bugün

bana küs olan sevdiceğimi, beni affetsin diye ödemeli aradığımdan dolayı çok pişmanım sözlük. harbi yaptığım sığırlık.
son 3 gündür komsumun wireless internetini kullanıyorum sözlük.internette bir problem oldugunda modeme reset atmak icin komsunun elektrik sigortasını kapatıp acıyorum.
(bkz: kekemine/#12546002)

sırf bunu o okusun diye yazdım, kimse okumamış.

''ne zoruma gidiyor biliyormusun olric?
o'na yazdıklarımı o'ndan başka herkes okuyor..'' *
birileri girdiğim entry numarasını da vererek o entrye ithafen mesaj yolladığında çok mutlu oluyorum sözlük. sık sık yapın la.
sözlükteki bazı yazarlara pm ile sövüp sövüp sonra hiç bir şey olmamış gibi yazmaya devam etmek istiyorum sözlük.
-uzun süreden sonra ilk kez sözlüğe girdim, aslında kafa izni almalıymışım.
+kpds ve üds için kursa başladım, çok sıkıcı ve bunaltıcı. parayı da verdim, geri dönemiyorum.
-yeni evimden girdiğim ilk entry ler bunlar, ev inşaat halindeyken hep balkona çıkıp keyif çayımla internette dolaşmayı hayal etmiştim. insanın hayali gerçek olunca çok değişik hislere kapılıyor.
Gittikçe inancımı yitirdiğimi hissediyorum sözlük. Arafta kaldım.
bakınızları kullanarak surf yapmaktan anlatılamaz bir keyif alıyorum.
bir seneye 2 3 pişmanlık sokmadan bitiremiyorum seneyi var ya *
bazen o kadar çok düşünüyorum ki sözlük ben bile şaşırıyorum ama sonrasında tamamen insanlara düşündüklerimle alakasız başka şeyler söylüyorum. sanırım çok düşünüp boş konuşan adamın sırrını çözdüm.
bir arkadaşta sevmediğim şey, dikkat çekmek için yanındaki insanı sürekli küçük düşürmeye çalışmasıdır.
dışarı çıkmak istemediğim zamanlarda cep telefonumu arayanların telefonlarını açmıyorum.
sonra da "uyuyodum valla yaaa" diyorum.
bunu görürlerse ayvayı yerim.
hala deprem olduğunda ilk iş olarak annemi arıyorum.
şu an en çok ihtiyacım olan kişinin sesini dahi duymaya hakkım yok artık.
kalbim ve rahatım ege'de kaldı.nerde benim spor ayakkabılarım,sandaletlerim. makyajsız,fonsuz, topuklu ayakkabısız, bir tshirt ve şortla geçirdiğim koca günlerim..
mutfaktayken, yanımdada biri varken hep şunu istemişimdir; bıçağı elime alıp psikopat bi kaç cümle kurup karşımdakini korkutup sonra salatalık filan kesmek. ne çok özenmişimdir filmlerden.
konuşurken dinlenmemek beni deli ediyor sözlük deli.O kadar sinirleniyorum ki siksen konuşmam birdaha o kişiyle.Öküz öküz sormuyorlar mı birde;
-Aaa noolldu?
+Ebenin amı oldu...
az önce elimde tablada çekirdekle klimanın önünden geçiyordum birden çekirdekler sağa sola savrulmaya başladı ve sonrasında deprem olduğunu öğrendim artık işaretlere inanmaya başladım. işaretleri takip etmek gerek...
fena halde geçmişe özlemim var.
yeniden doğmak
yeniden büyümek
aynı anne baba tarafından yeniden yetiştirilmek istiyorum.

pişmanlığımdan değil, hayatın temizliğini yeniden istediğimden.

'büyüdük ve kirlendi dünya' şarkısını dinlerken,
diliyorum..
yaklaşık iki saattir tarık akan ile filiz akın ın oynadığı bir filmin adını bulmakla uğraşıyorum. takıntılı mı oldum ne oldum anlamadım.

filmin sonunda filiz akın hamiledir ama doğum esnasında ölür. tarık akan da elinde bebekle evlerine döner. döndüğünde masada karısının yazığı mektup ve bahçede asılı gömleği vardır. mektupta bebek ağladığında ve gazı olduğunda ne yapması gerektiği yazmaktadır. bahçede asılı gömleği de yeni yıkadığından bahseder.

zırıl zırıl ağlatan filmdir. düşününce bile ağlatabilir.

bilen varsa bi el atsın gençler. delirmeyeyim buralarda.

not:oyuncular tarık akan ve filiz akın olarak kalmış aklımda. hülya koçyiğit de olabilir.
bugün tanıdığım birini görüp * bana beni tanıdın mı? dediği halde yok tanımadım dedim. evet sözlük çok pisim. *
sadece kendim ile baş başa kalmak istiyorum.

hayatımda ki herşeyden uzak bir başıma yaşamak istiyorum.
pazar günü saat 19.49 da sigarayı bırakdım.
halı saha maçlarına ve yüzmeye kaldığım yerden devam edicem
1 yıldır bir kızı seviyorum sözlük biliyorum o da beni seviyor çok güzel ve çok temiz bir kız ama geçmişim biraz kirli olduğu için bir türlü gidip açılamıyorum kıza ne yapcam bilmiyorum.
ne zormuş iki kişinin sorun yapmadığını bir başkasının yapması hiçbirşey böylesine koymamıştı...beceremedim,beceremedik...burdan gidersin,şehirden,çevreden hatta çok uzaklara gidersin ama gidemeyeceğin tek bir yer var! içinden çıkamayacağın.