bugün

Hayal kurmak bedava ise, neden yanından geçen şahine 'ahh' ediyorsun? Git en baba arabaları hayal et, yoksa yarın şahine kabuştuğunda ortada hayalini kuracağın bir hedefin kalmaz.
"Bana balık tutmayı öğretme, bir 70'lik getir...''
özgürlük bireyde büyür, kalabalıkta küçülür.
önemli olan noktadan sonra boşluk bırakmak değildir, önemli olan noktadan sonra aynı cümleye devam etmemektir.
içimdeki piç yanımdan ayrılma hiç!
"insanlığa yapabileceğin en büyük hizmet, insanlara, insan olduğunu göstermendir"
belli bir çizgide gidersen dümdüz çizgi çekmeyi kendi kendine öğrenirsin.
DOĞDUĞUNDA ZiRVESiNDESiN iNSANLIĞIN,
ÖLÜMÜNSE DiBiNE VURDUĞUN ANDIR.
dönen bir kayanın üzerindeyim robotumun yanında köpek var.
hayat sadece bir fragmandır. ve fragmanlar genelde iyi gibi görünerek insanı aldatır.
masivanın midesini açıp baktım, içinde benden başka kimse yoktu.
marsda yaşamaya başlayarak, yeni bir başlangıç yapmak isteyen insanoğlu,laçka dünyayı karantinaya almayı unutmadı.
ben kul hakkı yemiyorum diyen, bilin ki perhizdedir.
yiğidi öldür yoğurdunu yeme! **
abi ben ığdır'da okuyorum, ankara pasosu yok, ığdır pasosu var göstereyim mi?
bir ilişkide kadın erkeği her daim değişitirip dönüştürme, fino yapma eğilimdedir. erkeğin durumu kabullendiği ölçüde mutlu ilişkiler/evlilikler yaşanırken, direnç gösterdiği ölçüde de kavgalar baş gösterir.
bütsüz öğrenci sütsüz inek gibidir.
elbise dediğin üstünden, kadın dediğin göğsünden belli olur...
aldatılan her müşteri kaybedilen bir servettir...
"kadın dediğin balıkesir gibi olmalı, balığı esir etmeli."
''çıkar şu üstündeki milli görüş gömleğini, ne dediğin anlaşılmıyor.''
''Ahiretin fragmanını görebilen bu dünyada yönetmen olur.''
Ey sen! insan!

cahil olduğun zamanları geride bırakarak bu cehaletini yenmeye başladığına inandığın zaman, farkında ol ki insanlar sana daha çok "cahil insan" tabirini kullanacaklar. çünkü insan asla kendi görüşlerinin dışında bir kimse olmanı yeğlemez. sen her zamanki gibi yılma ve sıkıntıya kapılma, cahilliğinden bile şüphe et.
kadınların egosu ancak ve ancak bir erkekle tatmin olurken (yermek ya da sevilmek) erkeğin egosu tamamen kendisiyle alakalıdır (zeka, para, güç).
diksaksıyatohumusulamailgilenmebüyüyormukuruyormubak!