bugün

2006 yapimi bir korku filmi.
bir bilgisayar oyunundaki cadiyi (elizabeth bathory) canlandiran genclerin sirayla olmesini konu alan korku filmidir.
anlamı "hayatta kal" olan film.
Stay alive adlı oyun bir eş zamanlı rpg dir aslında bunu öğrenen gençler ölümlerin oyunla bağlantısı olduğunu farkeder. bir dizi araştırma sonunda Elizabeth Bathory nin laneti olduğunu öğrenirler oyuna başlayan herkes bu laneti üzerine almıştır ve oyunda ölmeden bu laneti durdurmak zorunda kalır oldukça sürükleyici izlenilesi bir film.
tarihin en ürkütücü kadın psikopatı elizabeth bathory' nin amerika birleşik devletlerinde oynanan bir oyun kanalıyla kan aramasını anlatan gerilim filmi. mantığa aykırı noktasıysa, kontesin mezarının macaristan' dan amerika' ya taşınmasıdır.
cnbc e dizilerindeki oyuncuların oynadığı bir film.
(bkz: sophia bush)*
(bkz: milo ventimiglia)**
(bkz: frankie muniz)*
(bkz: samaire armstrong)*
isteseler bundan daha kötü bir film çekemezlerdi dediğim filmsi bir şeydir. bu filmde korkmak istiyorum ben derseniz boşuna izlemeyin çünkü korkmazsınız. bu filmde mantık hiç aramayın çünkü mantığın ''m'' si yok. bu filmde korkudur morkudur ama en azından iki baldır bacak iki sevişme sahnesi izleriz derseniz gene bu filmi izlemeyin. stay alive filmi hayatımda izlediğim en dandik 10 film arasına kafadan girer. bu filmi özenle izlemeyin izlettirmeyin.
sol framede görünce bir hoş eden filmdir. boktan filmdi ama seyrettiğimde yıl 2006 mıydı neydi...
2006 yapımı, zamanına göre iyi ve klasik korku filmlerinden.

Oyun müptelalarının özellikle de survival horror manyaklarının mutlaka izlemesi gerekir. Filmde olan tonla kusuru bile göremezsiniz konu on numara olduğu için.
gece gündüz gülümseten bir jose gonzales şarkısı.
https://www.youtube.com/watch?v=NucJk8TxyRg

the secret life of walter mitty filminden kopup ulaştım. iyi ki ulaşabilmişim.