bugün

Çocuk yuvası.
içinde çocuk ve gürültü olan yuva.
anne ve babaları calışan cocukların(eger kendilerine bakacak anneanne ya da babaanneleri yoksa) ilkokula kadar devam ettikleri yuva.
0-2 yaş arasındaki minik canlıların ilk okul deneyimi almasını sağlayan,buram buram bebek bezi kokan eğitim kurumu.
cocuk gönderilecekken dikkatle secilmesi gereken kurum, zira turkce konusulan guzel ulkemde yasları itibariyle daha dogru duzgun turkce konusamayan cocuklara ingilizce ogretilme cabası almıs basını yurumustur, dil konusunda kucuk yaslarda daha kolay ogrenebilme oldugu dogrudur fakat bunun yeri 3-5 yasındaki cocukların gittigi yer degildir, bu olsa olsa insanlara kendi dillerinin ezikligi hissi vermekten baska bir sey degildir
2000 yılın'da çanakkale'de kurulmuş grubun eski adı popcorn idi.
yıllarca çanakkale- asos * da sahne aldılar. o zamanlardan tanırım kendilerini iyi çocuklardı.*
2006 yılında Babylon'da yapılan JD rock music competition'da zaman yokadlı şarkıları ile birinci oldular.
rock'n coke 2006-2007 burn sahnesinde, unimayfest ve rock istanbul gibi etkinliklerde performans sergilediler.
ve nihayet ilk albümlerini geçtiğimiz haftalarda piyasaya sürdüler.
(bkz: zaman yok)
yolları açık olsun...
(bkz: anaokulu)
rock 'n coke'da, burn sahnesinde canlı performanslarını izleme fırsatı bulduğumuz grup. sahnede fırtına gibi esiyorlar. *
ama o "zaman yok" adlı şarkıları insanı delirtiyor. başka söz yok zaten zaman yok, zaman yok, zaman yok... * *
bir zamanlar çanakkale han bar da sahne alan yerel grup popcorn un yeni adı. canlı performansları takdire şayandır.
ben halen seninim sarkisina klip ceken canakkaleli grup.
her perşembe pulpta çıkmaktadırlar.
Kres - Ben Hala Seninim

Belki sende yarım kaldım
Görmeyecek kadar karışıksın
Bu aşkı her fırlatıp attığında
Hayat geri verdi seni bana
Her gece yarısı dalgalar
Hep aynı kıyıya vurur gider aynı gelgitle

Bu yüzden
Ben hala bak hala ben hala bak seninim
Seninim
Seninim

Belki sende yarım kaldım
Bilmeyecek kadar kayıtsızsın
Zorlama ne olur deseydim hepsi boşuna
Bir şans ver diğer sana

Bu yüzden
Seninim
Seninim

Ne varsa ne yoksa aşka dair gel hep senin herşeyin.
bildiğin popcorn. telif hakkı yüzünden isim değiştirmişler.

bursa'ya da geliyorlar. üstelik kalkan g.tlerine bir pompa havada benden hediye der gibi, 12.50 liraya...

hay allah'ım.
Yillardir Popcorn olarak canakkale nin eglencesiydi bu grup. Odul kazandik, surda ciktik, burda ciktik, cikaracagiz az kaldi biraz daha bekleyin derken cikarmislar nihayet albümlerini. Hadi hayirli olsun.
Albumlerini canli performanslari kadar sehvetli bulmasam da Yarim kalan sarap i herkesin tatmasini tavsiye ediyorum.
canlı performansları etkileyici olan, her perşembe olmasa da 15 günde bir pulp live music bar'da sahne alan ve son zamanlarda sloganlarını haydi kızlar kreşe şeklinde değiştiren yakışıklı rock grubu.
canlı performansları gerçekten de çok iyi olan, kolpa'nın cuma günleri için pulp'ı bırakması ile cuma günleri pulpta sahne alması muhtemel olan, popcorn'un yeni versiyonu.
teoman'ın bugün adlı parçasının içine etmiş dandik grup. şarkı baştan sona bufçıkatıstıs gidiyor yok böyle bir şey.
yarım kalan şarap diye hoş bir şarkısı vardır.
ben hala seninim adlı parçalarıyla tanımış olduğum, kendine has bir tarzı olan müzik grubu.
yazdıkları sözleri müziğe uyarlamakta başarısız olan grup. davul ritimleri hoştur.
anaokulu öncesinde bebelerin eğlendiği, gündüz uykusuna yattığı, öğlen yemeği yediği, zaman zaman öğretmenler tarafından pataklandığı, oyuncak için kavga ettiği mekan.
bir uludag sozluk hizmeti. anne-babalar entrylerini rahatca girerken kucuk şeytanlar ortalıgı yıkmasın diye emanet edilebilen yer.
(bkz: uludag sozluk kresi)
albümden dinleyince o kadar gaza gelinmese de, konserlerinde şarkılar bilinmese bile, yerinde durdurtmayan, hoplatan, zıplatan, homkırtan grup.
2006'da popcorn isimleri ile rockncoke'da "burn" sahnesine çıkmışlardı, ilk geceydi sanırım millet yeni gelmişti , baya baya eğlendirmişlerdi, cover repertuarları hoştu, jolene özellikle.