bugün

artık dinlenmeye ihtiyacım var sözlük böyle bi 30 yıl belki kendime gelirim.
sabah sabah 313 online arkadaşla düştük yollara, rabbim yar ve yardımcımız olsun inşallah.
slip giyiyorum. Hemde beyaz. Daha kötüsüde olabilirdi.
(bkz: paçalı don)
o değil de ben hala bi kızın bana pm atıp, öpüşmek istediğini söylemesini bekliyorum. evet.
benim de takipçim varmış sözlük. ama itiraf bu değil. bunların kim olduğunu nasıl öğrenecegimi kimselere soramıyorum. utanıyorum sormaya. bana anlatacak birisine çok ihtiyacım var sözlük*.
biz üç kişiydik. zall, salca ve ben yalan dostum. aynı mahallenin üç bıçkın delikanlısı aynı yola baş koymuş üç çılgın. ütopik hayallerimiz vardı kendimize bile söylemeye çekindiğimiz hayallerimiz büyük adam olacaktık. mahallenin değimiyle dombili, şaşı ve kral yönetecekti bu ülkeyi. ama olmadı, olamadı kader bize acımadı...
maaş konusunda cumhurbaşkanına yazmam bile fayda etmedi. allah belalarını versin.
uzun bir süre yalnız kalmak istiyorum.
9 yaşından beri gözlük kullanıyorum. ilk önce göz tembelliğinden dolayı astiğmat için olan silindirik merceklerden taktım, sonra miyop ve astigmat gelişti. Miyop 3.5 astigmat da var 2.75 civarı. Geçen seneki numaralarım bunlar, gözlüksüz doğru düzgün göremiyorum. Gözlüğün baya yakıştığını söyleseler de ben artık yüzümde taşımaktan yoruldum. Lense geçeceğim ama lenslerde de astiğmat olayı yokmuş sanırım, hem astigmat hem miyop olan lensler yokmuş dediler. Canım sıkıldı. Sonra çocukluk fotoğraflarımda da şimdiki gözlüksüz fotoğraflarımda da sağ gözüm hep kaymış çıkıyor, şehlayım evet. Şehlalık çekiciymiş, yok arkadaş yüzünün yarısını kaplayan eşşek kadar göz kayınca bi baygınlık oluyor. Çekici falan değil photoshopla düzeltecek bir program olmalı.

Sonracığıma ten rengim de bir tuhaf beyaz desen süt gibi beyaz değil hani beyaza yakın ama böyle benbeyaz olsa daha iyiymiş, esmere de yakın ama böyle bronz olsam iyiymiş. ikisinin arasında olması kötü azıcık.

Sınavıma 3.5 hafta kaldı ve ben anca başladım, üst dönemler zor yetiştirirsin deyip duruyor. Moralim bozuldu, her sene seneye çalışcam yeaa deyip çalışmıyorum.

En yakın arkadaşlarımdan biri sevgilisiyle buluşmak için her gün bizi ekiyor, biz bir şey yapınca da bensiz yaptınız oluyor. Gelseydin yahu o zaman erkek manyağı gibi adamın sürekli dibindesin yapacak bir şey yok, haftasonu kahvaltıya gidicez ama sen yine gelemiceksin. Neden? Çünkü haber vermicez eheheh.

iphone 5'in şarjını 4 gün yetirebilen nadir insanlardanım, belki de ilk bilemiyorum.

Çok korkuyorum, karanlıktan ama. Hala tek uyuyamıyorum, annemle yatıyorum. Yaş 20 bu arada.

Lisede hoşlandığım çocukun şimdiki sevgilisi çok çirkin hem 22 yaşında 4. Uzun ilişkisi adamın benim hiç olmamışken hayretler içerisindeyim.

Arkadaşlar yüzünden inancımdan biraz uzaklaşmıştım, inanç demeyelim de inancımın gerektirdiklerini yapmıyordum. Şimdi kendime çeki düzen verdim. Barlarda gecelere kadar takılan, asla içmem deyip şarap gurmesi olan kız gitti. Evine 8'den önce gelen kitap okuyup, film izleyen hanım hanımcık bir kız geldi. Hoş da geldi sevdim ben onu.

Kredi kartının içine ediyorum, b*kunu çıkarıyorum hatta. Bir şeyler almayınca elim kolum titrer oldu.

"Sitarbaks" "leman kültür" gibi yerleri kompleks haline getirip oraları normal bir kafeymişçesine görmeyip orada etiketlenince falan ya da fotoğrafta kahve bardağının ucu görünse falan "off kısım yha ne görgüsüzlük" diye düşünen görmemiş hatta sonradan görmüş insanlardan nefret ediyorum. 10 liralık kahvenin bardağı fotoğrafta yanımdaysa bunu kompleks edip eleştirecek bir durum yok, hala aşamadı insanlar bunu.

Kürtlere karşı faşizan bir tutumum var ama biri var ki ona bu konuda hiç kızamıyorum, o kürt milliyetçisi ben türk bir gün molotof kokteyli atıp kaçacak bana diye korkuyorum.

Adriana lima gibi güzel, channing tatum gibi yakışıklı olmayan tiplerin havası kime bilemiyorum. Entelektüelse biriai kıvanç tatlıtuğdan 10 fersah öndedir diye düşünüyorum.

Çevremde hep çok düz adamlar var, özelliksiz, klasik. Hepsi yeni yeni sosyalleşmeye başlayan ev, okul, cafe üçgeninde gidip gelen doktor adayı hırslı tipler ve çok sıkıcılar.

Son olarak da görücü usulu 30 yaşında evlenicem, ciddiyim.

Kim okur bunu ahah valla okuyan varsa boşa harcadın vaktini tatlım, öptüm kıps ;)
galiba ikizler burcundan bir erkek bana aşık oluyor.
dünyanın en güzel yerini sevmiyorsanız,orası dünyanın en güzel yeri değildir.
dilara dilara diye başının etini yedim be sözlük ama napayım olm seviyorum lan.
bugün benim doğum günüm. ama doğum günümü kimse kutlamadı be sözlük.
zamanında beyaz yakalılara çok özendiğim için seçtiğim bölümden çok pişmanlık duyuyorum, devamlı maliyetleri azaltmaya çalışmaktan nefret ediyorum. sinema falan okusaydım keşke diyorum ne zamandır okuduğum bölüm ise lojistik yönetimi.pehh!!
bazen bir birine ayar vermeyi çalışan iki yazarı belki bir birlerine düşerler diye eksiliyorum.
inanılmaz bir leylalık var üzerimde bugün. hayatımda şimdilik her şey yolunda gidiyor. ama bu sefer de sevdiklerimin hayatı düzgün gitmiyor. çok sevdiğim bir arkadaşım bayağı üzgün ve sinirli. ve en büyük amacım onu kendine getirmek şu an için. bir de gülümsetmek.
sevgili sözlük, bugün kendimi at gibi hissediyorum. kişnemeye başladım lan...
patlıcanı dörde böldüm, kırmızı bibere batırıp yedim.
kaçak sigara gibi oldu yeminlen.
reyhanlı 850. sırada galatasaray ve fenerbahçe 1. sırada , beyin yok zaten sözlük .
kapak fotoğrafını değiştirmiş. saçını da kestirmiş sevdiğim hali olmuş. ikimizin de fotoğraflarında yanımızda arkadaşımız aynı tshirtle. o arkadaşlar biz olmalıydık. sevda zor çok zor. sevip de kavuşamamak bin kat daha zor.
http://www.youtube.com/watch?v=6a2RNgtwFY0
an itibariylegüvenmek en büyük hatamdır sözlük.
bindigim otobuste sadece 1 kisi bile olsa oturmuyorum.
isyan şarkısını sadece halil sezai den dinlemeyi seviyorum ve bi tek onun iyi söylediğini düşünüyorum, ne manyağım ben. * ayrıca tv de çıkıp isyeeeeaaannnnn diye bağıran kızın hiçte iyi söylediğini düşünmüyorum, ne biliyim hiç etki etmedi bende.

sonra diyorum ki kendime, bütün millet bayıldıysa öküzlük sende bakardi. *
belki incir reçeli filminin etkisi vardır halil sezai den dinlemeyi sevmemde. yada boşverin manyaklığıma bahane arıyorum işte. *
eski sevgililerinizi çok pis sikiyolar olm.
olm bu kadar zaman geçirdim burda nickaltıma kimse bişey girmemiş çok pis kıskandım lan.