bir kaşık daha pilav istediğimde 2 kaşık pilav koyan insan.*
bu sabah saat 8 itibariyle kendisinden ayrılmak zorunda olduğum şişman irice melektir. (aman duymasın:) sözlüğün en kutsal, değerli, müstesna ve önemli bölgelerinden biridir ayrıca.

son olarak, sözlükteki bayan yazarların sözlük yazarı muhtemel çocukları olduğunda bu şerefli mertebeye erişecek sözlük yazarlarıdır...
çay istediğimde yanında kek getiren, gece uyanıp hala üstümü örten, evden çıkmadan odamı toplayan; elleri pamuk, yüreği kocaman, boyu 1.70.
sol framede görünce çekinerek girmeme sebep olan fakat entryi okuyunca durumun farkına vardığım başlıktır.
içimin fesat ve liseli olduğunu kanıtlamış annelerdir, başlıktır.
6da kaldırıp kalk yürüyüşe gidiyoruz açılırsın diyecek kadar canidir.
o birayı soğuk soğuk içme üşüteceksin !
Yanına gideceğime kadar en az 5 vakit ruhuna evlâtlık borcumu yerine getirmeye çalıştığım dunyanın en dürüst kadını.
her cumartesi pazar, "saat on oldu. kalk artık kahvaltı yapıcam. kaldırırım yoksa masayı. sen kendine bir daha hazırlarsın" diye zorla kaldıran kadındır. ayrıca her saat on oldu dediğinde saat 8.45'tir. * *
dunyanin en minnos kadini ama napiyo biliyonuz mu. salondaki haliya basmayin diyo bastigimizda cok uzuluyo. bi keresinde ankara'ya yanima gelmisti babam evde yalniz kalmisti bi hafta. dondugunde beni arayip babani cok seviyom hic haliya basmamis demisti hahjsh. babam da bugun haliya basmadan yururken video cekip gondermis bana, hala guluyom hshj.

ama iste cok ozledim annemi.
Evde bıraktığım ayakkabılarımı benim yoklugumda hunharca yakan kadın.! Ben niye yaktın diye bağırırken karşıma geçip zaten senede toplasan iki kere giyiyodun diye dalga geçiyor bide.! Bari butilerimle o topuklu ayakkabım kalsaydi :(
Anneeeee.! Çok sinirlendim sana öyle böyle değil ama seni seviyorum iyileş hemen nolur.
ben coktan benimkini huzur evine yolladım. siz de yollayın kurtulun. evet.
görsel
genelleme yapılmaması gerekmekle birlikte klasik bir anne imajını çoğunluğunda görebileceğimiz eli öpülesi kadınlardır.
Çok iyi kadın olan annelerdir.