bugün

teoman'ın çıkması beklenen son albümünün ismi. bu albümde yer alan isimler ve seslendirdikleri şarkılar şöyledir:

sezen aksu - paramparça
emre aydın - sürpriz
feridun düzağaç - yollar
candan erçetin - kim
hayko cepkin - gökdelenler
cem adrian - iki yabancı
nil - istanbulda sonbahar
mirkelam - mavi
yavuz bingöl - iki çocuk
yaşar - rüzgar gülü
kreş - bugün
yalın - gonulcelen
pamela - renkli rüyalar oteli
gönülçelen için:
http://www.youtube.com/watch?v=06A4um7ERA4
teoman'ın albümle eş zamanlı çıkarmayı düşündüğü kitabının adı.
5 şubatta müzik marketlerinde yerini alacak albüm.
sabah sabah heyecanlanmama ve kalbimin çarpmasına neden olan hede..iyki varsın dovv..
sezen aksu - paramparça
http://www.youtube.com/watch?v=tM0Hmxr_Pmc&NR=1
barındırdığı şarkılar orjinalleri kadar güzel olamayacaksa da teoman işidir, başımız üstünedir.
hayko cepkin - gökdelenler
cem adrian - iki yabancı
nil - istanbulda sonbahar

bu sarkilari merakla bekledigim ama su sarkiyi en cok merak ettigim albümdür:

yavuz bingöl - iki çocuk

bu sarkiyi yavuz bingöl nasil seslendirecek nasil olacak cok merak ediyorum ve bekliyorum.
2 cd çıkacağını duymuş olduğumdan albüm içeriğini görünce biraz içerlediğim* albümdür..
Teoman'ın değerini bana hatırlatan albüm olmuştur. O mükemmel şarkılar nasıl bok edilebilir sezen aksu *, yalın *, izel*, mirkelam*, irem* ve hayko cepkin* isimleri tarafından bize gösterilmiştir. Şarkıların orjinal hallerini daha bütük bir keyif ile dinledim albümden sonra. en güzeli istanbul'da sonabahar olmuştur. nil'in sesi inanılmaz yakışmış bu parçaya.
sezen aksu ve yalın atlandığında çok güzel olmuş albüm.
2 inci cd si temmuz 2008'de çıkacak olan album.
http://www.resimupload.com/ds875353683_teo2rc4.html
teoman'ın büyük ihtimalle "bozuldu" "poplaştı" "eskisi gibi değil artık" yorumlarından sıkılıp aslında yaptığı şarkıların ne kadar güzel olduğunu göstermek adına çıkardığı albümdür. e, tabi... o kadar şarkının içine de atması lazımdı birkaç iyi şarkı, biz de onları dinler dururuz artık...

(bkz: bugün) *
(bkz: gökdelenler) *
(bkz: istanbul da sonbahar) *
(bkz: sürpriz) *

edit:
evet. albümü birkaç kere daha dinledikten sonra, bi şarkıya haksızlık ettiğimi anladım.
(bkz: duş)*
ttnetmüzik'de müyap'ın onay salisesiyle yayımlanacak*;şu ana kadar teoman adına çıkan en muhteşem albüm.
teomanın uzun bir zamandan sonra çıkan en iyi albumümlerinden biri kendi sesini pek duymasakta.
yasardan rüzgargülü ve nil karaibrahimgilden istanbulda sonbahar en güzel yorumlardan.
"o degilde sebnem ferah yok bunda" seklinde feryat figan bagırtan, ama cem adrian performansı heyecanlandıran albüm.
pamela'nın renkli rüyalar otelini muhteşem söyleyeceğinden emin olduğum, sırf o şarkıyı pamela'dan dinlemek istediğimden dolayı albümün bir an önce çıkmasını istediğim albümdür.
paramparça isimli güzel şarkının rezil bir yorumunu içeren albümdür. sezen aksu şarkıyı bölmüştür, parçalamıştır, dinlenebilirlik potansiyelini düşürmüştür.
her şarkının rezil bir yorumunu içeren albümdür. bir iki istisna hariç. teoman teomandır ezginin günlüğülük yapmaya gerek yoktur.
yıllardır satın alınacak türkçe albüm bulamamış bünyemin, çıktığı gün koşup aldığım albüm olmuştur, şarkı ve şarkıcı seçimini görünce daha şimdiden mayısta çıkacak 2. cd yi beklemekteyim.
harun tekin, emre aydın, candan erçetin, rashit gibi isimlerin iyi iş çıkardığı bir albüm olmuştur. ben yaşar'dan ve mirkelam'dan sürpriz bekliyordum. yapamamışlar maalesef. şu sıralar pek bir şey çıkmayan türkçe müzik piyasasında önemli bir albüm. edinilebilir.
hayko cepkin, harun tekin ve nil karaibrahimgil dışında boş olan albüm. bakmayın üç isim yazdığıma, alışmış halim bu. hayko cepkin dışında hiçkimse alışılmış yorumun izlerini ilk başta silemiyor. * *
herkesin farklı bir isimi beğeneceği albüm. Emre Aydın,Rashit ve nil in yorumları güzel.
harun tekin,emre aydın, irem candar,kreş, hayko cepkin yorumları dışında kalanların kimisinin yavan kimisinin de korkunç olduğu albümdür. ama yine de farklı tarzları buluşturması açısından hoştur, iyidir.