bugün

entry'ler (182)

evim sensin

Açıkçası, "Asmalı Konak" ve Seymen Ağa'nın gönlümde hala yeri vardır. Dolayısı ile Özcan Deniz'i severim. Ama o ney lan? ilk yarıda bana sağlı sollu beyin felci geçirttiler Fahriye ile birlikte. ikinci yarı daha adam gibiydi. Ve evet ağladım. Çünkü zaten ben ota boka ağlıyorum.

başarılı ilişkinin formülü

Hiç başlamamak.

yolculukta koltuğunu sonuna kadar yatıran öküz

Yapılacak şey; Önünüzde oturan öküz cinsi bir arkadaş koltuğunu ta burnunuza kadar dayayınca, çocuk şarkıları eşliğinde yaklaşık yarım saat koltuğunu tekmeleyin;
-Kardeşim ne diye tekmeliyorsun koltuğu? derse
+Vallahi ben bir şey tekmelemiyorum. Dizime dayadın ya koltuğu refleks o refleks!deyin. "Ya sabır," deyip koltuğunu kaldıracaktır.

her şeye gülen kız

Acılarını gülümsemelerinin ardına saklayan kızdır. gülmek en güçlü silah olduğunu bilen kızdır. bayıltır.

burak özçivit

Bir rivayete göre, sevişirken kendini aynadan izleyen insan evladı.
Uludağ Sözlük magazin servisi bildirdi...

yamyam style

çok eğlenceli lan. acayip iyi kafa yapıyor.

cem kılıç

Görünenin ve kendi gösterdiğinin aksine melek gibi bir yüreği olan gülünce, gülüşü gözlerine ulaşan bir adam. Öyle herkesi öven biri değilim. Ve bu adam kendini başarılı zannedenlerin aksine, yıllardır etliye sütlüye bulaşmadan piyasada sağlam yer yapanlardan.

işler güçler

Murat Cemcir içli içli konuşmaya başlayınca bir ben mi ağlıyorum acaba? Adamda ciddi bir dram potansiyeli var ama kendisi kabul etmiyor.

fifty shades of grey

--spoiler--
Kitap boyunca Christian'ın bir şey yapmasını bekliyorsunuz. Güya bunun sado mazo eyilimleri var ama herif en fazla kızın kıçına vurdu. "Sana çok fena şeyler yapıcam," diye diye en sonunda kemerle kıçına vurdu.
--spoiler--

unutulmaz film replikleri

"Çıkarın bizi buradan," Ağır roman
"Nereden Ecevit'in kuşu, benim kuşum o," Vizontele Tuuba
"Her şey tamam bir don şey di mi?" Hokkabaz
"Bana bir sey olmadı, hiç bir şey olmadı, ben gidip şurada karıncalara bakacağım" Yahşi Batı
Vs.

türk erkeği

Her ne kadar "ayy italyan, vay ingiliz," diye ayılıp bayılsakta Türk Erkeği candır. Eşini, ailesini korumayı bilir. Sevdikleri onların gözbebekleridir. Zaman zaman yolunu şaşırsada doğruyu yanlışı bilir. umursamaz değildir. Babadır, abidir, kardeştir, eştir...

şorolo

South Park'ın bir bölümüne başlıbaşına konu olan ve dizinin aşağı yukarı tüm bölümlerinde kullanılan sözcük. "Are you fag?"

bakire olmayan kadınlara yönelik propaganda

Son zamanlarda sol framede bu tarz başlıklar açılmaya başlandı ve girilen entryler haddini aşmış durumda. Bir kadın olarak bundan rahatsızlık duymayacak hiç bir hemcinsimin olacağınıda sanmıyorum.

tayyibin biyigi

"Şaka mısın?" demek istediğim 8. nesil...

organize işler

"Her zaman gölü denk getiremezsin, havuz da olur..."

dinle sevgili

3 günde bir izlense bile takip edilebilecek, sözde günlük dizi!

nedim suri

Dinle Sevgili dizisinde başroldeki karakterin zırtapoz kardeşini oynayan komik...

bu kişiyi sevmem ama eserlerini seviyorum

En klasik olanı şudur;
"Serdar Ortaç'ı sevmiyorum ama şarkıları güzel. Bir de nerede duyarsam ayağa kalkar oynarım."
Eee iyi de arkadaşım bir insanın yarattığı eserler onun bir parçasıdır. Ki Serdar Ortaç'da çoğu şarkısını kendi yazar. Püf noktasını aldığını umarım.

ergenlikte hacker lığa merak salma eşiği

Bu merak yalnız ve yalnızca sevgilinin msn, facebook vs. gibi hesaplarını hackleme isteğinden gelmektedir.

hayatta sadece bir günlüğüne kadın olmak

Yanlış hatırlamıyorsam, ya "Zaman" ya da "Hürriyet" gazetelerinden biri, bir reklam hazırlamıştı. Kadınların erkek, erkeklerin ise kadın olduğu bu reklamda kadına şiddet eleştiriliyordu. Ve nedense bu reklamdan yalnızca kadınlar etkilendi. Değil bir gün, bir saatliğine kadın olmayı kendine yedirebilecek bir erkek var mı, bilmiyorum...