. aç dedi ama 10 dakika oldu ne bana gelen var ne de giden... aç sesi sanki ürkütücüydü. korkuyorum lan sözlük.
Sözlükte bikini hatunların yazdığına inanmak istiyorum.
bugun ıs görüşmesine gittiğim yerde bi adam vardı.adam almanca tercümanlık mezunuymuş thy de host olmayı reddetmiş.niye dıye gözlerimi aca aca sorduğumda bir süre sonra ınsanın tek başına karar vermediğini(nişanlı),yarın öbür gun uçuşa gıttığınde esını 2 3 gün ıstanbul gibi bir yerde yalnız bırakamacağını çünkü istanbulda hıc tanıdıklarının olmadığını soyledı bana.düzenli bir hayatım olmadıktan ve gozum arkada olacağındansa 5 bin lirayı napayım ben dedi ve adamı alnından öpmek ıstedım.vay be dedim millet tek kişilik yasamıyo hayatını,nişanlısını eşini düşünüyo,taktır ettim.
Mutsuzluk, umutsuzluk sınır bozuklugu yıne baslar, dayanamıyorum artık guclu olmaya calıstıkca dıbe batıyorum.
22 yaşıma geldim hala kelimenin gerçek anlamıyla dost diyebileceğim biri yok hayatımda. * üstelik sorun bende mi yoksa çevre mi çok bozuk onu da anlamış değilim.
http://www.youtube.com/watch?v=tmZB0FmOhdg bana ve benim gibi olanlara gelsin...
hayattan zevk alamıyorum.ne varsa beni mutlu eden artık etmiyor. her şey sıradan basit ve gereksiz geliyor.çok uğraşıyorum. mutlu olmak için elimden geleni yapıyorum. bahaneler üretiyorum. gerçi beni mutsuz eden birşeylerde yok. her şey sıradan tek düze. eskisi gibi abartılı tepkiler vermiyorum yaşadıklarıma. çok üzülmüyorum çok da sevinmiyorum. Ama sevmiyorum bu olgun ruh hallerimi.
bu senin yüzünden yaptığım son gebelik testi olsun.
Tatminsizliklerim basladi. ama erken basladi diye dusunuyorum.
Hicbir sey yapmak istemiyorum okul is arasinda gidip geliyorum. Tabii bir sey yapmayinca yiginla para da elimde kaliyor. Parada istemiyorum. Sadece huzur istiyorum.
Bugun cok kotu bırsey yaptım, utanıyorum ve pısmanım. Yaptıgıma da degmedı, yaptıgımla kaldım.
bir zenciye aşık olmak.
bu başlığa kaçıncı yazışım bilmiyorum ama durum şu:
yalnızlığı dert etmiyorum mutlu ya da üzgün hissetmiyorum. yalnızlık benim nötr bölgemdir. tek kötü yanı konuşacak insan evladı olmadığında kafamda oluşan sesler ama sonra birileriyle konuşuyorum.
kafamdaki sesler zamanla susuyor ve mutlu oluyorum. o insanlarla konuştuğum için mutlu oluyorum ama birden o insanlar ister kardeşin de ister arkadaşın istersen sevdiğin olsun. herşey yolunda zannederken mesaj atmayı, aramayı vb. kesiyorlar. beklemeye başlıyorsun.. bekle bekle bekle 10 dakika 1 saat gibi gelmeye başlıyor. bu sefer "çok meşgullerdir ben arayayım." diyorsun. ya meşgule atar yada açmaz olurlar. bir süre daha geçer mesajlarına cevap dahi vermez olurlar. tekrar kalbindeki boşluğu hisseder oturursun odanda düşünürsün bir hata mı yaptım diye. tam mutluluğu hissetmişken o nötr bölge olan yalnızlık gene çeker beni aşağıya. mutluluktan arınıp nötrlüğe geçince çöker tepene yalnızlık kaçamazsın. kafandaki seslerle çürümeye başlar oturursun eski sandalyene ve beklersin. birileri beni bu lanet hapishanemde bulacak mı diye umut edersinç o umutların boşa yere olsada umut eder ve sessizlik içinde beklersin... acaba bu beklenti sonsuza kadar sürecek mi ?
artık inanmıyorum sözlük.
bir seni özledim bir de memleketimi...
dunku yagmurun ardindan cok kotu hasta oldum. iyi gibi gozukmeye calisiyorum.
Sözlük sen anlamazsın ama yine de yazayım. Niye yazıyorsun da deme. Ama anlamazsın , o yüzden takılma fazla. Şimdi nasıl biliyor musun, ciğerlerine çok fazla oksijen yüklenmiş gibi; daha çok nefes almak istiyorsun yoksa gögüs kafesin kırılacak sanıyorsun. Yokuş aşağı sürekli koşmak istiyorsun, ancak böyle dinginleşecekmişsin gibi. Bir telaş var ruhunda, bir hareketlilik ama neyin telaşı bilmiyorsun; kimse sana bir şey de demiyor. Gökyüzüne salınan balonlar gibi… bulutlara daha yakın hissediyorsun kendini.ama sen bu anlattıklarımı anlamıyorsun dimi? Anlamazsın çünkü ben de anlayamıyorum ne olup bittiğini. dahası karışma sen…
şu sıralar çorapla yatıyorum.
hayatımda ilk defa ciddi ciddi birinde hoşlanıyorum. galiba aşığım.
abi kızı gördüm, vuruldum bildiğin; bu nasıl bir tatlılık bu nasıl bir güzellik dedim 3 gündür aklımdan çıkmıyor. arkadaş vasıtasıyla soruşturdum, benim hakkımda da bilgi vermişler ki benim haberim yok.

birden bire gelişti her şey. kızın sadece adını biliyordum. ne yazık ki yarın da aynı ortamda olacağız.

ne yazık ki diyorum çünkü 15 dakika önce kızın soyadını öğrenip facebook'ta aratıp profiline ulaştım. açık olan 10-15 fotoğrafı var. ve neredeyse hepsi makyajsız.

aman allahım bir insan nasıl makyajla barbara palvin makyajsız kezban olabilir.

makyaj olayından nefret ettim bugün.
kızlar n'olur makyaj yapmayın. yalvarıyorum bak.

edit: ben 00.00'da itiraf girenlerden değilim lan. hatta itiraf girmem.. nasıl denk getirdik olaya bak.
ara ara beğenilen entrleri okuyorum.
gel gör ki 8-9 beğeni alan entry çıkıyor karşıma.
haliyle sik gibi şeyler.
sözlüğün kalitesi düşüyor yapma zall amca yapma
Acıktım ama bu saatte zararlı olduğu için yiyemiyorum, gündüz de iştahım olmuyo. Bikaç güne gidiciyim.