bugün

(bkz: güllerin içinden)
bence türkiyenin en iyi grubudur ve hala aşılmamııştır.armoni vokalde kusursuzdurlar ayrıca şarkılarının sözleride gercekten cok sağlamdır. (bkz: gözyaşlarımızı bitti mi sandın)
(bkz: sakın gelme)
(bkz: ele güne karşı)
(bkz: mazeretim var asabiyim ben) gibi kilometre taşı niteliğinde parçalara imza atmış grup.
insanların kanına işleyecek müzik yapabilmeyi başarmış nadir Türk gruplarından.
türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi gruplarından olan mfö nün oldukça başarılı bir kariyeri vardır ve çok kaliteli,çok sesli,harika şarkılara sahip olan ve her biri türkiyenin sevgilisi grup elemanları ile sevilen kişilerdir...
(bkz: ele güne karşı yapayalnız)
(bkz: gözyaşlarımızı bitti mi sandın)
(bkz: nerdeyiz)
(bkz: agu)
(bkz: sari laleler)
(bkz: buselik makamına)
en eğlenceli şarkıları için (bkz: ali desidero)
(bkz: mantar)
(bkz: fuat)
(bkz: özkan)
her gönülün her hikayenin her insanın şarkısını yazmakla türk müzik tarihine geçen gruplardandır hiphop dinleyen insan da dinler klasik müzik dinleyende
(bkz: yalnızlık ömür boyu)
birkaç hafta önce harbiyedeki konserine gittiğim..55 milyon bilet parası verdiğim ve üstünede merdivenlerde oturdugum..ancak konser sonunda ayaklarım yerden kesılmıs sekılde cıktıgım üstün yüce insanlar topluluğu..bi daha olsa bı daha giderim..200 milyonda olsa veririm..seviyorum ben bu adamları tapıyorum onlara..
türkiyede en kaliteli müziği yapan grup, her şeyleriyle bir harikalar, hastasıyım.
yıllarca adlarını yanlış bildiğim sıralanmaları ile isimlerin in aynı paralelde olduğunu sandığım efsane grup bana göre mazhar=özkan fuat=mazhar özkan=fuat ya da daha değişikti hala işin içinden çıkamıyorum iyi şarkıları vardır dehşetlerdir de denilebilir.
MFO Türkiye'de bir ekoldür..
(bkz: gözyaşlarımızı bitti mi sandın)
türkiye'de gelmiş geçmiş en basarılı ve muhtesem gruptur.bunun üstüne daha ne denirki..
mfo kısaltması, 1985 yılında katıldıkları eurovision yarısmasındaki sunucu ablamızın "bu turklerin isimleri cok uzun - mazhar fuat ozkan - " demesiyle ilk olarak ortaya cıkmıstır.
Türkiyedeki en başarılı grubu aynı zamanda nadir olarak uzun süre kavgalara rağmen ayakta kalabilmiş grup.
ÖNCELERi SEVMEDiĞiM FAKAT ANLAMINI YAŞAYARAK ÖĞRENDiĞiM 'YANDIM'PARÇASININ USTALARIDIR KENDiLERi.
şimdiye değin imza attıkları albümleri;

01 türkü türkü çağırırız (1973) (mazhar-fuat olarak)
02 ele güne karşı (1984)
03 peki peki anladık (1985)
04 vak the rock (1986)
05 no problem (1987)
06 the best of mfö (1989)
07 geldiler (1990)
08 agannaga rüşvet (1992)
09 dönmem yolumdam (1992)
10 mvab (mazeretim var asabiyim ben) (1995)
11 mfö collection (2004)
12 agu (2006)

45'lik/single formatındaki çalışmaları;

01 kış baba/ kezban kardeş (1974)
02 türkü türkü çağırırız/ güllerin içinden (1974)
03 haydi bastır/ adımız miskindir bizim (1974)
04 hekimoğlu (1974)
05 heyecanlı/ hop otur hop kalk (1976) (mazhar alanson, fuat güner, özkan uğur, ayhan sicimoğlu, galip boransu'dan mütevellit ipucu beşlisi grubu olarak)
06 aşık oldum (I fall in love)/ didai didai dai (1985)
07 sufi sufi (1988)
08 ele güne karşı/ yalnızlar garı (2003)

ile türk pop&rock tarihine damga vurmayı başarmış ismimlerden biri olmasının yanısıra müzik tarihimizin en uzun soluklu gruplarından biridir aynı zamanda.

ayrıca (bkz: mazhar alanson), (bkz: fuat güner), (bkz: özkan uğur) ve (bkz: kaygısızlar)
şarkılarının sözleri bambaşka olan,sıradanlıktan çıkmaya çok önceden başarmış ve canlı performansı harika olan türkiye'nin en iyi grubu.
eğer ingiltere yada amerikada olsalardı dünyanın en çok dinlenilen gruplarından biri olurlardı ama türkiye'de ismail yk bile daha fazla satıyor ve dinleniyor bu harika üçlemeden.
çok sık arayıp sormasa da sevdiğimiz gruptur ki kendileri türkiye'de grup müziğinin önde gelenlerindendir.
güncel Önemli Başlıklar