bugün

bu hayatta (özellikle kızlar için daha baskın bu kural) seven sikilir, siken sevilir, kimseye çok değer vermeyeceksin, fazla ilgi göstermeyeceksin.
takım elbise giyen birisi mümkünse sırt çantası taşımasın. elinize alın en azından olum. aklım çıkayazdı. o nasıl görüntü kirliliği lan öyle?
yalnızım...
benim hayalimi yaşayan insanları felaket kıskanıyorum. neden ben değil o diye soruyorum sonra cevap yok.
anlayamadığım bir şey var sözlük , bir erkek Türk kızları şöyledir diye genellediğinde diğer hatunlar neden değildir diye savunmaya geçer ya da konuyu daraltayım bir yazar sözlük kızları tü kakadır dediğinde neden hemen atlıyor bu hatunlar neden bu savunma mekanizması ? Senin ismin cismin geçmiş mi orda hayır , seni işaret eden herhangi bir ibare mi var hayır . Bir ülkenin resmi dini hristiyanlık olunca o ülkedeki müslümanlar çıkıp yok ya öyle bir şey nasıl olur lan diyorlar mı , orda yaşıyorlar neticede . Ama bizim bu hatunlarımız çok afedersiniz Megan Fox gibi bir kadına bile bok atmaktan geri kalmayıp biri genel bir kanıya vardığında bile olayı kişiselleştiriyorlar .Bu nasıl bir algılama şeklidir aklım almıyor. Sonra da erkekler neden kızlara aptal gibi davranıyor e siz öyle davranıyorsunuz da ondan .Sonuçta sen kendini biliyorsan bunu başkasına ispat etmene gerek yoktur , göz seni güzel görmüyorsa sen on numara bir hatun da olsan seni çirkin görür . Yoruldum sözlük.
yaklaşık bir buçuk aydır işsizim.sağ sola iş başvurusu yapıyom.çağrıyolar arıyolar gitmiyom.götümde tayt üstümde atlet elimde bez toz kovalıyorum.

sabahları müge anlı ile cinayetleri çözüyorum.öğlen saba tümer ile kahkaha atıyorum.evim şahane ile ev dekore ediyorum.esra erol ile mutlu yuvalar kuruyorum.aksamları da rıza baba ile kötü adamları enseliyorum.

bi daha görüşmeye çağrırlarsa valla gitcem sözlük.ahada buraya yazıyom.
ulan bugün ne hayallerle sinemaya gitmiştim be ulan sadece bi öpücükle kandırdı beni.
dersten geçmek için tevfik fikret'in hayatını ezberledim.hatta öyle bir ezberledim ki babamın hayatını o kadar ayrıntılı bilemem sözlük.
yaklaşık bir seneden beri hergünüm aynı. başımı bi belaya sokmak istiorum. bi deişik bi şeyler olsun artık.
Sürekli haftanın en çok entry girilen başlığı.

Ne çok itiraf meraklısıymışsınız amk, ne bulursunuz bu kadar. Müslümanlıkta günah çıkarma olsa imamlar, vaizler başka bir şey yapamadan sizi dinleyip kafa sallayacaklardı herhalde.
duygularından emin olamamak kadar kötü bir şey yoktur. bunun sonuca varabilmesi ve bir netlik kazanabilmesi için duygularınızı bir karmaşaya iten kişiyle yüz yüze görüşmeniz lazım gelir.

o zaman her şey kesinleşecektir.
ölmek ölmek ölmek işte bütün mesele bu ama işte arda kalanlara milyonlarca lira bırakmam lazım beni unuturlar zaten bende mutlu olurum öbür dünyada.
bindik bi alamete gidiyoz kiyamete. ufak bi isik gordum cok kucuk ama o isiga dogru gidiyorum. insallah sonu bok yolu degildir.
yarın işe gitmek istemiyorum. sonsuza kadar böyle müzik dinleyerek kalabilirim sanki. annem burdaydı 1 haftadır. bugün ben işteyken gitti. sabah çıkarken vedalaştık.

yolda gelirken serviste "küçüğüm" çaldı aniden. ve ben ağlamaya başladım. bu şehre geldiğimden beri 3. ağladığım andı bu.

kendimi inanılmaz yalnız ve korunmasız hissediyorum çoğu zaman burda. ama elimden bir şey gelmiyor. kimsenin elinden bir şey gelmiyor. her şeyin bedeli var. bunun bedeli de bu işte sevdiklerimden uzakta yaşamak.

bugün vatandaşım biri beni tehdit etti. sivil hayatta olsam car car çenemle ağzına ederdim ama sustum. susmak da zoruma gitti. "merhaba gerçek dünya" dedim. evde anneye babaya veya abiye çemkirmeye benzemiyormuş. gönderiverirler müfettişi apışıp kalırım.

yani kısaca söyliyim. mutlu değilim.
sıkıntıdan ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. bana naber yazan arkadaşıma her gün de naber yazıyorsun bugün de naber yazma başka bir şey yaz şaşırt beni şaşırmak istiyorum falan dedim. kafayı yedim sanırım.
çekirdek yerken çay kola vs içemiyorum hadi kola neyse de çay buz gibi oluyor.
bak şu entryi bile yarım saatte yazdım.
her neyse yine geçen gün sevişiyorum nasıl gidiyorum nasıl gidiyorum tutabilene aşk olsun.sonra arkadaşım sesime gelip uyandırdı beni.arkadaşım uyandırmasaydı beni, o kadını çok fena yapardım herhalde.
bana 2 aydır bilfiil yumurta kaynatan kettle ım an itibariyle bozuldu. onun benim için önemini anlayamaz kimse sözlük. çok mutsuzum çok. yalnızım sensizim ben sensiz neyleyim
Ben seni sevdigimi dunyalara nasil bildiriyim. Daha sana soyleyemiyorum.
Sevgilimin ne giydiğine, arkadaşlarına, facebookuna karışmam. Çünkü sevgilim yok.
bir yazar olduğumda bunu gerçekten itiraf edeceğim.
uyku beni esir aldı.. uyumalıyım uyumalıyım.. uyucam şimdi uyuyorum.
az sonra işicem hemde üstüme wc ye gitmeye üşeniyorum.
Birine msj attığımda geç cevap verilmesinden nefret ediyorum.
ben hayatımda böyle rahat erkek görmedim arkadaş!