bugün

yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
(#6145747) yeni bir yazar olmasına rağmen gayet başarılı yazmıştır. aynı kalitesinin ilerleyen entrylerinde de devam etmesini dilediğim nesildaş yazar...
hastalığımla ilgilenmiş, bana güzel tavsiyeler vermiş sıcakkanlı dost yazar... ne iyi etmiş de gelmiş. hoş gelmiş...
* *
(bkz: #6842417)
inançlara saygıdan bihaber yazar.
hangi inancı benimsemiş olursa olsun, bireyi, bireyleri, toplulukları; hatta ulusları; populasyonu dünya genelinde milyarları bulan insanları dalga konusu yaparak çok elzem bir halt yediğini sanan yazarımsı. kendisi hiçbir inanca sahip olmasa da; kendisinin inancına saygı gösterenleri de hedef tahtasına koyarak har vurup harman savurmakta. "insan" diye tasnif edemiyorum, çünkü "insan" temelinde kainat üzerinde beraber yaşamaya bir şekilde zorunluluk duyduğu geri kalan "insan"lara saygı duyan varlıktır. ancak, diğer kişilerin inandığı şeylere dil uzatmak, takmış olduğu at gözlüğünün görüş açısını kendi "dahiyane" düşünceleriyle, görkemli "zeka" yapısı esprileriyle daha da küçültmekten öteye geçememesi hastalığının en büyük göstergesi.
daha vahim olanı böyle bir hastalığın belirli bir ilacı yok. günü geldiğinde en ölümcül hastalıklara bile kesin tedavi yöntemleri geliştirebilecek kadar ilerlemeye açık olan insan zekası; ne yazık ki senin bu hastalığana herhangi bir şekilde tedavi yöntemi geliştiremeyecektir.
geri çekil ya da bir adım geriye at anlamına gelen ingilizce söz.
eğer benden önce zayıflarsa kendisine bir kutu carte d or alacağım yazar. ben önce zayıflarsam o bana keloğlan şekerli sakızı alacakmış. pışşık sayın yazar pışşık. *
"mutlu olmak için mutlu etmek yeter dediler bok yeter dedim. apışıp kaldılar." iletisi yarmıştır.
başkalarının inancı hakkında atıp tutarken,eleştiri ahlakı sınırlarını ve kendi nickini aklına getirmesi gereken yazar.
bence özel biri, kamu tüzel kişiliği de olabilir. belki de bir vali amam bana daha çok bir diplomat gibi geldi. hayatı dolu dolu yaşayan insan. seviyorum, iyiki varsın.
benim başlığıma ilk entry giren yazar, birden sevmeye başladım kendisini.
entrylerini takip ettiğim, birçok düşüncesi ile düşüncem uyuşan iyi bir yazardır kendisi.
sözlükte yeni olduğumu fark edip bana ilk hoş geldin diyen yazar. yazılarını henüz takip edemedim ama babacan birine benziyor. *
erimemi bekleyen yazardır, haklıdır aslında.
biricik salih abimdir operim ellerinden.
kendine has stiliyle yeni karşılama komitesi yazarı.

o eski bir yazar.*
o bir altıncı nesil.
o yeni yazarlara hoş geldin diyendir.
ve o bu başlığa girilen entrylerin muhattabıdır.
kocaman bir gülümseme ile birkaç dakika ekrana bakmamı sağlamış ve bunu odaklandığım tek kelime ile başarmış yazardır. (bkz: hoşgelişler ola) teşekkürler, sayın yazar..sevindirik sevindirik olmama sebep olan yazar.
sinirlenince gözü kimseyi görmeyendir, aynı saftayız diyerek gönüllere su serpmiştir.

edit: niye eksiliyorsunuz ki doğru söylüyorum.
(bkz: altıncı nesil çaylak)
6. nesil çaylaktır kendileri.ileride yazar olarak niteleyebilmemiz dileğiyle.
muhabbeti çok sağlam, nesildaştır. sigaranın kötü yanlarından bahsederken, sigara içeceğim...
aynı zamanda babasının jeti vardır ki, babasının kendisini evlatlıktan reddetmesinden dolayı, jeti kullanamamaktadır. havuzlu villada oturur fakat yüzme bilmez. havuzu işemek için kullanır.
gizli bir harem sahibidir. haremi son günlerde dağıtmış ve tek eşliliğe karar vermiştir. hayırlı olsun.
evlenmiş, barklanmış! insan bi haber verirdi, şahit olurduk yoldan şahit çevireceğine. mutlu olsun diyelim. bir yastıkta kocasın... * *
o herşeyin iyisini bilir. soru yok sorun yok okay?
sıcakkanlı bir yazar.
sempatik bulduğum yazar, her entrysi bi ayrı sempatik yahu...
--spoiler--
abilerin abisi salih abi.
--spoiler--