entry'ler (1155)

170 boyunda olduğum için hep reddedildim

Yok ağaç gövdesi gibi kalın yok şöyle şişko böyle çirkin dediğiniz kadınların da kriterleri var

Boy, para, yakışıklılık...

Her şey karşılıklı artık bu devirde

ağaç gövdesi gibi bacakları olan kadın

Ağaç gövdesi tabirini leş bulsam da insanın kendine yakışanı giymesi önemli gerçekten.

hayatta unutamayacağınız an

Bir kere onunla sırdaş olmuştuk bir staj molasında hala hatırlarım. Unuttum diyorum bazen ama hala platoniğim biraz galiba. Hatta bazen bi şekilde gittiği yerlerden geri geleceğine inanıyorum. Gelmeyeceğini bildiğim halde.

alınan en güzel iltifat

Yüzün kalemle çizilmiş gibi çok güzel ve çok tatlı duruyor demişti bir arkadaşım. Fiziksel olarak aldığım şu aralar en hoş iltifattı.

Bir de çok samimi bir gülüşün var neşemi yerine getiriyor denmişti ki bu da hoş bir iltifat.

nasıl hissediyorsun

Yorgun, mutsuz, umutsuz...

Öylesine bakayım dediğim rüya tabirleri bile en korktuğum şeylerin başıma geleceğini söylüyor. Savaşmaktan çok yoruldum. Uzun süredir de bıraktım zaten. Böyle yavaş yavaş sona doğru sessizce gitmeyi de kendime yediremiyorum.

farzetki yıl 2011

Lise tercihimi o abuk subuk okuldan değil de başka bir liseden yana kullanıp hayatımı değiştirirdim.

Ben de diğer ergen kızlar gibi gezip tozardım.

Dersle işle güçle bu kadar uğraşmayıp doktor falan da olmazdım.

Bi kere 2011 e dönebilsem her şey değişirdi.

Neyse 2025 e çözeriz bu işi.

imparator

Nasıl yani ibrahim tatlıses yok mu listede?

reddedilen erkeği geri döndürme büyüsü

Reddedilen gitmiştir arkadaşlar istiyorsan neden reddettin?

Önüne bakmalı insan.

şu an çalan şarkı

Reynmen- renklensin

https://youtu.be/bmFaaLLF56c?feature=shared

makyaj

Her gün yapmak bana saçma geliyor.

Makyaj dediğin özel günlerde yapılır.

Tüm kadınlar işe okula giderken bile düğüne gider gibi artık. Bu biraz kıro değil mi...

ekşi sözlük ün bitmesi

Burası daha da çok bitmiş.

Şurada son tembellik günlerimde biraz bakayım ne var ne yok dedim. Yazacak bir başlık bile yok. Yazan insan yok. Beğeni sayıları ortada.

Sözlük mantığı bitiyor galiba artık. Keşke bitmese ama fazla ömrü kalmamış.

sözlük yazarlarının itirafları

Kendimi yenilmiş ve başarısız hissediyorum.

O kadar ki tekrar başarmaya utanıyorum. Herkes yapamaz diyor arkamdan.

Ben daha önce de yaptım.

Yine yapacağıma kendim bile zor inanıyorum ama yapmalıyım bir şekilde. Herkese en çok da kendime göstermeliyim başarabileceğimi.

akran zorbalığı

Yaşadık baba en kralını yaşadık.

Lise döneminde bu durumu yaşamasaydım sosyal açıdan kesinlikle normal olabilirdim.

bir şarkı sözü der ki

`...karanlıklar içinden gün doğar ya aniden

Belki öyle can bulur yarım kalan hikayemiz...`

yarın işe gidecek mallar

Pazar günü gidecek mal da benim.

kekeme olan biri doktor olurmu

Tıp geniş bir alan.

Psikiyatrist olsa belki zorlanır ama

Neden bir radyolog ya da biyokimyacı olamasın?

genç kızlıktan teyzeliğe geçiş

Kanka ortamında yeğenlerin olmaya başlaması ama senin hala evde annenin baktığı bir bebiş olman durumudur.

gecenin hissettirdikleri

Huzurlu gibi görünüyor ama hüzünlü. Bu gece işyerindeki molada bir baktım yalnız başına yürüyen bir ben varım bir minnoş kedi. Biraz oynamak istedim ama tırnakladı. yalnızlığın daha iyi olduğuna karar verip uzaklaştım yanından.

sahurdayız uludağ sözlük

Dünden kalan etliekmek güzel kahvaltı olur da sahurda riskli sanki.

Çay peynir zeytin yumurta avokado menüsü tercihim.

aniden ölsem kimsenin farketmeyecek olması

Yıllar önce sadece buradan konuştuğum bir arkadaşım vardı. Birbirimiz hiç tanımadan dertleşirdik. Anında ortadan kayboldu ama ne hesap silindi ne bi hareket oldu. Arada aklıma gelir belki de öldü diye...