bugün

Nihayet kıymetimin anlaşıldığının kanıtıdır.
şahsen yakışıklı olduğumu düşünüyordum lakin bi hanım arkadaş bunun böyle olmadığını ima etti. kişilik olarak iyiymişim hani yakışıklı değil ama sempatik gibi gerçi sempatikte demedi.
doğru önerme.

(bkz: kendimden biliyorum)
http://img547.imageshack.us/img547/1944/kalkalim.gif
kesinlikle gerçek olan önermedir. * **
Asparagastir, inanmayındir.
--spoiler--
raki, balik, sis kebap şok gözel.
--spoiler--
yanlış önerme, aynadan biliyorum.
herkezlerin kendinden bildiği önerme. haydi grup seks yapalım.
evdeki aynanın tozunu silip tekrar tekrar bakıldığı halde yanlış olan önerme.
*3d gözlüğü ters taktığının farkında olmayan kişi söylemi.
- gözlüğünü çıkar da konuş ne dediğin anlaşılmıyor.
sözlükteki her malın kendi üstüne alınacağı bir durumdur.
eğer bir kadın yazar söylüyorsa bunu ne kadar güzel, çok sevindim. ama bir erkek söylediyse şimdi defolup gidiyorum.
Yalan değil valla, yani heralde...
nerede karşılaştık diye soru sorduran önerme.
bir de az mı çok mu *
tahminimce sözlük erkeklerinin yarısından azı için geçerli durumdur. (not: tahminlerim tamamen nicklere dayanmaktadır)
Doğru Olabilir Ben Kendimi Yakışıklı Buluyorum ama Sözlük Erkekleride Bir Farklı Oluyor Erkekler ikiye Ayrılır Sözlük Erkeği Ve Diğerleri Sözlükte Olmak Güzel Bir Şey Bence.
Yazara Hadi bana memelerinden bahset diyerek masumca kur yapacagim onermenin bulundugu muhterem baslik.
ekşi'deki erkeklerin galip geleceği bir önerme.
hepsi 31ci, sivilceli ergen.
Çoğunun baattin tipli olması gerçeği.
bizi şımartıyorsunuz*
görsel
samimi bir itiraf. çok düşündüm, ama sonunda bunu itiraf etmeye karar verdim. sanırım bu benim kabul etmekte zorlandığım bir gerçek. itiraf etmeliyim ki bu böyle. açıkçası şahsen çoğunun yakışıklı erkekler olduklarını düşünüyorum. bir erkek olarak kimi zaman odamda gizli bir şekilde ellerimi çenemde birleştirip sözlüğe attıkları fotoğraflara bakıyor ve iç geçiriyorum. neden ben böyle değilim, neden onlar gibi yakışıklı ve çekici değilim ki diyorum. tam o sırada alarm çalıyor, uyanıyorum. aslında tüm bunların bir kabustan ibaret olduğunu anlıyorum. işte o an bıyığımın altından nevi şahsıma münhasır tebessümümü yapmak suretiyle güne mutlu bir şekilde başlıyorum.