bugün

bu gün aramayı düşünüyorum.
dekoratif ayna veya saat. Hele bir dükkana gideyimde. Cumartesi pazar çalışıyorum amına koyim napim bu güne kaldı.
Bazıları için bir öpücük.
kırmızı crocs terlik.
bütün paramla gittim çeşit çeşit saklama kabı aldım.
en sevdiği şey.

http://galeri.uludagsozlu...%C3%BCn%C3%BC-hediyeleri/
güzel bi kahvaltı -en sevdiği şeylerle döşeli bir masa- bi de çiçek ve öpücük. dünyanın en mutlu insanı annem oluverir. *
(bkz: öpücük)
(bkz: öğrencilik ve parasızlık arasındaki ilişki)
son model en son teknoloji harika bir ütü.
Yanımda olmadığı için sadece "telefon görüşmesi".

Hoş yanımda olsa da bi şey alır mıydım bilmiyorum zaten annem ne alsa genelde benim ona çıkarttığım ek karttan alır o yüzden tüm faturalar bana girer, hepsi birer seçmece hediye olur.
tencere seti.
bir buket hüzün hediye ettim.
sahil kenarında güzel bir kahvaltı ettim valide sultanımla, sonra sinemaya, fetih1453 filmine götürdüm ve bitiminde öğle yemeği için tekrar sahil kenarında bir tekne/restorana götürdüm.

rakı balık sofrasında hakettiği ödülü, bir buket gülü verdim.
sevgiyi başka bir şekilde materyal vermenin yolunu bulamadım birader napayım ?!
fakir değilim ben yoksa.
hiçbir şey. annem yanımda değil, kim kargo parası verecek bir de.
amatör de olsa içten yazılmış bir şiir.
rowenta - saç maşası. *
ben anneme bir şey alamadım. ancak telefonla konuştum yüzlerce km uzaklık yüzünden. ona yarın sabahattin ali'nin bir şiirinin yazıldığı kart yollayacağım. "öyle günler gördüm ki" kitabında geçen. okumayı öğretip beni dünya'ya dünya'yleı bana kazandırdığı ve ihtiyacım olduğu her an yanımda olduğu ve elbette evlenecek yaşa gelmeme rağmen dizinde uzanıp kollarını bana sarar halde uyuma fırsatı sunduğu ve yade deyip beni sevdiği için.

--spoiler--
ah anam benim garip anam, gene al beni kollarına...
ezginin günlüğü, bilmiyorum ne olacak
--spoiler--