bugün

7-6 ile bir yarışmacının gideceği düşünüldüğünde 6-6 beraberliğin 'büyük tesadüf' sonrası nasıl denk geldiğini ve kimin gideceğinin son oya kalmasının nasıl olduğunu merak ettiren yarışmacıdır.

Senaryo yazılıyor yarışmada biz de salağa yatıp izliyoruz işte.
tüm kumpası kuranın ertan olmasına rağmen hakan'ın grubunun neden ertan'ı göndermeye çalışmayıp en zayıf rakipleri olan metin'i göndermeye çalıştıklarını merak ettiğim yarışma.
artık reklamlar bitse de kim elendi öğrensek dediğim yarışmadır. *
Sarı Seda'nın alenen yalan söylediği yarışmadır.
sürekli sağ bacağını kaşıyan, çok konuşan bir kel kabasakal ve ertan isimli eşcinsel kıskançlığına sahip iki teletabiyi bünyesinde barındıran program.
böyle bakımlı kızların o naif kalçalarına nasıl yaprak sürdüklerini merak ettiğim yarışmadır. hayır, eğer gerçekten yaprak ile siliyorlarsa, bokuyla beraber o yaprağı görmek istiyorum.
ertan ve oğuzhan adlı zatların insanların nasıl ikiyüzlü, paraya tapan, kişiliksiz varlıklar olduğunu gösterdikleri yarışma.
adaların birleşmesiyle, gizem-hakan aşkını görmeye mecbur olduğum, bu yüzden en sevdiğim yarışma programlarından birini seyretmekten vazgeçme aşamasına gelmeme neden olan, yarışma.

bide müzik eşliğinde el ele çekiyolar, ya ben klip değil, yarışma, aksiyon seyretmek istiyorum. adalar birleştiğinden beri doğru düzgün bişey olmadı. iyice baydın be acun...
insanların gerçek yüzünü gösteren yarışma.
bu arkadaşlar aylar önce var mısın yok musun da birbirlerine sevgi sözcükleri söylüyorlardı? şimdi parayı bir kişi kazanacağı için hemen ayrılıp birbirlerinin kuyusunu kazmaya başladılar. işin içine para girince hemen ne olduklarını belli ettiler.
2 hafta önce 'yaşına başına bakmam seni çok fena yaparım' diyen adamcıkların *yanında can ciğer olan Emin isimli sikimsonik bir insana sahip yarışmadır.
Metin'in birazdan eleneceği yarışma. *
budaklı odunum yanımda seyrettiğim yarışmadır. tek ümidim ertan la ordakine benzer bi ormanda karşılaşmak.
Aklı başında olan bir insanın katılmayacağı,kendisine 3 ay eziyet çektirmeyeceği,mazoşist tutkunlarından başka kimsenin katılmak istemeyeceği yarışma programı
kim ne derse desin ertan baş tacıdır. * *
adam ne düşünüyorsa pat diye söylüyor, hakan - emin gibi ikiyüzlü değil en azından.
sevmediği, kavga ettiği adamlarla 3 gün sonra kanka olup sarılmıyor. sarılanları da biliyoruz.
bir tek dileğim var gizem en yakın zamanda defolup gitsin şu adadan! o nasıl bir konuşma kızım ya?
o nasıl bir ağız şekli? bu nasıl bir surat?!
http://www.facebook.com/p...5096217&id=1031394077

acun; reyting tabi önemli koçum ama lütfen bokunu daha az çıkart, yapma demiyorum hobi olarak yine yap!
bu ne la biz survivor bekliyorduk senden, pembe dizinin hasını izlettiriyosun bize helal valla!

ihsan ya da başak kazanmalı kanımca ama son söz senaristlere kalmış. *
talihin hakan ile gizeme de gülmeye başladığı yarışma.
yaban(i) ertan ile, uyuz * * oğuzhan'ın metin'in elenmesiyle, kan * kaybedip depresyona girdikleri yarışma.
zannımca oğuzhan ağbey hakan saflarına katılır. *
edit: yanılmışım.
kim ne derse desin ertan bence iyi adam.belki de hakan denen herifi sevmediğimden böyle düşünüyorumdur.ha bir de hemşehrim olmasından olabilir.
Son bölümünde Aydın abinin ben kimsenin arkasından konuşmam demesiyle, survivor tarihinin en kaliteli esprisne imza attığı yarışmadır. Yuh! denir başka da birşey denmez. Hemcinslerimin bu kadar dedikoducu, bu kadar sinsi olduklarını bilmezdim.
bir bayanla bir erkeğin fiziksel olarak yarıştırılmasını doğru bulan zihniyetin ürünü.
bütün herkesin oynadığı, boş boş zaman öldürdükleri, takım ruhu nedir onu dahi bilemedikleri insanların olduğu bir yarışma. ne izlemesi bir zevk veriyor, ne de inandırıcı geliyor. orada birçok insan rezilliklerinin doruğundalar, özellikle sarı seda mı ne haltsa internetten videosuna denk geldim, gelmez olaydım. bir insan kendini bu kadar rezil edebilir mi. izlemeyi bırak beş dakika bakarken utandım, ne biçim birşey olduk biz böyle...
televizyonun renkli çocuğu* acun ılıcalının klasikleşmiş bir yarışmasıdır...
En çok ilginç olanıda bu adada merak ettiklerimdir.
misal;

-bunlar nereye sıçıyor. yoksa tuvalete gitmiyorlar mı lan? hahaha.

-erkekler mastürbasyon yapıyor mu? yapıyorsa nasıl yapıyorlar? yakalanma riskleri varmı?

-kızlar adet günlerini nasıl yaşıyor? oğuzhan abileri yardım ediyor mu?

-kameraman tüm gün o adada olup herşeyi çekiyor mu?

-adada yerliler varmı? onlar azmıyor mu?

bunların cevaplarını acundan istiyorum.
hakan'ın güçlü olduğu kadar kaliteli strateji ile bir anda herşeyi nasıl lehine çevirdiğini gösteren yarışmadır.

ek olarakda hakan ve ihsan'ın o kadar açlığa rağmen kaslarının nasıl canlı durduğunu anlamadığım ve anlamamada gerek olmayan yarışmadır. ulan kaç haftadır günde 50 gram balık yiyerek o kaslar nasıl sert duruyo. nasıl erimiyor ufalmıyor. yer miyiz lan biz bunu?
sarı seda'ya haksızlık yapılan yarışmadır. kızın hiç bi suçu yokken herkes ona yüklenmiştir. hakan sedanın kime oy vereceğini tahmin etmiş ona göre grubuna oy verdirtmiştir. ama kimse bunu anlamamış seda ya yüklenmiştir kız kendisi de dedi zaten boş atıyorum diye ne bilsin hakan'ın da metine atacağını. hatta başak'ın sedanın allah bir dediğine inanmam dediğini duydum. *
acun kızları meydan malı erkekleride mal satanlardan yapmayı amaç eylemiş durumdadır. hele ki canım cicim olayları tek kişinin parayı cebine indireceği için ortadan dostluk v.s güzelliklerin hepsi kalkmıştır.
kızlar hariç, bütün erkeklerin hakanı elemeye çalıp bir türlü eleyemediği yarışma, çocuğada helal olsun delikanlı, efendi çocukmuş bi yaramazlıkda yapmadı.