abdi ibrahim' in mucizesi. harika bir pastil markası.

bogaz sisligi ve soguk algınlıgında olusan yanmayı hemen geciriyor. en guzeli balli limonlusu, sarı olanı. tadı cok guzel, mentollusune oranla. turuncusu portakallı olanı, onun sekeri limonlusu kadar cok degil. en iyisi bence sarılar.
Ballı limonlusu bildiğin şekerdir.
Diğer pastiller gibi ağız kokusunu genzinize çıkarmaz. Antibakteriyel olması en büyük artısıdır. Altı üstü pastil deyip OnDan sasmamak gerekir
fiyatı 9.5 tl olan pastil. ballı limonlusunun tadı enfestir.
bugün almak için yana yakıla eczaneye koştuğum pastil.
kış aylarının vazgeçilmezi. *
sanırım piyasadaki bir numaralı pastil. harika.
piyasa değeri gün itibari ile 8.5 ytl'dir belki de bir rekordur bu kendi alanında.
Tadı güzel olan, boğaza iyi gelir düşüncesiyle dünya para verilip alınan fakat bir olips' ten hiçbir farkı ve faydası olmayan kapitalizm ürünüdür. Gerek yoktur bunu kullanmaya okaliptüslü Olips çok daha faydalıdır. Tarafımca denenmiştir.
fiyatı 8 tl olan kış günlerimizde boğazımızın dostu pastil. çileklisi ve ballı limonlusu olipse 1000 çeker.
boğaza iyi gelen şekerimsi bir ürün.*
her zaman ballı limonlusunu kullanıyordum. bugün eczacıya "senin tavsiye ettiğin bir çeşidi var mı?" dedim. o da şekersiz çileklisini verdi. malesef ballı limonlu kadar etkili değil.
ismini söylerken sıkıntı yaratan pastil.
kış aylarının en gereklisi.
gün itibariyle 7.5 tl'ye satılmakta.
az önce ballı limonluyu 24'lüsünü 15 tl ye aldığım pastil.

15.30 da 1 tane emdim. öksürüğüm geçti ama hala gıcık var. 1 tane de şimdi alırsam geçer herhalde.
şu saat itibariyle kullanmaya başladığım ve etkisini akşama kadar gösterip göstermeyeceğini merak ettiğim şeker.