bugün

uyusam mı leyla ile mecnunu izlemeye devam mı etsem?
prezervatif kalmamış amk. eskisini yıkayıp tekrar kullansam mı acaba?
boston celtics - fenerbahçe ülker maçı. *
pizza mi istesem lan?
(bkz: chic n stu)
gün geçtikçe daha alıngan, her şeyden daha çabuk etkilenen ve utangaç biri olmaya başladım.
Ne oldum degil, ne olacam diye düsünüyorum..
1 sene daha sınava hazırlanacak mıyım?
Acaba buraya düşündüğüm hangi durumu yazsam diye düşündüm ilk başta. Sıraladım aklımda.
-Özel olanları mı yani ilişkiye dönük olandan mı bahsetsem,
-yarın ne yapmayı düşündüğümden mi bahsetsem,
-üniversite hakkında düşündüklerimden mi bahsetsem,
-hani arkadaşımla hangi gün nereye gitmek istediğimden mi bahsetsem,
-müzik mi kitap mı sözlükte takılmak mı sorunsalının arasında nasıl kaldığımdan mı bahsetsem bilemedim.
En iyisi bu karma durumumu sergilemek oldğunu düşündüm.
acaba şu metronun inşaatında kaç ton çimento gitmiştir?
Of çok çişim var altıma etçem acil WC.
hukuk fakültesini kazanmak.
Dengesiz insanları -ben de dahil- dövmeyi düşünüyorum.
acaba sivrisinek nereye gitti?
yüksek lisans mülakatı.
Ölüler soğuk olurdu hani. Dedemin bedeni öldùkten 3 saat sonra bile sıcacıktı. Acaba neden?
su an beni uyandiran cis'i logarin derin sularina biraktigimda ne hissetti acaba?
hala birlikte olma ihtimalimiz var mı onu düşünüyorum.
tek kelime... sigara.
(bkz: istanbul)
acaba çok istemeseydim olur muydu? hayallerimin peşinden mi gitmeliyim? yoksa bir şeylere devam ederken hayalim için devam mi etmeliyim? yani şunu demek istiyorum. yürürken sakız çiğnemek mi yoksa sadece yürümek mi? psikoloji her şeydir. yürürken sakız çiğnemek. tamam...

edit: yürümek.
sacma bi neden yuzunden olmesem bari. O kadar ciddi olumleri atlatip dandik bisey yuzunden olmeyelim. Niagaradan dusup canli kalan adamin evde portakal kabuguna basip olmesi gibi.

Kokusu ayni mi acaba. Sakal birakmis ben hic sevmem tahris edici. Biri ona cok yakisiyo mu dedi yoksa. Baskasinin elini tutmus mudur sikica. Yok yaaa maximum sevismistir. Ayni anda hem gulup hem gozlerinden aci dolu nasil bakabiliyo.

Sacimi artik boyatsam mi. Niye sacimi boyatmiyorum olm ben. eyeliner alip ogrenicektim guya nasil yapiliyodu.

Anca ye ya anca ye. O son kofteyi yemicektin pardon son 2 tabak kofteyle 7 tane baklavayi. Tamam yarin yemicem ya soz.

Uyku duzenim berbat. Yarin erken uyanicaksin. Zorlicaksin kendini.

Ders caliscam dogru duzgun kahvaltimi yapicam ve calisicam soz.

Gibi seylerdir.
buraya entry girmek.
4. entrynin göze çarpması sonucu
(bkz: kokoreç)
(bkz: midye tava)

hay başlık ve entry gibi ya bi yerim şişicek hee.
gülşen kutlu kulağıma "unutursun mihribanım" türküsünü söylerken "o sırma saçların aklanır" dizesine takıldım. anacığımın ak düşen sırma saçlarını düşünüyorum gözlerim nemli nemli... bayram gecesi burda ne işim var diyorum, anacığımın dizene uzansam da o da benim saçlarımı okşasaya diyorum.
Şimdi hangi aşifte ile chatleşiyor acaba?
güncel Önemli Başlıklar