bugün

bütün sınavlarımın çalıştığım yerden çıkmasını istiyorum.

edit: çok mu şey istiyorum?
ben sözlük yazarlarının daha yavaş yazmasını istiyorum. zira okumakla hatta yakalamakta zorlanıyorum. bi gördüğüm başlığı bir daha göremiyorum. bu güzel bi şey tabiki ama az yavaş nolur.
işsizlik master ımı tamamladım, artık iş alanında uzmanlaşmak istiyorum.
elde ve ağızda koku bırakmayan sigara yapılsın. duştan çıktığım zaman, ya da mis gibi parfümümü sürdüğüm zaman resmen sigara içesim gelmiyor, kötü kokacağım diye ama dayanamıyorum içiyorum. güzel kokmak için harcanan onca çaba boşa gidiyor.
(bkz: keine lust)
fenerbahçe türkiye ku..

pardon ya gerçekçi olmak lazım.
iş elbet bulunulur, para bir türlü kazanılır ama ben onu istiyorum ,onu...
çoğu zaman boş isteklerdir.
sözlüğe özel değil, hayata özel bir gerçek.
insan istemeye hakkı varmışcasına, hakedip etmediğini hiç düşünmediği her şeyi ister.
önemli olan istemek değil, hakettiğin kadarını istemeye hakkının olduğunu bildiğin bir hayatta, verdiklerin kadar istemektir.
ben haketmediğim hiçbirşeyi istemiyorum hayattan.
istesemde vermeyeceğini bildiğim için, boş hayallerin, hayal kırıklıklarını da yaşamak zorunda kalmıyorum.
tavsiye ederim.
yılbaşı büyük ikramiyesi.
Kaybolan zamanlarımı geri istiyorum.
şu an karnımı doyurabilecek bişeyler.
(bkz: denizden babam çıksa yerim)
kardeşlerimle hep beraber aynı şehirde yaşamak,aynı sofrayı paylaşmak istiyorum.
şu ışınlanma olayını bi an önce bulsunlar lan. bi yerden bi yere gitmek ölüm mınısktğim istanbulunda. ömrüm yollarda geçti.
ardımda hiçbir iz bırakmadan aniden yok olmak istiyorum.
berke de can'dan ayrılsın istiyorum!
devlet kapısında iki işimiz var. ikisinden de tez zamanda iyi haberler almak.
seri numaraları alınmamış, temiz 20 lik banknotlar şeklinde 20 milyon dolar ve özel uçak. polis istemiyorum.
boğaziçi köprüsünün yapıldığı yıla gitmek istiyorum*. avrupa yakasında yüksek bir tepeden ''gelmeyin ulaaaaannn'' diye bağırmak istiyorum.
fd gibi yazabilmek.
Tam 12 saat deliksiz uyku.
annemin neden beni sokağa bıraktığını bilmek istiyorum . hani kim olduğu filan çok önemli değil gerçekten tek bilmek istediğim neden bıraktıkları.
para para para. sonra alışveriş. çok mutlu olurum vallahi billahi.
sadece birkaç huri, sınır yemek - içmek ve deli gibi gezmek.
güler sabancı olmak. vallahi, hayranım ona.
(bkz: sözlük bana karı alkol sigara bul lan allahsız)