bugün

yakışıklıyım, kahretsin.
müzik dinlerken winamp kullanmanın tadını başka hiçbi şeyde bulamıyorum.
herkesle kendi dilinden konuşurum. türküyle türkçe, italyanıyla italyanca, romalısıyla latince gibi değil.
bebekle bebek dilinden konuşmak zaten türk milletinin acayip bir özelliği. ama bununla sınırlı değil.
emosuyla emoca konuşabiliyorum.
facebook kızlarıyla "tatlım, böcüğüm" şeklinde konuşabiliyorum.
sokak serserilerinin yanındayken onlar gibi konuşabiliyorum.
evdeki kediyle muhabbet ederken direk miyavlıyorum zaten. az önce karşılıklı bi on dakika miyavladık. aşağı kattakinin köpeğinin ona asıldığını söyledi. aşağı kattaki komşu zaten piçin teki, köpeği de öyleymiş. yarın gidip onunla da konuşacağım. yani konuşacağım derken havlayacağım işte.
gidiyorum buralardan sözlük. o olmasada orda gidiyorum ..
bu kendini bir bok sanan insanoğullarından nefret ediyorum, söyleyin lan bir bok olsanız aynalar size ne bok olsanız söylemez miydi? ne ulan bu hava? tıkayacaklar göte pamugu işte, ne ulan bu superman havası? sıkıldım, cidden sıkıldım.
Bir butunu olustarmaya calisip basaramadigimiz ask hayatina yeni bir soluk getirmek icin dustugumuz bu hazirlık safhasinin nihayet sonuna geldik sozluk.tumuyle siradan isteklerin,dileklerin ortasinda gercekligi kaybolmus bir hayatin tam da orta yerinden pek duyulmuyor olabilir sesim,
Yine de tum siradanliginla sen kelimelerimin sigindigi limanda bos yer birakmadin yanasalim,simdi sus ve icinden geleni gercekliginde tuketmeden var olmayi dene.
evet zor olacak hem de çok zor ama ayrılmalıyım sözlük..
aslında turp gibiydim ve çocuklarımla, eşimle gezmek, onlara biraz daha zaman ayırmak için hastayım dedim patronuma yalan söyledim. napıyım 365 gün oldu izin almayalı, tam 365 gün.
- 2 yıl öncesine kadar avusturya ve avustralyayı aynı yer sanıyordum.

- 7 yaşıma kadar her gece biberonla süt içiyordum.

- sevgilimle uzun süredir aramız açık olduğu için kendimi çok yalnız, sanki baska kimsem yokmuş gibi hissediyorum.*

- sürekli muhabbette olduğum sadece 3 arkadaşım var.

- fazla kilolarımdan her gün şikayet ediyorum fakat kurtulmak için hiç bir şey yapmıyorum.

- karşı cinsime karşı çok acımasız bir insanım ama sevimliymişim gibi davranıyorum.

- kalabalıktan, akraba ziyaretlerinden nefret ediyorum.

- abimin sözlüsünü çok kıskanıyorum.

- call of duty bağımlısıyım, oynamayınca kendimi eksik hissediyorum strese giriyorum.
üzülerek söylemeliyim ki ben sevgilimi aldatıyorum.
evet sözlük gece gece bir arkadaşımla masum bir şekilde otururken üzerimize 8 tane adamın tabiri caizse ibnenin yürümesi sonucu sağlam bir dayak yedik, allah taksicilerden razı olsun araya girmeseler ne olurdu bilmiyorum. bu nasıl bir orospu çocukluğudur var mı bunun bir açıklaması?

(bkz: sözlük ile dertleşmek mi desem ne desem)
ağlıyorum. yalnız olmama rağmen kimse görmesin diye başımı kaldırmıyordum pıt pıt yere damlıyordu..ne güzelde ağlıyordum oysa, şansıma tüküreyim babam odaya daldı salya sümük konuşamıyorum da uyudun mu dedi sesim filan kısık kedi gibi tuhaf sesler çıkardım hastayım sandı. ilaç filan içircek birazdan. lütfen ışığı açıp kıpkırmızı gözlerimi görmesin nolur.
niye ağlıyorum ben ya. senin gururunu s.keyim.
Dün gece rüyamda suratımın her yerinde sivilce çıktığını gördüm öyle bir korkuya kapılmıştım ki sabah uyanıpta aynaya baktığımda bir de ne göreyim? Uçuk!
itiraf ediyorum, ben edmond dantes adlı karakterden çok etkileniyorum. verdiği kararlar, yaptığı şeyler ve düşünceleri, onu benim gözümde bir hayli büyütüyor.
yazacak itirafım bile yok. bu kadar boktan, boş beleş bir tatil herkese nasip olmaz. allahım bi düşmanımın başına ver geri kalanlara acı.
omeglede millete şizofren muhabbeti yapıyorum. eğleniyorum sonra. gülüyorum. beyin bedava.
midas' ın berberinin kuyusu ol bu sefer sözlük. odadaki fili anlatayım.
sık sık görüştüğüm bazı insanların bazı özelliklerinden nefret ediyorum. mesela bazıları, sadece espri ve şamata yapanları bünyesinde toplayan bir grup oluşturmuş. hele bu gruptan biri var ki, insanların ne düşüneceğini umursamadan konuşma özelliğine sahip. sessiz sakin görünen bir başkası, dolaylı yoldan laf sokma konusunda ustalaşmış. hele o ego patlamaları var ki... beni resmen yoruyorlar. o dakikada koşarak kaçmak istiyorum.
anlattım bitti. kırmızı deftere yazdım, dolabın üstüne koydum sonra defteri.

(bkz: carl gustav jung)
Hmm kendime itirafta bulunayım o zaman.
canım sımdı o kafanı koydugun yastık onun gogsu degıl, arada bır kafanı kaldırıp gulumsedıgın yer onun gozlerı degıl sadece duvar, elını atıp sarıldıgın sey onun vucudu degıl koltugun buyuk yastıkları ha bı de kendı kendıne konusuyorsun. Optum.
bugün arkadaşlarla konuşurken konu facebooktan açıldı. işte milletin profiline bakmaktan falan. benim hergün düzenli olarak profiline baktığım bir kişi var bakıyorum ve çıkıyorum dedim. arkadaşım da "neden bakıyorsun ki o ...." dedi ve sustu. cümlenin sonu öldü olacaktı ama gözlerime bakınca sustu ve ben içimden çığlık çığlığa öldü diye haykırırken dudaklarımdan sadece bir fısıltı döküldü. o öldü...
-fenerbahceliyim
-geçen seneden beri adam gibi ilişkim olmuyor. onu sevdim seveli artık sevmiyorum ama uğursuz geldi heralde.
-burcum kova yükselenim akrep
-şuan öyle bir geçer zamanki yi izliyorum evet.
-bir oğlum olsun istiyorum
-muratti içiyorum.
-viski severim
-sözlük nickımi sevmiyorum
-sadece bi kere aşık oldum. Hayatımi hala etkiliyor.
-2 yıldır rüya görmüyorum.
ben tuşuna bastım bılerek çok sık bakmam artı- eksi oylarına ki değişiklikler olunca hoşuma gider eskı entrylere oy gelir yenıden okurum falan diye.

az önce baktım adam ( cins manasında değil) "acil kan" başlığındaki kan arama haberimi eksilemiş. gerçekten ama gerçekten kişiyi ve sebebini çok merak ettim. hani neyi beğenmedi kan arama haberinde. aranmasını istediği grubu beğenmedi de o yüzden mi eksiledi.

ab rh (-) kan aranıyor.....

- hadı lan ben b rh hayal etmiştim hıyar al sana eksi. şeklinde mi oldu olay acaba ?
yanlışlıkla hicbiseyebosunaiclenmeyenadam'a + oy verdim.

acı çekiyorum.
facebook'tan kızı sildikten sonra taş bi fotoğraf yüklediğini görünce - pardon kız arkadaşım silmiş seni yaaa. diyip geri ekliyorum.
Mutluyken bile noluyo ya hayırdır ? diyebilecek kadar paronayak biriyim sözlük.