bugün

muhteşem dörtlü.

bekar bir erkeğin hayatını zikecek olan 4 evre.

bunca tantana toplam 5-6 saatlik eğlence için, değer mi lan?
düzenli seks için gerekli prosedürlerdir..
nişan ve kına arasındaki çeyiz etkinliği unutulan kombindir.. *
yok abi o kadar bunaliyorum ki jess glynne ile düğünüm olsa ekerim o derece.
(bkz: para tuzağı)
bi hayat nasıl söner sorusunun kronolojik sıralamasıdır.
Damat gelini pompalamadan önce damadın pompalandığı 4'lü.
insanların kendini teslim ettiği 4 bok.
Evlilikten buz gibi soğumama sebep olan sonsuza kadar yanlız yaşamayı göze aldığım süreç.
Ne gerek vardi bu kadar uzatmaya? "Ama askim dillere destan olsun" olsun. Olsun yahu birakin. sonrasinda keyifle bakacaginiz goruntuler, tek tek aklinizda canlanacak hatiralar olsun bence. Evlenmek ince bir is, layigiyla yapmayacaksaniz oynamayalim.
Onlara verilen parayla rahat türkiye turu yaparsın.
(bkz: evlilik ritüellerinde damat sikme ekolü)
sanki biraz abartıyoruz evlenmeyi..
bunların başına " bi daha mı" kalıbı yerleştirilir
sonra paralar harcanır dediğim olaylar.
Allah aşkına biri söyleyebilir mi bunların hiç birini istemeyen bir kız var mı memlekette? Bana şimdiye kadar hiç denk gelmedi zaten gelirse evlenmeyi düşünüyorum.
(bkz: dünyanın en kısa korku hikayesi)

Mis gibi sakin bir nikahla olayı bitirmek varken Çelik gibi sinir sistemi gerektiren, gergin süreç. Sonuçta kimseyi mutlu edemezsiniz, hem siz hem de sevdiğiniz insan yok yere gerilir.
Gerçekten artık bu kısma geçmek istiyorum. Yeter arkadaş okulmuş, arkadaşmış uğraşmak yok.
düğün kısmını atlamak istediğim işkenceler bütünü.
Battal gazi'nin 7 kapılı zindanı gibi avradını... Bitmiyor.

Aile bireylerinden x kişi bu günlere iştirak etmek istemiyorsa, kimsenin bozulmayacağı bir seviyeye gelmemiz gerekiyor.

Bir hak olmalı bu.

Bana ne kına varsa ya, ben ne yapacağım kınada? Erkekler dışarıda otururmuş, yarrak mı var niye oturuyoruz amaç nedir?

Sokayım adetlerinize.