bugün

sözlük yazarlarının acaba diyerek merak ettikleri , akıllarına takılan ama cevabını bulamadıkları olaylardır.
(bkz: acaba kaç tane koyun var)
(bkz: acaba yaşadıklarımız gerçekmi)
acaba yarın kursa gitmesem mi?
acaba çektiğim azap yaptıklarımdan dolayı mı yoksa yapmadıklarımdan mı?
ünlüler sıçıyor mudur acaba? *
(bkz: acaba ne zaman moderator olacağım)
tanım : sözlük yazarlarının aklındaki acabalardır.

erkekler kızların hakkaten pembe sıçtığını mı düşünüyor acaba.
acaba ne zaman o'nu tanıyacağım . . .
acaba şu sözlükteki troller ne zaman temizlenir.
o sözlük yazarını sözlükteki ukte fonksiyonunu kullanmaya iten düşüncelerdir.
acaba mesajda ne yazacak.*
acaba yine mi servisi kaçırdım? *
acaba hiç mi sevmedi be. hiç mi.
birine deli gibi aşığım ama öyle böyle değil yani. 4yıldır çıkıyoruz ve artık hiçbirşey eskisi gibi değil. belkide bende abarttığım kadar sevmiyorum onu. artık kör aşık değil oda. arada acaba aşkımız bitti de sadece birbirimizi istediğimiz için mi çıkıyoruz lan diye düşünüyorum. sonra kendimi kötü hissediyorum. kolay değil 4yıllık ilişki. bir sürü senaryo yazıyorum kafamda. başka kızlar var arkamdan iş çeviriyo felan. sonra ayrılma kararı alıyorum. şöyle diycem böyle diycem olmuyo artık ayrılalım bak diycem diyorum. tam o sırada mesaj atıyo. aşkım seni çok özledim diye. hemen herşeyi unutup yine onu sevmeye devam ediyorum. acaba nereye gidecek bu ilişki?
acaba nasıl bu kadar umursamaz olabiliyor?
acaba düşüncelerim doğru mu ?
acaba diye içinden geçirdiğim her dakika pişmanlığımı mı vurguluyorum fark etmeden. acaba?
acaba kaç kişiye vermiştir?
acaba sözlük birilerinin eline mi geçti yada geçiyor? satılık klavyeler iş başında mı yoksa?
Acaba işletiliyor muyum?
acaba şu anda nasıl bir durumdayız, o tam olarak ne düşünüyor ve ne yapacak ?
acaba ben buraya neden yazar oldum?
acaba seneye tam bugün hayallerimi gerçekleştirme yolunda bir adım daha atmış olacak mıyım?
acaba neden?