bugün

adadaki çakallarla bir olup gizem e oy atmasıyla ortaya çıkan durumdur. aynı zamanda ne kadar salak olduğunu da kanıtlamış oldu böylelikle. kendini hakan a kullandırtmayacağım diye tuttu ertan-aydın tayfasına kullandırttı. eline ne geçti peki? yarışmayı kazanacağını mı sandın sen bu hareketinle? yedirirler mi sana o malı?
kendini son dörde kalınca kazanacağını sandığı için yaptığı ihanettir. senaryo olduğu için ihanet de denilemez aslında.
(bkz: hacım bi sakin ol)

zoraki edit:survivor adlı yarışmada, başak adlı kişinin inanılmaz olarak nitelendirilen ihanet etme eylemi.
kadınlara en büyük zararı yine kadınlar verir'in kanıtıdır.

"nasıl olsa sağda solda karşılaşırız biz senle, bak nasıl yolcam ben seni o zaman" şeklinde tepkiler vermeme sebep olmuştur. ne diye bu denli ciddiye aldıysam...
(bkz: 500 bin tel ye satılığım demiştir) kafasını alacak orası ayrı tabi.
senaryoda iş çeviren kaşar rolü başak'a kalmıştır o da bunu layıkıyla yerine getirmektedir.
yoktur öyle bir şey. n'apacaktı zaten? diğer sahtekârlarla birlikte olsa elemeyeceklerdi sanki? asıl çakalın kim olduğunu da görmek gerekiyor.
koskoca adamların çocukları yaşındaki kızın arkasından çevirdikleri dolaba arkadaşını satarak alet olmasının ifadesidir de aynı zamanda. aslında biraz kafası çalışsa erkekleri azaltmanın kendisi açısından daha avantajlı olduğunu görebilirdi. gönderilmesi gereken kişi geveze aydın ya da oğuzhan olmalıydı.
ihanet değil bir seçimdir. tartışılması gereksizdir.*
ihsanın ödül oyununda yaptığı jest sonrası gizeme oy atma ihanetidir.
şimdi bir bakalım. Ödül oyununda neler verilmiş:
-süper bir akşam yemeği
-üzerine harika bir dondurma
- güzel bir duş imkanı
- çift kişilik yatak.
- ihsan gibi bir yakışıklı ve üç eleman.
Bunu kazanmak için ne yaptı: koca bir hiç.
O şartlarda bana böyle bir ödül verseler. O coşkuyla daha neler yapardım.
Bir oyla ucuz kurtuldu.
biraz önce izledim ve gerçekten şok oldum. Ama üzücüdür ki dünyada böyle tipler fazlasıyla mevcuttur. Her 3 insandan 2si mutlaka bu tarz ihanetlere uğramıştır. Ama Başak'ın bu denli kritik bi noktada o kadar zaman geçirdiği bi kızı sırf entrika dolu erkeklerin takımına tercih etmesi onun karakteri ve gizem-hakan çiftinin kaderi açısından üzücüdür.
(bkz: sinsirella başak)
beklenen sonucun gün yüzüne çıkmasıdır.
insanların para için kendilerini düşürdükleri şu duruma bakınca shakespeare ın atina lı timon trajedisi ve onun parayla ilgili bölümünü alıntılayan marx geldi aklıma ister istemez. maalesef dünyayı hala değiştiremedik üstat, affet bizi. hala yorumlamakla yetiniyoruz ve bazılarımız onu bile yapamıyorlar.
kesinlikle ihanet değildir sedayla karşılaştırılırsa haklı olarak yapılmış bir seçimdir.
(bkz: su an agliyorum ve entry giriyorum biliyor musun)
survivor daki en güzel kızımızın böyle bir iş yapmasına şaşırdım ama onun gözünden bakarsak onun da haklı olduğunu anlayabiliriz. inşallah o kazanır.
bu karakterle parayı kazansan ne olur kazanmasan ne olur, kendine saygını kaybettikten sonra ne önemi var dedirtecek durumdur.
ne oluyor lan sanki ülkeyi satmış başak. tepkiye bak inanılmaz ihanet.*
yüzkarası bir davranış olduğunda israrcım olduğum bir eylemdir.
Başak adlı şahıs Hakan'ın grubunda olacağına söz vermediği için ihanet olarak değerlendirilemeyecek durumdur...

Ama insanımız düz ve sığ bir düşünce anlayışıyla

-Ayyyy bunlar çok taaatlıııı bunlar kazansın 500bini.

diye düşündüğünden bazılarına ihanet gibi gelen durumdur.

Yarışmayı kazanmak için saf belirlemek, 'Diğer gruptaki insanlara çok kırıldım,Gizem'i yazmayın ilerleyen haftalarda ona bu adada evlilik teklif edecektim ayıp ettiler' cümlesini sıçmaktan çok daha mantıklıdır.
(bkz: film adı gibi başlık)
surviver yarışmacıların hepsinin tipik bir acun ılıcalı senaryosuna yem oldugu, gün hatta ay itibariyle memleketlerinde gezmekte olan yarışmacılardan başak olanının yapımcılar tarafından kendisine tembih edileni yapması sonucu oluşmuş ihanettir. adamlar parasını kazandı, güneyde egede çatır çutur yiyor siz hala ölmüş ata prezervatif arıyorsunuz. of.
Bu da bir yarışma daha önceki kutu açma zımbırtısı gibi biri büyük açtığında üzülüp ağlayan insanların ne kadar yapmacık ve sahte olduğunu gösterdi sadece.
Ayrıca;
Vurmayın adam öldü
çok güzel kız olduğu için ihanetine pek kızamadım.
güncel Önemli Başlıklar