bugün

insanlar ne kadar kahpe!...dost dediğin insan aslında bir numaralı düşman çıkıyor. acıdığın insan senin ayağını kaydırmak için uğraşıyor... ne kadar piç bazı insanlar!
Az önce dedim ki: "anne hala ses yok, ne Facebook'a bir şey yazdığı var, ne tweet attığı"
"Dur bakalım 1-2 güne yazar herhalde" dedi annem
Kulaklarıma inanamadım, koskoca 2 gün! Ölürüm ben şu 2 saat içinde senden haber almazsam...
insanlar fazla iki yüzlü sözlük dün dedikleri bugün tutmuyor neyse ki beklenen bir şey onlardan fazla dokunmuyor artık.
sigarayı bıraktığımdan beri ilk defa alkol alıyorum.
öldüğüm günden beri kendimden birşey beklemeyi bıraktım. o yüzden hayal kırıklığına uğramıyorum artık. bu güzel birşey. öldürürsen öldürülürsün. ben zamanında birini öldürdüm, sonra biri geldi beni öldürdü. sapma yok.
tuvalette sigara içmeye karşı olan ben artık sigarasız girmez oldum .
biri beni sözlükte buldu kim hadi itiraf etsinnn *
mutluyum sözlük...ailemi çok seviyorum! huzurluyum !
onu hem sevesim hem öldüresim var.
öldürmek istediğim bir elli altmış kişi var.
biriyle karşılaşıldığında kısa bir muhabbeti içeren merhabalaşma olayından hiç hoşlanmıyorum, geriliyorum böyle durumlarda. bazen gözlerimi kaçırıp görmemezlikten geldiğim bile oluyor. ayrıca (bkz: sadece bana mı oluyor hissi). keşke karşılaştığım insanlara da olsa da o kısa muhabbeti etmesek sonradan uzun süreli buluşup bu gerginlikten kurtulsak. ama sadece bana oluyor sanırım.
bana sürekli "canım x notu açıklanmış" diye mesaj atan sınıf arkadaşım bayan tek kaş. 1, sana muhteşem derecede gıcığım. 2, zorla güzellik olmaz cevap vermiyorsam vermiyorumdur.
bu konuda her defasında ' artık dikkatliyim' diyorum, temkinli ilerlediğimi düşünüyorum, iyi hissediyorum ta ki bir arkadaşım beni sarsana kadar. olan bitenin benim düşündüğümden farklı olduğunu bana anlatana kadar. benim harcım değil onların dediğini yapmak. benim üstesinden gelebileceğim bir şey değil. fıtratım bu! ama salağın tekiyim ikna oldum.
nefes alıp vermek yaşamaktan sayılıyorsa, öyle.
Dayanamadim yine geldim. Alin beni de araniza.
o kadar dizilerini izlememe rağmen bir kere bile yorum olarak "teşekkürler dizimag" yazıp siteye olan minnettarlığımı göstermedim.
itiraf ediyorum admin in aldığı reklam dizinin en heyecanlı yerinde giren reklamdır.
bugün elime aldığım iki bilgisayarı da bozdum. üçüncüsünde de bir problem var sahibine göstermeye korkuyorum belki de son entryimdir...
geldim geldim burdayım amına koyim.
yazım kurallarına uymayanlar ve türkçe karakterleri kullanmayanlara sinir oluyorum. bu önce sözlükte başladı sonra twitter, facebookta devam etti şimdi ise her şeyde dikkat ediyorum yazım kurallarına. en azından temel yazım kurallarına.

dahi anlamındaki de'yi ayrı yazmama, "hiçbir şey" "her şey" gibi temel şeyleri dahi yanlış yazan lise-üniversite mezunu insanlar çok itici geliyorsunuz bana.
kendime bile itiraf edemiyorum sözlük, sana nasıl itiraf edeyim.
Sesini duyunca az kalsın kalp spazmı geçiriyordum bitanecik. Seni sevmek güzel şey, ümitli şey.
küfür kültürü edinmek istiyorum. rahatça küfür edebilecek kaypaklığa ulaşmak istiyorum. lanet olsun, birine salak bile diyemiyorum. ben birilerine salak diyemezken, diğer bi biri gelip ağzıma ediyor çok afedersiniz. çok acınası durumdayım. bana küfür öğretin ulan! öğretmeyen salaktır!

ben diyeceğimi dedim.
anlamıyorum.

neyi? diyeceksiniz. bu sözlük ahalisini anlamıyorum arkadaş...

kendilerini iyi ve kaliteli bir yazarmış gibi pazarlamaya çalışanları anlamıyorum. kim onlar? diyeceksiniz.

her başlığın altına gelip saçma diyenler bunlar. hepimizin her gün mutlaka en az 1 kez denk geldiği yazarlar.

yazarlar mı bilmem ama sanki sırf başlığa gelip "format", "saçma" ve "sözlük ne hale geldi" kelimelerini yazmak için yaratılmışlar.

bu tipler bilgi içerikli başlık olmadığından vs dert yanarlar. ama gelin görün ki ne zaman bilgi içerikli, cidden tartışılması gereken konular açsak bir kaç saniye içinde sol frame'de kaybolup gider...

ee bu arkadaşlar o zaman neredeler? bilgi bilgi diye yalvarıyordun neden bir entry bile girmedin bilgi içerikli başlığa?

yok açıklayamazlar. o sebeple hiç mantık aramaya gerek yok bunlarda he diyip geçicen.

sırf bunu demek için zall'dan maaş bile alıyor olabilirler. şüphelenmek gerek. şüphe her şey bu devirde.
gerizekalı komşum havai fişek atıyor sözlük.