bugün

uyanıkken uyumak istemiyorum. uyudugumda ise uyanmamak.
Beni seven, bana değer veren , benimle güzel hayaller kuran
bir erkek var hayatımda.

Daha da tuhafı, benim için ağlayan, gerekirse
defalarca özür dileyen birisi bu.

Bitsin dediğimde defalarca bitmesin diye ısrar eden,
Beni kaybetmekten gerçekten korkan bir sevgilim var.

Beni ben olduğum için seven,
çektiğim acılara saygı gösteren bir canparem var.

O Tanrının, evrenin en büyük armağanı benim için.
Bunu hakedecek ne yaptığımı bende bilmiyorum.

Bundan sonra ya sen varsın, ya yalnızlık.
Ben senden gidemem, gidip de kendimi yitiremem ki zaten.

Sen canımdan öte bir cansın,tek ve benzersizsin.
Hayatımı anlamlandıran, gidemediğim tek erkeksin.
iyi ki varsın ve iyi ki benimsin.
ben tunayı hala seviyorum. çok seviyorum. yine görmek yine öpmek istiyorum..
beklediğim şey sadece beklediğimi söylediğim şey değil. tamam, beklediğim yalnızca o, fakat önemli olan sadece yemek değil. önemli olan yemeğin servis ediliş şekli.
kardeşim saçlarını 2 cm daha fazladan kestiği için şu an deli gibi ağlamakta. yemin ediyorum ailece manyağız.
masturbasyonu bıraktım vallaha bak.
Gün gelicek gidicem bu diyarlardan...
Diyarbakır bile batı gelecek bana...
Yanımda bir tek gönlümün bahtı gelecek bana...
Gelecekte, dar gelecek doğu bana...

18 ay kaldı... bekle bizi istanbul diyecem ama... istanbul bile uzak gelecek bana...
mesai saati dışında kaçızladık... cs oynadık... sözlük...
trolllük yapabiliyor olmayı çok isterdim. içten içe özeniyorum sözlük.
tramvay durağında iken öküz tren misali karşıdan bakan sonra arkamdan tramvaya binen şehrin yarısını benimle birlikte dolaşan önce hastane sonra alışveriş merkezine benimle birlikte gelen, koskaca alışveriş merkezinde beni bulabilen, yemek yediğim yerde oturup yemek yiyen sarı lacoste t-shirth altında da bermuda şort giymiş yaşını başını almış amca. sende ki bu azim ben de olsaydı, şu an bu koltukta değil patron koltuğunda oturuyor olurdum.
hoşlandığım kıza burnumu karıştırırken yakalandım.
yarın çok samimi bir arkadaşımın ablasının düğünü var sözlük. ben düğünlerden nefret ediyorum ve bu sıcakta düğün yapılmaması gerektiğini düşünüyorum. nefret ediyorum bu düğün olayından. ne manası var bir sürü teyzeyi servisle salona götürmenin, zaten memnun kalmayacaklar amk. yok pasta sünger gibi, yok limonata traş sabunu gibi. sırf takı için bir sürü şaklabanlık amk. birde düğün salonlarının tavanları neden 1,70 yüksekliğinde? genelde şeker pembesi veya açık mavi. isimleride hep köşk! sokarım böyle köşke arkadaş 1,70'den uzun adamın giremediği yere köşk mü denir!

neyse asıl meselemiz şu ki ben bu sıcakta düğüne gitmek istemiyorum ama eğer gitmezsem 50 sene unutulmaz bu. dostluklar bu günlerde belli oluyor nitekim. sokucam dostluğunada haa! lan herşeyi anladımda o düğün salonlarındaki disko topu ne ayak amk ya!

istemiye istemiye gidicem mecburen. zaten şu hayatta ne yapsak mecburen.

mecburen mecburen mecburiyetten!

mfö-mecburen
kadın yazarların sürekli mıy mıy aşk dolu entryler girip sadece onları artılamaları, kendilerine dair gerçekleri gördüklerindeyse konduramayıp eksilemeleri çok komik geliyor. sanırsın hiçbirisi tripten milleti bezdirmiyor, paranoya yapıp kendi canını sıkmıyor ve bazıları gerçekten şeytansı değil. en azından ben insanın default özelliğinin kötülük olduğunu düşünüyorum hiç de gocunmuyorum kendimin illet yanlarını görmekten.
kayahanın seninle herşeye varım ben şarkısını düğünlere gitmediğim zamanlarda da dinliyorum.
hayatımda ilk defa birini bu kadar özlüyorum... bu çok farklı bir hismiş.
tatil başladığından beri evden neredeyse sadece çöpü atmak için çıkıyorum.
pes oynarken messi'ye kendi kalesine gol attırdım. utanıyorum cidden...
bu akşam yalnız kalmamalıydım ama malesef yalnızım... ilk defa kafa dinlemek istemiyorum, yanımda bir nefes, başımı yaslayacak bir omuz istiyorum bu gece...
intihar teşebbüsünde bulunan genç kıza ilkyardım uyguladıktan sonra! gözlerini açtı bana baktı! ağladı! niye geldin ki dedi? ölecektim işte! pantolonumun paçasından çekti niye geldin niye dedi?. ağladı ağladı... koma pozisyonu verdim rahat olsun kolay nefes alsın diye.. diye ıslak saçlarını sıvazladım geçti dedim! geçti! tebessüm etti...

itiraf ediyorum hasan abi adamsın... sözlüğe yazdım bunu...
itiraflarımı eksileyen yazarlardan nefret ediyorum.
şuan internet cafedeyim... ve sağ çaprazımda çok uyuz, tam bir kaltak olan, kız diye tabir edilemeyecek bir mahlukat var... yeminle sözlük kanun adamı olmasam... 2 saat aralıksız suratına söverim... sağ taraftan ayakkabımı bile atmayı düşünüyorum, yakın mesafe kafasını yararım büyük ihitimal...
--romeo ve juliet--

seviyor musun beni? 'evet' diyeceksin, biliyorum,
sözüne güveneceğim ben de; ama 'yemin ederim' deme,
belki de tutamazsın; zeus alay edermiş,derler
sözünü tutamayan aşıklarla.
romeo, beni seviyorsan, söyle bana açıkça.
kolayca elde edilmiş sanıyorsan beni eğer,
çatayım kaşlarımı, naz yapıp 'hayır' diyeyim sana,
ta ki sen kapanasın ayaklarıma.
yoksa dünyada yapmam öyle şey.
doğrusunu istersen güzel montague,
çılgınca seviyorum seni!

--romeo ve juliet--
terliyken sevişmek harikaymış, sevmek de..
* 90 ve sonrası herhangi bir sene doğmadığım ve o nesile dahil olmadığım için çok mutluyum.

* hayatta hiç bir şeyi önemsemiyor gibi davranıp tek başıma kaldığımda çok ağlamışlığım vardır.

* geçmişine benden daha fazla takılı kalmış bir insan daha tanımadım.

* hayatım boyunca hiç taşınmak durumda kalmadım.

* şu anda hiç istemediğim bir meslek dalı üzerinde lisans eğitimi görüyorum.

* yukarıdaki entry'me ithafen şu anda benim yerimde bu eğitimi görmek isteyecek çok kişi olduğunu biliyorum.

* eşyalarım konusunda kitaplarıma davrandığım kadar titiz davranmıyorum.

* insanları kırmaktan çok çekiniyorum. karşımdaki insana söyleyeceğim bir kelimeyi dahil en az 10 defa düşünerek söylüyorum.

* buna rağmen bir çok kere insanlar tarafından yanlış anlaşılmışlığım var.

* seni arkadaş olarak görüyorum diyerek çıkma teklifini reddeden kızlardan nefret ediyorum.

* hayatımda yapmak istediğim en tehlikeli olay "skydiving" yapmaktır.

* fanatik bir galatasaray taraftarıyım. buna rağmen fenerbahçe - sevilla maçında bir fenerliden daha fazla bağırmışımdır.

* tatangalar kelimesini duymak istemiyorum.

* annemin bana "seni sevecek kızın aklına sıçayım." demişliği vardır.

* para yönetimi konusunda şu anda evli olan abimden daha iyi olduğum konusunda herkesle bahse girebilirim.

* "10.000 tl maaşlı bir iş mi? yoksa motor sporlarında gönüllü olarak çalışmak mı?" diye sorsalar gözüm kapalı 2. şıkkı tercih ederim.

* yıllar önce kitap okumam için bana yalvaran ebeveynlerim şu anda çok fazla para gidiyor diye okuma diye yalvarıyorlar.

* evet kitap okumayı çok seviyorum ve kitaba bir anda 100 tl ve fazlasını basmaktan asla çekinmem.

* sabitçilik kavramını abartılı şekilde yaşayan bir insan varsa o da eminim ki benim.*

* anne ve babaların söyledikleri "anne/baba olunca anlarsın" lafına uyuz oluyorum.

* 50 yaşındaki bir insanın bana tecrübe gurusu tavırlarından nefret ediyorum. sonuçta ben sizin tecrübelerinizi yaşamadıysam siz de benimkileri yaşamadınız.

* 22 yaşında olmama rağmen babamdan daha fazla ameliyat geçirdim. ve dahası da olacak.

* şu anki çocukların yaşadığı çocukluk, çocukluk felan değil. valla bak!

* hayatımın bütün mutluluğunu, neşesini, pozitifliğini ve sıcakkanlılığımı alıp götüren bir gaddarla tanıştım.

* kalbimin yerinde olup olmadığını bilmiyorum.

* her ne kadar unuttum desem de elim sürekli onun adını yazıyor. hatta twitter hesabına sık sık bakar oldum.

* unutamamış olsam da şu anda karşıma çıkıp tekrar deneyelim dese arkamı döner giderim.

* duygusal açıdan ne kadar çöküntü içerisinde olsam da bunu dışarıya belli etmemek gibi bir özelliğim var duyurulur.

* chuck izlediğim en eğlenceli, leverage izlediğim en değişik ve the big bang theory izlediğim en komik dizidir.

* yvonne strahovski yeryüzünde özene bözene yaratılmış tanımına uyan yegane şaheserlerden birisidir.*

* türk dizilerini sevmiyorum, izlemiyorum, izleyenleri de bir türlü anlamıyorum.

* danny the dog asla ve asla bitmesini istemediğim bir filmdir. her izlediğimde aynı hissiyata kapılırım.

* çift kişilik yatakta anca rahat edebilen ben evlenip de aynı yatakta 2 kişi nasıl yatacağım diye düşünüyorum.

* evlenmekten vazgeçecek olursam esas sebebi bir önceki entry'mdir.

* geçmişini komple silelim diye bir teklifte bulunsalar hiç düşünmeden olur derim.

* huzur islam'da!

* araba kullanmayı ne kadar sevsem de; yok benzin parası, yok tek başına gitme, yok iki adım yol arabayı ne yapacaksın diye başımın etini yiyen ebevenylerim sayesinde bu sevgimden de soğudum.

* ama her ne olursa olsun şu dünyaya bir kere daha gelecek olsam yine aynı anne ve babaya sahip olmak isterdim.

* hayatımın kahramanı babamdır. bunu ilkokul öğretmenime kadar herkes biliyor.

* "en güzeli çocukluktu, sahip olduğum sıska vücuttu" cümlesi beni daha iyi bir şekilde anlatamazdı.

* hayallerimin büyümesinin mutsuzluk getireceğini bilseydim buna asla izin vermezdim.

* fakülte ortamı gibi başka bir ortam hayatın boyunca göremezsin demişlerdi. şu anda lise ortamından bir farkını göremedim gerçekten de.

* "paran varsa varsın, yoksa yoksun" diyen insan benim için şu anda hayatımın top 10 listesindedir.

* recep ivedik izlerim, kahkahalarla da gülerim. sinemada kendimi görmek hoşuma gidiyor olsa gerek.

* bir çocuğum olursa adı şimdiden bellidir.

* bu itirafı neden yazdığımı bilmiyorum. ama çok hoşuma gitti.

* bir üstteki entry'yi bu yazının sonunu nasıl getireceğimi bilemediğim için yazdım.
hay ben benim ağzıma edeyim .

Kime sorsam dönüşüm yok
Her gemi biraz deniz
Her yanım mavi, her yanım yel
Her yanım tuz
Deliyim ....